2024 07 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Forumo archyvas

 


Laikinai paslauga sustabdyta (157-1)


 Burtai reikalingi tik silpniesiems.
Taip jau esame sutverti,kad mus nuolat kankina noras sužinoti,kas mūsų laukia ateityje.Žmogaus priedermė reikalauja dorai ir teisingai nugyventi gyvenimą, pratęsti giminę,perduoti savo per gyvenimą sukauptą patirtį palikuonims. Pilnavertis ir stiprus žmogus normaliai suvokia, kad gyvenimas pateiks ir malonių ir nemalonių akimirkų. Sužinoti savo ateitį iš kitų žmonių lūpų nėra gerai. Todėl, kad nė vienas nežinome, kaip iš tikro tai vyksta. Ar yra pateikiama informacija apie tai, kas nutiks, ar vyksta tų būsimų įvykių programavimas ir korekcija jūsų pasąmonėje kitų žmonių mintimis ir intervencija į jūsų pasaulėjautą. Burtininkas gali nesunkiai sukelti sumaištį jūsų pasąmonėje. Stiprus ir valingas žmogus niekada neis pas burtininką. Jis nedarys to, nes pats yra stipresnis už burtininką ir savo valios pastangomis, o ne burtininko žodžių veikiamas pabandys surasti optimalią išeitį iš bet kokios gyvenimiškos situacijos. Kas kitas gali tave geriau pažinti nei tu pats tai gali padaryti?
Komentarų: 11
 Arvis, 62m., Mažeikiai    2006 02 09

   Gal dažniau smalsumas, o ne silpnumas priverčia burtis. Ir nesvarbu ką pasakytų burtai tu priimsi tik tą - ko pats jau trokšti. 
 2006 02 14 14:43
 Ričardas, 56m., Vilnius
   Ne silpnumas, o nemirštanti viltis ir troškimas ko nors geresnio gyvenime. Gaila, bet burtai pasako daug tiesos, nesvarbu ar taip trokštamos, ar visiškai nelaukiamos.Nebūtina eiti pas nepažystamą burėją, jei pats sugebi numatyti ateitį, su kruopelyte burtų pagalbos. 
 2006 02 21 16:32
 Milda,
   Burejai sugeba ne tik numatyti ateiti, bet ir nusako tavo praieiti. pvz buriant is rankos tu niekaip neuzprogramuosi pasamoneje ateities, nes ji jau ten parasyta, reikia moketi skaityti, tas pats rastas tinka visiems zmonems. Klausimas ar tu nori zinoti savo ateiti? beje yra zinoma kad ranku vingiai metams begant gali pasikeisti, vadinas gali pasikeisti ir tavo likimas. 
 2006 04 11 10:01
 Aksana, 21 m.
   Daug snekat mazai zinot. 
 2006 04 15 13:04
 Tamsa,
   Pritariu, kad burtis einama daugiau is smalsumo, o ne is bailumo. Žinau nemažai žmoniu, kurie burtis bijo, nes bijo išgirsti kažką baisaus, kas juos gali laukti ateityje. Aš dažnai einu burtis, bet tai nelabai įtakoja mano gyvenimą, gal daro kiek ramesnį, nes žinau, kad egzistuoja lemtingi dalykai nuo kurių neišsisuksi, t.y. nuo lemties nepabėgsi, pvz.: man dar 2000 m. buvo pasakyta, kad bus taip, kad mirs mano žmona. Nepasakė kada. Pažiūrėjau žmonelės gyvenimo liniją ant delno - ji buvo l.trumpa. Netektis įvyko šiais metais 
 2006 04 19 18:16
 Domas, 40 m.
   Daugelis mūsu minčių materializuojasi,taip kad daug ką mes patys lyg ir įsikalbam,o nuo likimo kaip sakoma nepabėgsi, tik reikia išminties is bet kokios situcijos išeit užsigrūdinusiam,bet nenugalėtam.Jei jau siuntė likimas mums kokius tai išbandymus,tai reiškia tai skirta būtent mums ir tam, kad kažko išmoktume,taptume tvirtesni.Kančia taip pat gyvenimo neišvengiama dalis, kaip ir laimė,meilė,jei mes jos verti ir išlaukiam,ji tikrai ateina.Svarbu neišduot pačiam savęs ir nepult į neviltį. lengva pasakyt...aš pati išgyvenu atrodo nesibaigiantį košmarą ir bėgt nėra kur, ir atsakau už dagelį žmonių šeimoj...ir vistiek pakylu kaip feniksas iš pelenų.Nebuvau pas burėją,gal ir reiktų,kai susipina daug problemų į krūvą,bet tikiu sapnais,jie mane perspėja labai tiksliai ir atrodo turiu angelą sargą.žmogaus siela stipresnė už kūną,tik tai jau ilga diskusija. pavojingiausia-pažeista siela,o jei dar toks žmogus yra šeimoj ir niekas padėt negali?tenka pačiam būti ir gydytoju ir psichologu.  
 2006 08 21 14:22
 Rosita, 43 m., kretinga
   O kodėl gi burtai tik silpniems,- nesutinku! Kodėl nepasinaudojus duodama informacija? 
 2006 08 23 22:08
 Saulė, 40 m., Biržai
   manau,kad noras suzinoti apie savo ateiti nera silpnumo zenklas,tiesiog,jau senu senovej zmones domino daug daugiau negu jis pats suvokia,tai savotiskas tyrimas saves,zinoma i tai reikia filosofiskai 
 2007 01 09 13:48
 viktorija, 39m., klaipeda
   Buriasi tik stiprus zmones,nes silpni to paprasciausiai bijo. 
 2007 10 30 11:27
 xxxx, 19 m.
   As stipri.Ir nebijau  
 2007 11 01 15:14
 simona, 15 m., veliuona
   "Būrimasis" yra savęs apgaudinėjimas. Kaip gali kažkokia moterėlė ar senukas pasakyti, kas bus po 10 metų ar po daugiau? Nors nė tiek nereikia - neįmanoma pasakyti, kas bus net ir po dienos, valandos, minutės ar net sekundės, jos menkiausios dalies. Kodėl? Todėl, kad įvykių variantų gali būti daugybė. O kuris įvyks - to niekas negali pasakyti. Ir tai paprasta įrodyti remiantis logika. Tarkime, galiu numatyti ateitį idealiu tikslumu. Iš šio teiginio išeina, kad aš ateitį galiu ir keisti. Pakeitęs ateitį, aš numatytą ateities variantą visiškai panaikinu. Va jums ir ateities "išbūrimo" ypatumai pas būrėjas ir būrėjus. 
 2010 11 02 13:29
 ><,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

58100313 - 101968109   Dabar naršo: 9      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas