2024 06 20
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Signalai-sapnai apie ligas

 


   Signalai, kuriuos mums siunčia sapnai, suteikia galimybę aptikti ligą, kol ji labai ankstyvos stadijos. Tokios ankstyvos, kad gydytojams nepakaks duomenų ją diagnozuoti. Taip tvirtina parapsichologė Karina Kareva. Galbūt jos pastabos jums pasirodys vertingos.

   Kai vystosi ARTRITAS, žmogui dažnai sapnuojasi daiktai, smingantys į kūną - būtent į tą vietą, kurioje prasidės uždegimas. Kartais sapnuojama kojų arba rankų nejautra. Arba kad kuri nors galūnė yra prispausta.

   Esant SMEGENŲ arba AKIŲ ligoms, žmogui būdingi migloti, neaiškūs sapnai, neišvengiamai sukeliantys galvos skausmus.

   ONKOLOGIJA sukelia aštrius skausmus jos pažeistose vietose. Žmogus sapnuoja, kad jis pateko į akmens skaldymo mašiną, kad yra priplotas, sutrintas tarp girnų, arba kad jį gyvą ėda kokios nors pabaisos. Arba jis iš visų jėgų sapne trenkiasi į sieną.

   Kai esama KRAUJOTAKOS problemų, žmogus sapnuoja vaikštantis basas po sniegą arba ledinį vandenį.

   Polinkis sirgti ŠIRDIES ligomis pasireiškia tuo, kad žmogui sapne kažkas pataiko į širdį akmeniu arba kitu sunkiu daiktu, beje, tratant būgnams. Taip pat sapne kyla ir mirties baimė.

   Jeigu artinasi GRIPAS, žmogus sapnuoja, kad jį vejasi kokiame nors painiame labirinte ir kad jam persekiotojas nori suduoti per galvą.

   PLAUČIŲ ligos - tai dusimas sapne. Labai dažnai žmogus sapnuoja, kad skęsta, kad tuoj tuoj uždus. Krūtinėje gali jausti aštrų skausmą.

   OPOS sukelia spaudimo ir šleikštulio jausmą, o sapnų vaizdai - pašvinkęs maistas, kurį kažkodėl reikia valgyti, nepaisant smarvės ir pasišlykštėjimo.

   STRESAS - tai visuomet vaizdinių rinkinys: lizdai, švytuoklės, sužeidimai ir kraujavimas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

58009837 - 101860920   Dabar naršo: 8      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas