2020 11 01
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Savęs pažinimas

     Kelinta naktis sapnus sapnuoju sudėliotus lyg meninis filmas. Vienas epizodas. Aikštėje kažkoks beprotis paleido mažą raketą. Visi sugulėm ant žemės. Apsaugodamas užguliau kitą žmogų. Ir joks čia nepasiaukojimas tarybinio auklėjimo, o tik išskaičiavimas: pagalvojau, kad jeigu pataikys raketa vis tiek žūsiu, bet tuo pačiu galiu sudaryti skydą ir išgelbėti kitą gyvybę.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Uždrausta meile

     Aš sapnavau kad visus sūkurė dievas tarp jų buvo dar toks berniukas mes su juo įsimylėjom. Ant vakaro kažkokia moteris mus nužudydavo bet mes abu kartu pabėgom mes gyvenome labai neturtinga miegojome ant šieno ir turėjome du vaikus (mergaitė ir berniuka) ant galo mumis rado ir nužudė.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vorai ir burtažodžiai

     Sapnavau 5-6 vorus jie atrodė ykalinti,bet po kurio laiko išsiveržė 5žmones norėjo paaukot,bet pradėjau sakyt burtažodžius,ir kas puolė mus tarsi suledėjo į kokį kristalą

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pokalbis lifte su pamote

     Klausiau pas pamotė kiek tuteciau sumokėti už jos dali buto,ir labai apsidžiaugiau kai man pasakė suma.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sapno paaiškinimas

     Klausiau kiek turiu sumokėti už buto dali kuri noriu pirkti,ir labai apsidžiaugiau kai man pasakė suma,

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Apkabinti savę mažą

     Sapnas prasidėjo taip, kad jau dabar savo amžiuje vaikščiojau aplink savo pradinę mokykla, vien vaikščioti ten kėle nostalgija. Tada jau eidama tolyn nuo mokyklos pamačiau save einančia į mokyklą, tačiau save mačiau pradiniu klasių amžiaus. Buvo keista savo dabartiniam savo kūne pamatyti iš šono savę mažą. Todėl pamačius save apkabinau ir verkiau, jaučiau kvapą, kuris buvo labai skanus, saldus. Sapnas buvo šviesus ir gražus, tik labai įdomus akcentai sapne kvapas ir savęs mažo apkabinimas.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Varna ant stogo

     Dienos popiete nusprendziau nusnusti ir suspnavau.
      Sapnuoju jog esu ant savo 12 aukstu stogo namo, guliu ir danguje pasipila daug pauksiu, vienas is ju didele varna, juoda nutupia ir spokso i mane, is kazkur mano rankoje atsiranda oro gaiviklis :D ir as ja pagrasinu nupurksti ji atsitraukia ir kazkaip keistai ji lyg pavirsta y juoda gaidi, galu gale nuvijes ant namo krasto jis nuskrenda. gal kas nors paiskintu ka mano fantastiniai sapnai reiskia ? esu Oziaragis pagal zodiaka

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

KAIP GRĮŽTI MANO PAGAL 3 DIENAS

     KAIP GRĮŽTI MANO PAGAL 3 DIENAS
     
      Aš nuoširdžiai noriu padėkoti puikiam rašytojui, vadinamam dr. Ilekhojie, kad jis padėjo man sugrąžinti mano vyrą ir mano vaikus. Po daugelio vedybų metų mano vyras paliko mane ir mano vaiką ir pabėgo su savo naująja mergina į San Franciską pradėti savo gyvenimo, negalvodami apie mane ir mano sūnų. Jaučiau, kad mano gyvenimas tuoj baigsis, ir subyrėjau. Po ilgų metų išsiskyrimo nebegalėjau to priimti, todėl nusprendžiau aplankyti draugę, kuri taip pat susiduria su panašia problema, tačiau dabar gyvena laimingai su savo vyru, kad paprašytų jos patarimo, kaip vėl susigrąžinti buvusį vyrą. nuvykau, aš jai viską paaiškinau, ir ji liepė man nesijaudinti, kad ji susies mane su burtų žinovu, kuris liepė burti savo vyrui ir verčia jį grįžti pas ją. Aš renkuosi jos patarimą ir labai jo nesilaikau. Tada susisiekiau su gydytoju Ilekhojie (gethelp05@gmail.com) ir paaiškinęs savo problemą jis liepė nesijaudinti, kad aš neturiu problemų vėl susigrąžinti savo vyrą. Jis man davė 4 dienų garantija, kad mano vyras manęs ieškos, kad kai jis ateis, turėčiau jį priimti atgal, sakiau jam, kad nuoširdžiai sveikinsiu jį atgal. Vos per 3 dienas mano vyras grįžo pas mus ir atsiprašė už visus skausmus, kuriuos jis sukėlė šeimai. Mes išsprendėme savo klausimus ir esame labiau laimingi nei bet kada anksčiau. Dr Ilekhojie yra geriausias rašytojas, išsprendžiantis bet kokias jūsų turimas problemas ir ligas. Aš tikrai vertinu meilės rašybą, kurią man liepėte, kad vyras sugrįžtų į savo gyvenimą. Aš ir toliau dalinsiuosi žmonėmis daugiau liudijimų apie jūsų gerą darbą. Jei norite savo buvusio grįžimo ir neturite galimybės žinoti, ką daryti, maloniai parašykite el. laišką gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo per „WhatsApp“ 2348147400259

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Neleido iseiti is palatos

     Sapnavau amzinatilsi teti, kuris buvo gyvas kuri laika ir prarado gyvybe. Viska prisimenu epizodais taip ir bandysiu papasakoti.
     
      Pirmas epizodas: Is Pradziu as tetis, mama ir dar keli zmones sedejom/snekuciavomes bute (nezinau kas ten per butas, pirma karta ten buvau), po kuriuo laiko mama norejo iseiti is to buto, tetis bande ja sulaikyti kad neiseitu. Tuo metu mama pradejo jam gnybti i pilva ir jam labai skaudėjo (atrode labiau nei turetu). Ir po kurio laiko mama isejo.
     
      Antras epizodas: teciui buvo labai negera tai atsiradau ligonines palatoj ir as sedejau prie jo lovos. Po kiek laiko teciui pasidare labai negera/skausminga ir labai greitai prarado gyvybe. Iš karto prie jo galvos kur yra siena tenai atsirado kazkoks spalvotas piesinys (bet jis buvo nelabai aiškus tai nezinau kas ten galetu but). Nezinau kodel bet tas piešinys labai patrauke mano demesi.
     
      Trecias epizodas: po kurio laiko as norejau iseiti kažkur is palatos (tuo metu jau tecio kuno ten nebebuvo), nelabai aišku kur norejau eiti bet toks jausmas kad uz palatos buvo du keliai, vienas i gera puse kitas i bloga (kaip pas dieva ar velnia, sulietas vaizdas buvo tai tiksliai nelabai zinau). Ir tuo metu kai norejau iseiti (as buvau vienas palatoj kiek maciau) mane kazkas patrauke pagriebus rubus is nugaros (negaliu pasakyt tiskliai kas patrauke, bet atrodo kad tetis). As pradejau begti link duru iseiti, bet mane vel patrauke bet si karta labai stipriai kad as ''nuskridau'' i kita palatos puse.
     
      Ir mazdaug jau tuo metu prabudau. Visas sapnas atrode toks tikroviškas ir ypač kai mane trauke nuo tu duru toks jausmas kad as viska jutau ir spaude man visa kuna. Pirma karta toks realistiskas sapnas buvo.
      As vis negaliu suprasti kas tai buvo per zinute ar mane nori perspeti kad neiciau karkur ar ka. Paskaite si sapna gal kas nors supras reiksme, jei taip tai duokit zinot.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Nestumas

     Sapnavau savo dvi geras drauges,kurios man pranese geras zinias,kad jos laukiasi vaikeliu,as sapne nustebau,nes viena drauge tures 4 vaikeli,o kita drauge nesutaria su vyru,todel sapne visai nesidziaugiau

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Ka reiškia šis sapnas

     Sapnavau, kad nulakavau savo vyrui nagus ryškiai raudonu laku.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vabalai

     Maudžiausi vinioje, tada mane kaip ir užpuolė kolorado vabalai ir lindo man po oda į klubus. Jų buvo labai daug, aš juos lyg ir visus išsikrapščiau, bet jausmas, kad jie vis dar ten liko net atsibudus.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2019 08 30        [Skaityti]

Bėgti

     Sapnavau kad buvau savo kambaryje ir atėjo kokių 4 metu vaikas kuris kiek supratau buvo mano brolis(Aš neturiu brolio) Ir tada supratau kad sapnuoju..vaikas kažką šnekėjo o aš apimta panikos kad sapnuoju..ieškojau būdo kaip pabėgti..greit atsidariau langą(Kadangi gyvenu 1-e aukšte galvojau nieko gero nebus) užsilipau ant palanges ir tas vaikas pradėjo tempti mane už kojos(stipriomis jėgomis) ir rėkti giliu balsu kad "Nebėk, niekur nepabėgsi grįžk) net bijojau atsisukti, išsisukau ir šokau..galvojau 1 aukštas..nukrisiu atsistosiu ir bėgsiu, bet kritau ilgai lyg iš penkto aukšto..jau galvojau mirsiu ir tikrai skaudės..bet kažkaip prisiverčiau atmerkti akis. Buvo labai sunku kvepuoti ir svaigo galva. Ir koją buvo nutirpus už kurios tempė mane. Tikrai keistas sapnas ir ar gali tai kažką reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Išdavystė

     Sapnavau, kad aš išdaviau savo vaikina, su reliame gyvenime jau mierusiu vaikinu. Bet sapne vaikinas buvo gyvas... Ka tai reiškia? 🤔

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2019 04 09        [Skaityti]

Šuo

     Mano šuo nukrito iš balkono 4a. bėgau žemyn ir pabudau, ką tai reiškia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Aapvogė merginos. Keistas sapnas

     Sapnavau, kad prabudus aptikau jog mane visiškai apvogė. Spėjau nuliūsti. Bet po kiek laiko pradėjo ji grąžinti daiktus su žodiais: -Pradėjau jausti meilę, negaliu taip elgtis.
      Asmeniškai esu idealistas, tikiu gėriu - iš čia gal ir sapnų nuotaika. Linkiu ir Jums daugiau pozytivumo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Saulė

     Daug saulių- išsipildė- pasisekimas be pastangų daugelyje darbų įvairiose gyvenimo srityse

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Motina

     Gyva motina su šašuota nosimi- išsipildė- niekas nepadės, išeitį iš esamos padėties teks rast pačiam

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Ratelis

     Keliu atjojantis raitelis -išsipildė- svarbi žinia, pranešimas

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

ateinanti katė

     ryža katė ateina keliu - išsipildė-nesaugiai besijaučiantis žmogus ateina dvasinės paramos

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1515 pasakojimų
  <<<<    <<   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

51319011 - 93589452   Dabar naršo: 47      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas