2019 12 11
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

širdis

     Aš stovėjau šalia manęs dvi gerosos mano draugės, bet jų aš neprisismenu. Jos man pjovė krutinės ląstą, sakė, kad neskaudės. Arvėrė ir savo akimis mačiau savo širdį. Ji plakė. Jos paėmė skalpelį ir atpjovė širdies kanalus norėjo išimti. aų bijojau, kad mirsiu. Jos paėmė, kaip kokį kūdikį mano širdį ir sako: štai tavo širdis. Tada įdėjo atgal, bet neužsiuvio žaizdos. Aš prašiau, kad užsiutų, bet jos dingo. Aš laikiau savo krutinę, kad širdis neiškristų.

Komentarų yra: 4, paskutinis parašytas: 2006 04 01        [Skaityti]

SIAUBUKAS

     NESENIAI AŠ SAPNAVAU,KAD MES, AŠ SU MAMA, TĖTE,DAR KAŽKOKIU VAIKU IR MERGAITE ĖJOME' "ANT KAPŲ".STAIGA IŠ KAPO IŠNIRO RANKA, MES IŠSIGANDOM IR ĖMĖME BĖGTI.TĖČIUI PASAKIAU KAD ATMESTŲ AUTOMOBILIO RAKTELIUS.JIS MAN JUOS ATMETĖ,VISI SUSĖDOME Į AUOTOMOBILĮ. STAIGA PAJUTOME,KAD GALE KAŽKAS SUMKAUS PRISIKABINO.AŠ PAŽVELGIAU Į STOGLANGĮ IR PAMAČIAU KAŽKOKĮ LAVONĄ.SUSTOJAU ŠALIA MOKYKLOS IR ŠAUKIAU KAD MOKYTOJOS PADĖTŲ MAN TADA IŠ KAŽKUR ATSIRADO VIRVĖ,APRIŠAU LAVONUI APLINK KAKLĄ,TADA STAIGA PRABUDAU NET SUPRAKAITAVUS.KAIP SAPNE TAI BUVP LABAI BAISU.

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2006 03 24        [Skaityti]

Kaimo dvelksmas...

     Nuo pat vaikystes sapnuoju kaima, is tikruju nera JOKIO prisirisimo prie seneliu namu, nelankau ju daznai, ir nebendrauju artimai su jais,nes mano mociute manes nuo pat kudikystes nemego.Nelauke atvykstant, neguode, nebendravo.Taipp pat ir su mano mama. Taciau negaliu ju nesapnuoti. Sapnuoju upe daznai prie seneliu dvaro, ir laukus, ir pievas..Bet ne nama.Pries metus pasimire mano senelis, jo NIEKADA nesapnavau, taciau praejus pusmeciui susapnavau ji artejanti link manes su ....dirbtine ranka! Artedamas link manes ja prisidejo. Idomu, ka tai galetu reiksti, gal kas galite man parasyti?Buciau dekinga, galbut mane nori perspeti?O galbut bendrauti..Ko as labai norejau, bet niekada nesulaukiau...

Komentarų yra: 4, paskutinis parašytas: 2006 03 24        [Skaityti]

Ąžuolas stipruolis

     ...Sapnas labai panašus į tikrovę, nes aplinka niekuo nesiskyrė nuo kasdienybės, ...aš kaip paprastai dirbu darže. Nors daržo pakraštį augo labai gražus senas ąžuolas, staiga dar pamatau, kad kiek toliau auga aukšta lyg eglė, lyg pušis, ir aš labai nustembu jug niekas nesodino ir dar vakar nebuvo, ...bet vėliau nurimstu, dirbu toliau. ...Netoli manęs laksto vaikai... tik staiga matau tas medis atsiradęs iš niekur pradeda virsti į tą pusę kur žaidžia vaikai. Nors lakstė abu vaikai šaukiu tik vieno vardą, kad bėgtų. Matau kad vaikai bėga į ąžuolo pusę, o aš negaliu pajudėti iš vietos, negaliu jiems niekuo padėti - galiu tiktai šaukti. Mano dideliam nustebimui ąžuolas savo stipriomis šakomis laiko virstantį medį, neleisdamas jam nugriūti. Žinau, kad viskas gerai. ...prabudau...

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2006 02 11        [Skaityti]

Keistas sapnas

     sapnuodama tarsi pajutau kazkoki kritima... Jausmas buvo nerealus.... po to pamaciau kaip antklode kuri buvo virs manes. Ji visa laika skrido tiesiai virs manes, as jauciau dvelksma. Po to sapne judedama jutau kaip ta antklode susirande ir mane prispaude i kampa . Ji mane labai stipriai suspaude, nezinojau ka daryti. Labai issigandau. Bet kadangi miegodama supratau kad galiu atsikelti, tai pabudau. Toki sapna sapnuodavau kai buvau visai mazyte,taciau keista kad ir dabar ta pati sapnuoju.:)

Komentarų yra: 5, paskutinis parašytas: 2007 07 14        [Skaityti]

 1505 pasakojimai
  <<<<    <<     67  68  69  70  71  72  73  74  75  76   >>   >>>>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48826856 - 90346465   Dabar naršo: 7      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas