2023 12 08
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

vaikinaj

     labaj daznaj sapnuoju vajkinus nors retaj seip apie juos galvoju,sakoma kad pries ejnat miegot jei kas ystringa galvoje per ta diena taj ta ir susapnuoji bet as apie vajkinus negalvoju,labaj daznaj sapnuoju kad esu su vajkinu jo vejdo nematyt bet man tep patinka salia jo but kad net nzn ta jausma kajp apsakyt:)rytajs kaj atsikeliu atrodo lyg istikruju tajp buvo,ka taj galetu rejksti?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2006 04 05        [Skaityti]

Tai labai idomu

     Atrodo kad lyg ramiai miegu,bet buna tokiu dienu kad miegu miegu ir kad taip trenke atrodo kad is sapno kazkas i mane,pasokau is lovos bet nieko nebutu,ir tas jausmas lyg i mane mano siela butu nukritusi kazkoksai toks kaip ir isgastis nukritimas.Ka reiskia tie nukritimai?gal tai mano dvasia?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2006 04 05        [Skaityti]

Pasaulis

     Ta sapna sapnuoju jau ne karta.Sapnuoju kad kazkokie zmones susirinke ir as stovime ir ziurim i dangu.O danguj kazkoks vyras laiko rankose pasauli.O dangus nepaprastas kazkoksai toks rozinis.Ir skraido visokie ordrvelaiviai.Ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2006 04 10        [Skaityti]

Kinas

     Sapnuoju kad as filmuojus kine.Visur vaikstau nepazistamose vietose,kazkur parduotuvese.Ir visados per ta sapna pabusdavau ir vel uzmigdavau ir sapnavau tesini.Vaikstau pilkose vietose sttebiuosi .Truputi buvo per sapna nejauku.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2006 04 10        [Skaityti]

Dinozauras

      Karta sapnavau kad mesedis dinozauras uzpuole mokykla mes visi labai isigandom tada as isejau ir bandziau ji nuraminti bet jis i mane ziurejo tokiom keistom akim jo dantys buvo dideli staiga jis prikiso savo galva prie manes as isigandau ir puoliau bekti jis puole manes ginti bet as suklupau ir jis prabego metyt menes nesigene.

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2007 04 27        [Skaityti]

Tai siaubinga...

     Ne karta sapnavau, kad žudau kažkokius vyrus, ar vaikinus. Tai dariau įvairiais būdais: nušaudavau, susmulkindavau benzopjūklu. Tačiau dažniausiai i jų širdis įsmeigdavau aštrų peilį ar kokį durklą. Žudžiau drąsiai, lyg ir gindamasi. Peilį į širdį smeigdavau po kelis kartus, kol būdavau įsitikinus, kad žmogus nebegyvas. Kai tai suprasdavau, pasidarydavo labai bloga ir baisu. Kildavo mintys kodėl taip padariau, tačiau pakeist jau nieko nebegalėdavau. Prabusdavau ištikta siaubo. Galbūt jūs žinosit ka tai galėtų reikšti?

Komentarų yra: 3, paskutinis parašytas: 2006 05 16        [Skaityti]

Karstas

     Sapnas buvo gana keistas,sapnuoju nedaznai,todel labai idomu suzinoti ka sis sapnas galetu reiksti.
      Sapnavua kaip as ir mano vaikinas atidareme karsta ir i ji atsiguleme.Uzsidareme karsta ir jis uzsikirto.Mano vaikinas ji norejo atidaryti.Sparde ji.Taciau jo neatidareme.Sapnas nutruko.
      Labai noreciau suzinoti ka sis sapnas galetu reiksti.

Komentarų yra: 4, paskutinis parašytas: 2006 04 10        [Skaityti]

Bučinys

     Šią naktį sapnavau labai keistą, bet ir kartu labai smagų sapną, sapnavau tokį vaikiną: aš veido nemačiau tik žinau kad aš su juo bučiavausi... Bučinys man buvo pirmas ir atrodė kaip tikras. Ką tai galėtų reikšti? Gal sutiksiu savo vaikiną kurio taip laukiau kurio taip ir nesurandu? Prašau pasakykite ką tai galėtų reikšti. Aš labai noriu sužinoti.

Komentarų yra: 6, paskutinis parašytas: 2007 12 07        [Skaityti]

Košmaras

     Artimiausiu metu turetu numirti mano suniukas, nes jis sunkiai serga... Del to labai pergyvenu ir viena nakty sapnavau tikra kosmara.... Mes buvos mazi mano sapne... Kazkur radom tokia vieta kur pralysdavom pro toki plysi ir ten zaisdavom... Kartu turedavom suniuka... Ir kai tik mes ilendam pro ta plysy ir tas suniukas bega ir ikrenta i duobe ir ten tokiais peiliais ji sutraisko...Pirma karta regavau normaliai, antra sapne pradejau verkt, o jau trecia kai pamaciau tai pradejau klykt ir pasokau is lovos su asaromis akyse.......... Kaip atsikratyt tokiu kosmaru? Negaliu ziuret i zustancius gyvunus :/

Komentarų yra: 5, paskutinis parašytas: 2007 07 18        [Skaityti]

mergyte...

     Sapnuoju paskutiniuoju metu daznai.. Taciau kiti sapnai taip neistrigo, kaip 3 sapnai apie ta pati. Susapnavau karta kad vaziuoju autobusu, ant keliu laikau maza, tamsiaplauke, apie 3 metuku mergyte. Buciuodama ja i skruostukus kalbinau eit pazaist su kitais vaikais. Po savaites susapnavau ta pacia mergyte ir save mieste. Dar po keliu dienu susapnavau mergyte ir save velei... Pati vaiku neturiu, turiu krikstadukra apie 4 metuku sviesiaplauke mergyte, myliu ja labai, bet galbut sie sapnai nesusije? Ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 4, paskutinis parašytas: 2006 06 21        [Skaityti]

pakilti..:)

     labai labai dazhnai sapnuodavau jog moku skraidyti.neturejau nei sparnu,nei kokio motoriuko kaip karlsonas,tiesiog kai noredavau,pakildavau ir skrisdavau.pakildavau aukshtai aukshtai,o kai reikedavo nusileisti,labai virpedavo shirdis,taip kaip leidzhiantis nuo kokio didelio kalno..tiesiog suspaudzhia shirdi..dazhnai skrisdavau,bet mane visi galedavo pasiekti..atrodydavo juk pakylu taip aukshtai,bet vistiek mane pasiekia...tai sapnuodavau kiekviena nakti...be ishimties...tik dabar jau kuris laikas niekaip nebesulaukio shito sapno..na ash jo ir nelaukiu,nes labai uzhspaudzhia shirdi.. :) nezhinau ish tos palaimos,ar dar ish konors...ir dar turiu viena tokia savybe...bent jau turejau..jog kai noredavau isheiti ish kokio nors sapno,tiesiog susiriesdavau,smarkiai uzhsimerkdavau,ir pabusdavau...ir taip kaskart..zhinodavau kad sapnuoju,todel nieko nebijodavau,nes vistiek zhinodavau jog tai tik sapnas...bet nebesapnuoju nei kad skraidau,nei kad moku atsikelti,nei ishvis nezhinau kada ash sapnuoju...ishvis dabar atrodo lyg visai nebesapnuochiau...nezhinau kas pasidare..:)

Komentarų yra: 5, paskutinis parašytas: 2007 07 14        [Skaityti]

sventas

     Sapnavau save einancia nepazistamu keliu,as vilkejau lb grazia balta suknele.Zinau, kad skubejau i baznycia,lb velavau...Taciau tuo keliu vaziuodamos masinos kele didelius dulkiu kamuolius o tos dulkes,tas purvas vis "sedo" ant manes..as stengiausi saugotis to purvo,nes mano suknele vis tamsejo..as buvau isigandus, nezinojau ka daryti.Ir kai priejau baznycia suknele buvo juoda, visiskai juoda..Mane pasitiko kunigas isejes is baznycios.Ir tuo tarpu as pabudau.

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2006 03 24        [Skaityti]

širdis

     Aš stovėjau šalia manęs dvi gerosos mano draugės, bet jų aš neprisismenu. Jos man pjovė krutinės ląstą, sakė, kad neskaudės. Arvėrė ir savo akimis mačiau savo širdį. Ji plakė. Jos paėmė skalpelį ir atpjovė širdies kanalus norėjo išimti. aų bijojau, kad mirsiu. Jos paėmė, kaip kokį kūdikį mano širdį ir sako: štai tavo širdis. Tada įdėjo atgal, bet neužsiuvio žaizdos. Aš prašiau, kad užsiutų, bet jos dingo. Aš laikiau savo krutinę, kad širdis neiškristų.

Komentarų yra: 4, paskutinis parašytas: 2006 04 01        [Skaityti]

SIAUBUKAS

     NESENIAI AŠ SAPNAVAU,KAD MES, AŠ SU MAMA, TĖTE,DAR KAŽKOKIU VAIKU IR MERGAITE ĖJOME' "ANT KAPŲ".STAIGA IŠ KAPO IŠNIRO RANKA, MES IŠSIGANDOM IR ĖMĖME BĖGTI.TĖČIUI PASAKIAU KAD ATMESTŲ AUTOMOBILIO RAKTELIUS.JIS MAN JUOS ATMETĖ,VISI SUSĖDOME Į AUOTOMOBILĮ. STAIGA PAJUTOME,KAD GALE KAŽKAS SUMKAUS PRISIKABINO.AŠ PAŽVELGIAU Į STOGLANGĮ IR PAMAČIAU KAŽKOKĮ LAVONĄ.SUSTOJAU ŠALIA MOKYKLOS IR ŠAUKIAU KAD MOKYTOJOS PADĖTŲ MAN TADA IŠ KAŽKUR ATSIRADO VIRVĖ,APRIŠAU LAVONUI APLINK KAKLĄ,TADA STAIGA PRABUDAU NET SUPRAKAITAVUS.KAIP SAPNE TAI BUVP LABAI BAISU.

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2006 03 24        [Skaityti]

Kaimo dvelksmas...

     Nuo pat vaikystes sapnuoju kaima, is tikruju nera JOKIO prisirisimo prie seneliu namu, nelankau ju daznai, ir nebendrauju artimai su jais,nes mano mociute manes nuo pat kudikystes nemego.Nelauke atvykstant, neguode, nebendravo.Taipp pat ir su mano mama. Taciau negaliu ju nesapnuoti. Sapnuoju upe daznai prie seneliu dvaro, ir laukus, ir pievas..Bet ne nama.Pries metus pasimire mano senelis, jo NIEKADA nesapnavau, taciau praejus pusmeciui susapnavau ji artejanti link manes su ....dirbtine ranka! Artedamas link manes ja prisidejo. Idomu, ka tai galetu reiksti, gal kas galite man parasyti?Buciau dekinga, galbut mane nori perspeti?O galbut bendrauti..Ko as labai norejau, bet niekada nesulaukiau...

Komentarų yra: 4, paskutinis parašytas: 2006 03 24        [Skaityti]

Ąžuolas stipruolis

     ...Sapnas labai panašus į tikrovę, nes aplinka niekuo nesiskyrė nuo kasdienybės, ...aš kaip paprastai dirbu darže. Nors daržo pakraštį augo labai gražus senas ąžuolas, staiga dar pamatau, kad kiek toliau auga aukšta lyg eglė, lyg pušis, ir aš labai nustembu jug niekas nesodino ir dar vakar nebuvo, ...bet vėliau nurimstu, dirbu toliau. ...Netoli manęs laksto vaikai... tik staiga matau tas medis atsiradęs iš niekur pradeda virsti į tą pusę kur žaidžia vaikai. Nors lakstė abu vaikai šaukiu tik vieno vardą, kad bėgtų. Matau kad vaikai bėga į ąžuolo pusę, o aš negaliu pajudėti iš vietos, negaliu jiems niekuo padėti - galiu tiktai šaukti. Mano dideliam nustebimui ąžuolas savo stipriomis šakomis laiko virstantį medį, neleisdamas jam nugriūti. Žinau, kad viskas gerai. ...prabudau...

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2006 02 11        [Skaityti]

Keistas sapnas

     sapnuodama tarsi pajutau kazkoki kritima... Jausmas buvo nerealus.... po to pamaciau kaip antklode kuri buvo virs manes. Ji visa laika skrido tiesiai virs manes, as jauciau dvelksma. Po to sapne judedama jutau kaip ta antklode susirande ir mane prispaude i kampa . Ji mane labai stipriai suspaude, nezinojau ka daryti. Labai issigandau. Bet kadangi miegodama supratau kad galiu atsikelti, tai pabudau. Toki sapna sapnuodavau kai buvau visai mazyte,taciau keista kad ir dabar ta pati sapnuoju.:)

Komentarų yra: 5, paskutinis parašytas: 2007 07 14        [Skaityti]

 1517 pasakojimų
  <<<<    <<     67  68  69  70  71  72  73  74  75  76   >>   >>>>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

57226687 - 100919099   Dabar naršo: 11      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas