2024 07 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Privatumo politika

 
Sapnininkas.lt kūrėjai ir savininkai įsipareigoja neperduoti gaunamos individualios informacijos apie Jus trečiajai šaliai, prieš tai negavus Jūsų sutikimo, išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja teisinės institucijos.

Slapukai ("Cookies")

Slapukas - tai informacinis failas išsaugomas Jūsų kompiuteryje, kuris identifikuoja jus kaip atskirą vartotoją. Jūs galite suderinti naršyklę taip, kad slapukai būtų atmetami arba jums būtų pranešama apie juos. Sapnininkas.lt internetinė svetainė yra sukurta taip kad atjungus slapukų naudojimą svetainė vistiek veiks. Tik šiuo atveju prie kiekvienos nuorodos bus pridedamas vartotojo apsilankymo sesijos identifikatorius.

Kokia informacija renkama

Informacija renkama dviejų rūšių tai bendra (IP adresas, naršyklės tipas ir kalba ir t.t.) ir asmeninė tik patiems vartotojams panorėjus ją pateikti (elektroninio pašto adresą, vardą, pavardę, gimimo datą amžiaus apskaičiavimui, gyvenamąją vietove ir kitus panašius duomenis) . Kiekvienu vartotojo apsilankymu metu mes išsaugojame tokią informaciją kaip IP adresas, naršyklės tipas ir kalba, iš kokio internetinio puslapio užėjote į svetainę. Taip pat išsaugoma informacija kokią nuorodą ar kokią paiešką atliekate sapnininkas.lt puslapyje. Ši informacija yra naudojama analizuoti puslapio lankomumą, vystyti labiausiai lankomus puslapius taip gerinant paslaugų kokybę. Taip pat virtualaus chuliganizmo atveju ši informacija bus perduodama atititinkamoms teisinėms institucijoms ir vartotojas bus blokuojamas. Taip pat sapnininkas.lt svetainėje naudojama ir vystoma registruotų vartotojų sistema kuri padidina vartotojų parašytos informacijos patikimumą. Registruodamasis vartotojas pats sutinka pateikti sekančią asmeninę informaciją: elektroninio pašto adresą, vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamąją vietovę ir kitus panašius duomenis. Ši informacija taip pat neskelbiama trečiajai šaliai prieš tai negavus Jūsų sutikimo, išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja teisinės institucijos. Vartotojo asmeninė informacija yra naudojama kaip parašas po parašytais tekstais sapnininkas.lt svetainėje arba kaip vartotojo virtuali vizitinė kortelė (asmeninis puslapis).

Jūsų parašyta informacija ar tekstai

Jūsų parašyta informacija jeigu neatitinka moralės normoms ar pažeidžia LR įstatymus bus trinama ir apie įvykį pranešama atitinkamoms teisinėms institucijoms. Parašytos informacijos teisės svetainėje sapnininkas.lt atitenka sapnininkas.lt savininkams, išskyrus tuos atvejus kai tariamasi iš anksto prieš paskelbiant straipsnius ar kitą autorizuotą darbą.

Informacija kuri gali būti skelbiama

Reklamos, komerciniais ar kitais tikslais galimas publikavimas bendros informacijos tokios kaip: koks lankomumas, kokie puslapiai daugiausiai aplankomi, kokios paieškos atliekamos, kiek vartotojas aplanko vidutiniškai puslapių, kokie daugiausia vartotojai lankosi pagal amžiaus grupes, gyvenamąją vietą ar kitaip sugrupavus ir kita.

Jūsų sutikimas ir privatumo politikos pokyčiai

Naudodamiesi svetainės sapnininkas.lt teikiamomis paslaugomis ir mūsų tinklapiu, Jūs sutinkate su informacijos apie jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje. Sapnininkas.lt gali nuspręsti pakeisti šią privatumo politiką apie tai paskelbiant šiame puslapyje.

Kam priklauso sapnininkas.lt teisės

Svetainė sapnininkas.lt yra sukurta ir priklauso UAB „Fromris“ ( www.fromris.lt ). Iškilus klausimams kreipkitės į mus el. pašto adresu info@fromris.lt
2006 01 23