2024 07 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Spalvų simbolika sapnuose

 


   

Balta spalva

- tai dieviškos sąmonės spalva, savyje apimanti visas kitas. Tai susitaikymo ir aukščiausio kūrybiškumo spalva.

   

Juoda spalva

- negatyvios energijos pertekliaus spalva.

   

Ruda spalva

- saugumo, žemės, senatvės spalva.

   

Pilka spalva

- abejingumo, depresijos, užsisklendimo savyje spalva.

   

Raudona spalva

- susijusi su aktyvumu, seksualumu, ir agresija. Tai kraujo, meilės, valios ir valdymo spalva. Sapne raudona spalva gali reikšti įspėjimą, simbolizuoti drąsą, stiprybę.

   

Raudona - kraujo

spalva sapne gali įspėti apie galios, jėgų nutekėjimą. Apskritai raudona - aktyvaus veiksmo spalva.

   

Oranžinė spalva

- sveikatos, optimizmo, entuziazmo spalva. Sapnuose gali reikšti ambicijas, visuomeniškumą, puikybę, taip pat permainas, ryžtą, entuziazmą, ekspansiją. Ši spalva rodo partnerystės siekimą. Žmonės, kurių mėgstamiausia spalva oranžinė, linkę viską pasverti, analizuoti, jie stiprios ir valingos asmenybės, mokantys planuoti ir turintys organizacinių sugebėjimų.

   

Geltona spalva

- stabilumas, intelektas. Ši spalva padeda susikaupti, koncentruotis. Šios spalvos energija stimuliuoja loginį mąstymą. Sapnuose gali reikšti džiaugsmą, harmoniją, nuoširdumą.

   

Geltona spalva

- priešnuodis baimei, nepasitikėjimui savimi. Tokia spalva reikalinga žmonėms, linkusiems kritikuoti ir kivirčytis. Ji padeda prisitaikyti.

   

Žalia spalva

- tai meilės, ramybės spalva. Linkusiems greitai supykti patartina vilkėti šios spalvos rūbais. Tai harmonijos, pusiausvyros, vilties, pagijimo spalva. Sapnuose pasirodo kaip gydanti, ramybę, meilės troškimą pranašaujanti spalva. Jeigu ji murzina- pranašauja kepenų ligas. Žmonės mėgstantys žalią- linksmi,taurūs, atviri. Žalia spalva padeda džiaugtis dabartimi, neprisirišti prie jausmų objekto.

   

Žydra spalva

- ji susijusi su sapnavimu, bendravimu, iškalba. Žydra stimuliuoja vidinės tiesos, dvasingumo paieškas, suteikia proto harmoniją. Sapnuose žydra - įkvėpimo, kūrybingumo, pagijimo, harmonijos,vidinės ramybės, aukštų idealų spalva. Žmonės, kurių mėgstama ši spalva , linkę į idealizmą, jie kantrūs, taikūs ir atsidavę, jautrūs ir nelinkę keistis. Žydra spalva patartina neramiems, nekantriems, bijantiems permainų.

   

Violetinė spalva

- susijusi su įžvalga, intuicija. Jeigu sapnuojate daug mėlynos , karališkos purpurinės ar violetinės - jūs dvasingas, siekiantis tobulėti ir evoliucionuoti žmogus. Tai visatos vienovės spalvos. Violetinė - mistikų spalva, suteikianti ramybę, vidinę tylą, ir dvasinį komfortą.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

58100340 - 101968137   Dabar naršo: 9      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas