2019 11 21
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

tas pats zmogus

     sveiki, jau kelinta nakti sapnuoju ta pati asmeni. siuo metu su juo esu susipykusi. noreciau suzinoti ka reiskia toks sapnas?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

beldimas i langa

     sapnavau, kad beldzia i langa 3 kartus po to isgirdau kaip brolis mano varda saukia... ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

miego arterijų auzspaudimas

     sapnavau, kad staiga man kazkas uzspaude miego arterijas, mane pradejo kratyti ir as susmukau ant zemes. sis sapnas buvo toks tikroviskas, kad kaip tik kai nukritau iskarto pasokau is lovos. kazin ka tai turetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pacas

     sapnavau pacus, kad lipo per galvas, o as begau ju vaikyti nuo tu galvu. buvau labai issiganusi.
     

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

apsėdimas

     Sapnavau, kad esu tarp daug žmonių, kažkokioje patalpoje paskendusi minioje. Mano akys susidūrė su kunigu ir aš nevalingai ėmiau tampytis, lyg būčiau apsėsta. Kai kunigas man žiūrėdavo tiesiai į akis, mano kūnas išsiriesdavo, aš suprasdavau, kad taip nutinka, bet nieko negalėjau padaryti ar suvaldyti. Atrodė, kad imu stebėti save iš šono, nors jaučiau skausmą išsiriečiant ar tampantis kūnui. Kai kunigas nusisukdavo, tai praeidavo.
      Niekada nesu sapnavusi nieko panašaus..

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

geltona gyvetė

     Sapnavau,kad man ikando į dešynės rankos nykštį geltona gyvatė,ir dyvatės kairys dantis liko mano nykštyje,aš ta gyvatė mečiau ir pradejau nuo jos begti bet ji mane vijosi ir mane kandziojo,ir beto tai viskas vyko Vokėtijoja,o aš žadu važuoti vasara į Vokėtyje.Pasakikit ką tai reiske,jai zinot.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

klausimas

     sveiki visi .girdejau viena dalyka apie sapnavima...ar tiesa kad jei kitas zmogus galvoja apie tave tu ji susapnuoji nakti ? ar gali buti kad jauti rysi kai kitas tikrai galvoja apie tave o tu ji pamatai sapne?
     

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kiausinis

     Sapnavau kiausini ir kad viduje kazkad kliba, pramusus ji radau dar viena kiausini, jame irgi kazkas buvo, pramusus ir antraji is jo iskrito visciuko kaip gemalas bet ne gyvas visciukas. Ka galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

keistas sapnas , gal kas zinote ka reiskia?

     Turiu vaikina ir vis sapnuoju jį, bet tik kad amžinai jis buna kitoks, visai kitas vaikinas, bet tiesiog žinau kad čia jis, bet niekad nemačiau sapne kaip jis realiai atrodo... šis sapnas priverčia mane susimastyt ir nekaip pasijausti, gal kas žinot ką tai reiškia, padėkit :)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Atsakykite prašau

     Sapnavau savo klasioke kuria is tiesu esu nuziurejas kad ja pakabinau nuo kaskokio nepazystamo bernelio ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Elena

     Labai daznai sapnuoju ta pati zmogu ir romantiskus santykius su juo,bevom susitikia keliata kartu,praejo keletas menesiu nuo paskutinio susitikimo,siaip apie si zmogu negalvoju,bet beveik kas nakt sapnuoju.Ar gali buti kad gal but tas zmogus galvoja apie mane ir tai yra savotiskas suitikimas sapnuose?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Netikėtas garsaus mirusio asmens apsilankymas sapne.

     Nors aš šio atlikėjo dainų niekuomet neklausiau iki tų sapnų serijos,ir nesidomėjau juo kaip asmenybe,jis jau trys metai kaip lankosi mano sapnuose,kartą į metus..
      Tas asmuo yra Michaelas Jacksonas.
      Pirmame sapnas: Aš buvau-jis. Tas sapnas buvo ypač tikroviškas,išsiskyrė nuo įprastų. Aš (M.Jacksonas) bėgau netoli savo buvusios mokyklos ir jaučiau kiekvieną žingsnį,toks jausmas lyg pėdas kažkas degintų,vaizdas aplinkui liejosi,praeiviai spoksojo į mane,jautėsi neapsakomas laisvės jausmas...
      2. Sapnas:Taip pat vyko mano buvusioje mokykloje,tiksliau,jos sporto salėje,aš su kažkokia,nepažįstama mergina varžiausi dėl to paties Michaelo Jacksono,tos varžybos buvo šokių tipo,aš laimėjau.
      3. Sapnas:Veiksmas vyko mano namuose,aš buvau visiškai nepasidažius (kaip man neįprasta) ,kukliai apsitaisius ir staiga kažkas man pasibeldžia į duris ,o žiūriu ir išsigandusi šūkteliu ,,O,Dieve'' (išsigandau ne to ką pamačiau,o dėl to kokią mane tas asmuo pamatė) ten buvo M.J ,bet tamsiaodis,dar jaunas,kaip supratau. (kiek žinau jis labai kompleksavo savo paauglystėje dėl savo išvaizdos,apsišviečiau apie jo gyvenimo istoriją po tų sapnų virtinės) Ir jis po tų žodžių dingo,greičiausiai įsižeidęs išėjo,pagalvojęs ,kad tas ,,O,Dieve'' buvo kaip pasibaisėjimas juo (bent aš taip supratau) . Aš greitai iš namų išbėgau ir pabandžiau jį pasivyti... (vienos dalies to sapno nepamenu) prisimenu tik kai prieš akinamą saulės šviesą jis mane apkabina (patikėkit,tai buvo šiurpu,nes aš ir atsikėlus jaučiau tą apkabinimą) ir tada mane užliejo toks stiprus,nenusakomai geras jausmas,gėrio,meilės,brolybės,švelnumo,tyrumo mišinys,atsikėlus jaučiausi lyg būčiau įsimylėjusi,šypsojausi,net namiškiai klausė ar man viskas gerai,nuo tos dienos mano gyvenimas pasikeitė,bet man reikia išsaamiau kas galėtų paaiškinti apie šiuos sapnus,nes man įdomu kaip gali sapne pasirodyti žmogus apie kurį nieko nežinai ir taip tiksliai ,kiekvienais metais po kartą,lyg tesinys vienas kitam...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Auto avarija

     Sapnavau, jog vaziavau su masina priekyje keleivio puseje ir vaziuojant pro miska dingo vairuotojas ir buvo staigus posukis ir as bandziau ji isimiti ta posuki is keleivio puses bet man neisejo atsitrnkem i medzius masina buvo suniokota, bet vis dar vaziavo , bet tada jau vaziavom namo o ne i svecius

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

rugstis burnoje

     sapnavau kaip valiausi dantis , baiges valytis dantis dantu sepeteliu, istraukiau is burnos ir norejau nuplauti po vandeniu. pamaciau ,kad jis turi siek tiek kruvino atspalvio. pagalvojau, tikriausiai dantenos kraujuoja. staiga mano kraujas tarsi rugstis pradejo tirpdyti sepetelio serelius.
      KA TAI GALETU REIGSTI? buciau dekingas uz atsakyma

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 06 20        [Skaityti]

ziedas

     Sapnavau,kad gavau tris plonus auksinius ziedus...Ir visa sapna juos mausciau nuo vieno pirsto ant kito....Ka tai reiskia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pasaulio pabaiga

     Daug kartu esu sapnavusi pasaulio pabaiga, pirma karta sapnavau (jau 2012 metais) data - gruodzio 22 diena, kuri reiskia pasaulio paaiga, po to sapnavau, kad vidury dienos ima temti, zaibuoti ir drebeti zeme, atsiveria skyles joje. Kitame sapne su seima pasislepeme kazkokiame namelyje, nes lauke buvo nezmoniskai karsta, viduje nepazistamas vyras meldesi, o mes su seima kenteme karsti. Paskutiniame sapne sapnavau, kad nuo radiacijos eme patys savaime veikti elektronikos irankiai, zmones viska grobe is lentynu ir vel gi buvo didelis karstis. Ar del tokiu sapnu reikia sunerimti?

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2012 04 05        [Skaityti]

Ieškojimas

     Atsiduriau kazkokiame turguje kur daug zmoniu, dydzio kaip Gariunai.
      Priejau prie Chryslerio ir kaip norejau uzdarti masina, paspaudziau
      pultelio mygtuka, masina pasipurte, uzsivede ir nuleke tiesiai. Atrodo,
      kad pilname turguje tiesiog butu kelias atsiveres, kuriuo jinai ir
      nuleke. Salia stovintis prekeivis, man sako vykis. Kiek supratau tai
      kazkoks mano pazystamas, as dar puoliau uzrakineti kazkokio garazo
      esancio salia, bet painiojosi raktai rankose ir as paprasiau prekeivio,
      kad priziuretu. Nubegau vytis masinos. Baigesi turgus, zoleje matesi
      masinos vezios, o jos niekur nesimate. Begu pagal vezias toliau,
      aplinkui jau daugiauksciai namai, desineje pastebiu, kad viename
      griovyje stovi mersas. Dar kazkaip pagalvojau, tai va kur jis prapuole.
      Bet net nesustojes begu toliau. Masinos niekur nematau, o ir zymes
      zoleje nebeaiskios, uzbegu i kazkoki kalna ir prasibroves per krumus,
      pamatau kad randuos ties siena, tik kalno deka esu sienos virsuje.
      Girdisi policijos sirenos, pasiziuriu apacion, ten policininkai kazka
      gaudo, musasi. Apsidairiau masinos, nera. Nusprendziau gryzti atgal,
      apsidairiau jau suteme. Nusileidziu nuo kalno, desineje puseje nuo vieno
      namo, bega zmones ir juos kazkas vejasi. Kazkaip supratau, kad kazkas
      cia negerai ir as pradejau begti, vienas is ju pradejo vytis ir mane,
      kazka turejo rankoje, bet cia as nakti prabudau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Papludimys

     Sapnavau paludimy, jame buvau su draugemis. ir ten sutikau buvusi vaikina ir dabar patinkanti, veliau visas sapnas tesesi su jais abiem. ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kasininkė

     Aš su pražystamu parduotuvei prie kasos išsikraunu prekes jis užeina už kasos manęs laukti, aš paprašau kasininkės praplėsti pirkiniu maišeli ir nuėjau pirkiniu dėtis, kasininkė pasiėmus tušinukų nupiešė kažką neaiškiai ant maišiuko paskui ant kito paskui pasiėmus ant sąsiuvinio langeliais aiškiai nupiešia širdutė paskui antra aš pažiūriu į ją, ji šypsosi(kasininkė apie 30 pusilgiais tamsiais plaukais(natūrali juodaplauke) ) aš irgi nusišypsojau ji akim parodė į širdutę tada vėl pažvelgė į manę....įdomu ką reiškia

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pajama uz rankos

     Sapnas buvo labai ryskus, is pradziu buvau kaskur susiruosus graziai pasipuosus kasko laukiau einu gatve susitikti su kaskokiu vaikinu ir jis istiesia ranka pajama manaja ir as labai nustebau,poto tiesiog ejome per aleja.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1504 pasakojimai
  <<<<    <<     5  6  7  8  9  10  11  12  13  14    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48597657 - 90050049   Dabar naršo: 10      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas