2020 05 27
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Masina

     Man dar labai ne daug metu. Jau kelinta karta sapnuoju, kad vaziuoju mieste su masina viena pati, t.y. ja vairuoju. Ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

baime del savo vaiko

     su savo sūnumi,1.6 metų vaiku,ėjom pasivaikščiot prie upės, bet priėjome tokia vieta kad teko bristi.pasiėmiau vaiką ant nugaros ir brendu, vanduo skaidrus matosi dugnas ir apsemta pieva, bet staiga pagilėjo ir kuo toliau tuo giliau. tad vaiką užsitraukiau virš galvos viena ranka laikydama ji virš savo galvos su kita ranka plaukiau. prie tilto priplaukus buvo daug perėjimų kaip mažų lieptelių ten pamačiau seserį pašaukiau,mane nešė srovė ir buvau visai pavargus,vos užsikabinau už liepto padaviau vaiką ir vos ne vos pati išlipau. tada atsidūrėm kaip ir kokiam vienuolyne bet tada šalia buvo geri draugai atsirade,as vaiko iš rankų nepaleisdama tikrinau ar šlapias jis bijojau kad peršals bet jis buvo visai sausutėlis.tada į galvą šovė mintis kad kažkur palikom pametėm ar paskandinom jo žaislą tigrą be kurio niekad nenurimsta, visada su juo miega ir jis jam kaip čiulptukas reikalingas ir dar palikom jo buteliuką.bet moteriškė rakindama duris pasakė kad dabar važiuosim į viešintas,bet aš atsakiau kad visą dieną taip plaukiau ir noriu su vaiku greičiau namo, kad man netoli pareiti ir mes pareisim. ka tai galėtų reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sirdies skausmas

     sapnavau savo buvusi vyra kad jis nori grysti pas mane , as su juo kalbejausi ir jis man pasake kad as jam atleisciau kad jis mane paliko, jis dabar labai gailisi ir nori grysti pas mane , verkdamas sake mane myli, atrode taip viskas tikroviskai atrodo net jauciau jo apkabinima, ka tai galetu reiksti? Ar jam tikrai yra kas negerai?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Bėgiai

     Sapne ėjau tuščia miesto gatve. Iš kažkur atsiranda bėgiai. Priėjusi arčiau pamatau ant bėgių gulinčią ir besibučiuojančią porą.. Ką tai gali reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

graužatis

     Sapnavau seniai matytą savo mylimąjį ir jo žmona paprašė manęs pažiūrėti jų berniuko, aš tylom sutikau ir tuomet mano draugas puolė man į glėbį ir stipriai apkabinęs tarė : - nepaeleisiu, man nesvarbu ką jie galvoja, myliu tave, aš jam atsakiau kad taip pat jį myliu, o jis man tada bet kodėl tu nepadarei nieko kad mums būtų gera karu...jaučiau stiprų jo glėbį ir pabudau su kaltės jausmu.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

puga

     sapnavau kad einu per puga vejas vos leidzia eiti, taciau einu su draugais ir mum linksma, jai pasoku nuskrendu keleta metru

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

radybos

     sapnavau, kad einu ir ant zemes metosi daug pinigu monetomis ir as ju vis randu ir randu... sita daxnai sapnuoju. ka reiskia? o paskutini karta sapnauvau.kaip radau 3 telefonus ir as toks laimyngas bunu kad randu!
     

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 10 30        [Skaityti]

Mano gimtadienio dovana

     Aš sapnavau,kad aš per miegus girdėjau kai kaskas man atnešė dovana. Tada aš atsibudau ir pamaciau, kad cia yra telefonas lieciamu ekranu

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Senovines monetas rinkau

     Sapnavau,jog tetisan ir dar visai mazam broliui ,kazkokiame senoviniame name pasake surinkti senovines monetas ant zemes. Kas daugiau ras tas laimes. As radau daug daugiau ir dar duodavau broliui,o jis pykdavo,nes norejo saziningai rasti pats. Tada padedavau jas taip,kad jis pamatytu ir rastu. As rasdavau ir monetu ir auksiniu dirbineliu. Kai baigem,puolem ieskot tevu,bet neradom,isigandom. Ir as atsikeliau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sudai

     sapnavau,kad stoviu eilej prie tuoleto,pries mane koie penki zmones,bet kai ienu i kabina isitepu kojas sudais,po to bandau isgelbet savo maisiuka su apatiniais rubais,isejau visa sudina,bet tai manes nejaudino

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pabegimas

     AS su savo draugemis nuejom i baseina, po to visos isheina ir ateina kitos drauges kurios sako kad pas mane pazastys apaugusios plaukais. Mes pabegam. Begant mane partrenke mashina. drauges mane nunesha i nameli kurio ash niekada neesu machiusi. ir pradeda ish manes spausti krauja. Tada imeta i ta pati baseina kuriame plaukiojau. Ka tai reishkia???

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Meiles prisipazhinimas

     as viena vaikshtau po parka. ir kas 5 min. man skambina mano pazistami Berniukai. jie visi yra geri draugai ir visi sako kad mane myli. Ka tai reishkia???

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Parasiutas

     Per dvi savaites jau antra karta susapnavau kad soku su parasiutu nuo sakrdzio ar tai nuo pastato ir skrendu. Nusileides einu kazkur su zmonemis, plaukiu laivu, vaziuju autobusu ir vis nepasiekiu tikslo, ka gi tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

planetos

     sapnavau jog esu didelisd zmogus,vos telpantis ant zemes planetos,stoviu ir ziuriu y kitas saules sistemos planetas,jos sukasi aplink zeme,ir aplink mane,bet visas jas matau aiskiai jos to0kios dideles,ir isidesciusios viena paskui kita,vienoje eileje,beto tai naktis,ir zvaigzdetas dangus,

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Dar viena tokia kaip aš

     Aš sapnavau, kad buvo dar viena mergina kaip aš, tačiau ji elgėsi priešingai nei aš. Ji buvo bloga, elgėsi su kitais šiurkščiai, tiesiog beširdė buvo. O visi žmonės matydami ją, galvojo, kad ten aš ir kaltino mane visu tuo elgesiu, o aš sakydavau, kad tai ne aš taip pasielgiau, bet niekas netikėjo.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 10 24        [Skaityti]

gyvenimas sapne

     pries 10 metu turejau gera drauga, dabar mes turime atskiras seimas.
      labai daznai gal kokius kelis kartus per savaite ji sapnuoju sapnas atitinka relybe, tik sapne jis tukstancius kartu man issako savo jausmus, apkabina, buciuoja, prisipazista meileje guodziasi. tu sapnu labai daug ivairiu buvo per tuo 10 metu. istikruju mes niekada nebuvom pora tik daraugai, jis nera nei karto man sakes kad mane myli. sapne jis tai daro.
      sianakt sapnavau jo lupu prisiletima ir sapne masciau kad tai tik sapnas ir kai atmerksiu akis viskas isgaros, kai pramerkiau akis pamaciau is labai arti jo akis ir tada pabudau istikruju. karta sapnavau ji kitoje gatves puseje ir jis prase jo palaukti jis niekaip negalejo pereiti gatves as ir bandziau neisejo, sapnavau kaip jis staiga pribeges sauke myyyyliuuu tave, glaudesi prie krutines, sapnavau kad jam skambinu ir jis pakelia rageli girdziu jo balsa... nezinau ka tai reiskia kodel as ji sapnuoju nors tiek jau metu praejo... mane paveike tie sapnai kai kartais ji sutinku man nesmagu, tarsi jis zino kad as ji sapnuoju... noreciau nesapnuoti, bet kaip? daznai buna kai jisusapnuoju ir mes sapne kalbam suserga mano vaikas, jei jis liecia mane ar buciuoja susergu as. bet pastaruoju laiku tai bebepasiteisina maniau jis koks pranasas arba bando mane ispeti kai turi man kas atsitikti.
      kartai nenoriu eiti gulti kad jo nesapnuociau, kartais laukiu vakaro ir jo... nezinau kastai kazkokia paranoja ir ilgai ji dar ruosiasi mane kankinti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Buvęs

     Neseniai išsiskyriau su vaikinu ir susapnavau sapną, kuriame bus jis. sapnas prasidėjo nuo to, kad gavau neaiškią sms žinutę su atsisveikinimu, kurios gale buvo parašyta -infarktas. Galiausiai atsidūriau ligoninėje su buvusiojo klasiokais, žmonių nepamenu, bet žinau, kad laukiau eilėje aplankyti, vis įsivaizdavau, kaip aš jį apkabinsiu, paguosiu, nors mes apsipykę. Galiausiai sapnas baigės taip, kad aš pralaukiau koridoriuje ir visgi neįėjau į palatą.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

buvusioji

     sapnas buvo blankus, pamenu tik pati gala... kazkur, kazkokiu budu as atsiduriau netoli savo buvusiosios, su kuria as jau esu metai issiskyres (paliko mane). atrodo tik mintimis pagalvojau apie susitaikyma, tai nebuvo panasu i klausyma jai, bet jinai atsistojo ir apsikabino mane... realybej as su tuom dar nesu susitaikes... visus metus kenciu del issiskyrimo ir tikrai zinau, jog jinai man neatleis... atrodo uzsimirsta, veliau vel viskas is naujo... po sito sapno drb esu nezinomybej... ar tai tik eilines kancios, ar tai gali kanors reiksti ir svarbesnio...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

balti dumai

     sveiki, noreciau suzinoti: sapnuoju, kad esu sveciuose, ziuriu televizoriu ir is el lizdo pradeda kilti aukstyn balti ryskus dumai. jie taip istrigo, nes ju buvo neproporcingai daug. tada ateina seimininkas ir sako, nieko cia tokio, del tu dumu visai nepergyvena.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pasaulio pabaiga

     sapnavau,kad dingo visi pasaulio kryžiai-mačiau bažnyčioje nulaužtus kryžius,o kapinėse vietoj kryžių pridėta daug mažų baltų angeliukų.kalbėjau su žmonėmis kaip paskutinį kartą,atsisveikinom,nes sakiau,kad bus pasaulio pabaiga.Ir meldžiausi

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 09 13        [Skaityti]

 1514 pasakojimų
  <<<<    <<     8  9  10  11  12  13  14  15  16  17    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

50455024 - 92537053   Dabar naršo: 5      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas