2019 09 23
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Draugė

     Sapnavau savo geriausią draugę kurią aš esu įsimylėjęs. Ir porą kartų pliaukštelėjau jai per jos užpakaliuką.
     
      Ką tai reiškia?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 03 05        [Skaityti]

sapnas

     apslapino suo

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

kruvinas draugas

     sapnavau kad mano drauga stiprej sumuse ir jis net negalejo eit visas buvo kruvinas as jam padejau eit ir issitepiau juo krauju ka galetu taj rejkst?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Numirelis

     Sapnavau , kad numire mano dede ir mes poto ji bandem sudeginti.. poto sapnavau kad pas mus vaidenosi... ir kad del tu dvasiu ar kas ten jis numire....

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

nesamone

     Tamsus vakaras.išeinu iš draugo namų (net nesuprantu kodėl iš jo namų, nes nebebendrauju su tuo žmogum ir jis man nebėra draugas), mane išlydi jo sesuo, ji labai graži ir man patinka. Tada pamatau kažkokį juodą šunį. Paskui važiuoju dviračiu namo. Ir tas šuo žaismingai bėga iš paskos, bet po kiek laiko mūsų keliai išsiskiria, jis nubėga į kairę aš važiuoju dešinėn. Aš važiuoju lėčiau, link namų, tada žiūriu iš paskos bėga rudas rotveileris, labai gražus. Bet likus keliems posūkiams iki mano namų šuo sustoja ir bijo eiti toliau, ir sėdi. Esame prie kažokio namo, labai tamsu. Pabandžiau tą šunį arčiau priviliot bet jis sustingo iš baimės, jo akys išsipūtė (matėsi didelė baimė akyse) tada šešėly pamatau mamos silueta. Bet jos nematau. Girdžiu kad ji sako kad čia tame name mirė 1120 žmonių, kitam name 42, o dar kitam 45 ir dėl to tas šuo išsigandęs. Mane apėmė irgi labai didelis baimės jausmas. Aš grįžau namo papasakojau viską tėvui ir suvardinau kiek ten tų žmonių mirę (skaičiau skaičius nuo delno, nes bavau susirašęs)(bet tėvas yra miręs). Paskui atvažiavo giminaičiai ir visi nusprendė į parduotuvę važiuot. Aš su jais nenorėjau važiuot, bet namuose nejauku buvo, tamsu, tai pėsčiomis išėjau link tos parduotuvės, ir buvo baugu eit pro tuos namus(kuriuose daug mirė žmonių) Būdamas parduotuvėj pradėjau mastyt kokio velnio aš joje esu, nes nei aš noriu pirkt kažko nei ką, nes valgyt nenoriu. Bet šeipsau beleką pasiėmiau nes pusserė pradėjo sakyt greičiau imk kažką.. ir pabudau paskui nuo žadintuvo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vampyrų baras

     Esu kažkokiam bare/klube, pilna žmonių aplinkui, prieinu link baro už kurio esti laiptai žemyn(veikiausiai į šokių salę). Pajuntu bakstelėjimą(tiksliau du) nugaros srityje, atsisukęs pamačiau simpatišką merginą, kuri iš manęs juokėsi. Jos dantyse matėsi iltys. Mes lyg keliais žodžiais persimetėm, bet mane apėmė baimė, jog tie bakstelėjimai buvo tos merginos ilčių padarinys - ji man įkando ir virsiu vampyru. mergina tik juokėsi ir rodė iltis. Netrukus pastebėjau, jog visas baras kažkoks ne toks - jame buvo vieni vampyrai, visi į mane kreivai žiūrėjo, barmenas netgi nenorėjo manęs aptarnauti, tik piktai žiūrėjo ir lyg pasakė "tu čia nelaukiamas(ar kažkas panašaus). Ėmiau trauktis, pripuolė dar keli vampyrai ir taip pat "pasiūlė" kuo greičiau nešdintis iš čia, vienas jų dantimi užkliudė mano plaštaką, atsirado maža žaizdelė. Skubiai pasišalinau iš baro ir ėmiau kažkur eiti. Įėjau į aikštelę aptvertą kažkokia tvora. Staiga pamačiau, jog vienas vampyrų iš baro atsekė link manęs. Jis akimis taip mane nužvelgė, kad išgirdau aplinkui keistą vėjo ošimą o pats buvau apsvaigintas ir akimirkai užhipnotizuotas. Tas vampyras ėjo link manęs, o manyje staiga sukilo didelis pyktis. Ėmiau į jį bėgti, norėjau jį sumušti. tačiau mintyse žinojau, kad kova beviltiška, jis gerokai stipresnis tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Jis sugriebė mane už abiejų rankų, iš veido atrodė įniršęs, matėsi tame veide kiek ir pašaipos, paniekos. Jis įkando į tą pačią ranką, kurioje jau buvo maža žaizda, palikta vieno iš vampyrų bare. Tik trumpai kąstelėjo ir pradėjo juoktis, piktdžiugiškai juoktis. Tą akimirką aš ir pabudau. Nebuvo nei baisu nei nieko, tiesiog idiotiškas sapnas - pagalvojau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Aistra

     Sėdžiu kažkur ant kilimo ties lovos kraštu(aplinka man visiškai nepažįstama), žiūriu televizorių ir staiga prie manęs ant kilimo prisėda mergina. Jos šlaunys liečiasi su mano ranka. Ranka pradeda liesti jos šlaunį, tačiau nepamenu, ar tą šlaunį kaip nors grabinėjau, ar apskritai turėjau tikslą tą merginą kaip nors sujaudinti. Lyg apie tai tą akimirką ir pagalvojau. Staiga jos ranka nuslinko link manosios šlaunies ir ėmė šią masažuoti. Manyje sukilo neapsakomos galybės aistra - po akimirkos jau buvau ant jos, bučiavau, aistringai glamonėjau. Girdėjau jos alsavimą, jaučiau jos glamones - buvo išties nepakartojamas jausmas. Pamenu tik tai, kad mergina buvo ilgų rudų plaukų, veido ar kitų detalių negaliu prisiminti.
      Staiga sužibo šviesa, į kambarį įėjo mano tėvas. Tarsi niekur nieko, įprastu balsu pasakė, jog reikia jam padėti, kažką nunešti( kažkas panašaus). Nusivylęs tą pačią akimirką pašokau ir nuėjau paskui tėvą jam padėti.
      Kitą akimirką nubudau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

baznycia

     sapnavau baznycia. atlaidai, daug zmoniu. meldziasi. salia merginos atsigulusios kryzium meldziasi. klausykla. eile zmoniu ispazinties eina. as stoviu baznycios gale, sypsausi .prie manes stovi kunigas ir sypsosi...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Tėvas

     Sveiki. Šiąnakt sapnavau, kad aš sėdžiu ir ateina mano tėtis. Sapne jis norėjo mane išprievartauti. Aš klykiau visa gerkle "Mama, mama!", bet ji neatėjo. Tada tėtis pasakė "Nusiramink. Aš žinau, kad ir tu to nori.". Ir jis išsitraukė. Apvyniojo anklode ir kaišiojo man į krūtinę... Aš jau nepamenU pabėgau ar ne. Bet sapnas man kelia šleikštulį. Prašau pasakykit ką jis reiškia.
      P.S. Dabar mes su tėvu susipykę ir net nesišnekam.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 02 25        [Skaityti]

Narkomanas

     Sveiki, Šianakt susapnavau keistą sapną, kad aš su drauge stovim parduotuvės kasoje ir staiga prie mūsų priėjo pažįstamas vaikinas (su kurio realybėje nebendraujam), jis atrodė tarsi būtų ilgus metus vartojęs narkotikus. Jis atrodė tiesiog siaubingai: riebaluotais plaukais, akys, paakiai ir lūpos buvo kaip niekad juodos, o dantyse laikė baigiančią degti cigaretę. Ką toks sapnas galėtų reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

drauge su buvusiu vaikinu

     sveiki. Iskart prie reikalo...mano drauge pries metus draugavo su vienu vaikinu, kuri as buvau macius 1-2 karus, apie jo seima nieko nezinau, taigi dabar kai jie jau metus ne kartu as sapnavau ja, ji ir jo teva (jo tevas buvo jureivis, bet as to anksciau nezinojau). Taigi veiksmas: laivas, kazkur juroje ir as ten, man kazkoks vyras sako, kad as netureciau ten but, tada pasirodo mano drauge su savo ex, ji prieina prie manes pasisveikint, o jis prieina prie to vyro, pasirodo tai jo tevas...esme tokia pokalbio kaip ir nebuvo tik "labas"...ir labiausiai mane suglumino tai, kad as apie jo teva nieko nezinau bet sanavaujo darbo vietoje, ka tai galetu reiksti? Seip as tos drauges nemaciau apie puse metu.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kaip siaubo filme.

     Sapnavau labai neiprasta sapna: Stoviu pries maza trobele, ir maniau, kad ten mano namas, bet mano namas atrodo visiskai kitaip realybeje, ta trobele dege, ir joje buvo mano tevai, jie buvo lyg ikalinti, ir saukesi mano pagalbos, bet as tesiog ziurejau kaip jie dege.. Tesiog nieko negalejau padaryti, lyg buciau ikaustyta lele. Po to ieskojau savo mamos.. Ir galiausiai atsiduriau prie sulinio, aplink ji buvo tik melsvas dangus ir dideles gelsvos zoles, jos lyg butu su degusios.. Priejau prie to sulinio ir ten isnyro moteris su ilgais juodais plaukais ir balta ilga suknele, ji laikesi uz sulinio krasto lyg bandytu islipti, as stovejau jai uz nugaros, pagalvojau, kad ten mano mama, nes pas ja tokie patys plaukai, nuejau prie tos moters, ji paziurejo i mane ir staigei puole, atrodo lg ji soktu ant manes.. Ir tuomet atsiduriau kazkokioje baltoje erdveje.. Ir sapnas baigesi, As vis dar negaliu jo uzmirsti.. Labai pakraupau, kai pamaciau tos moters veida, nes jis buvo rauksletas, atrodo lyg ji butu istumta i sulini ir daug daug metu ten pragulejus. Manau kad tai mergaitei buvo 12, nes ji .. Na tesiog taip manau, jos akys buvo baltos, plaukai tiesus,ilgi ir juodi kaip anglis.. Jos nagai buvo nulauzyti, lyg ji butu kopusi is sulinio i virsu, ilga laika.. Stai mano sapnas.. Aciu jei perskaitete, ir jeigu yra zmoniu su panasiu sapnu, prasau parasykite man ka tai reiskia, ir nepykite kad rasau ne Lietuviskomis raidemis, nes mano kompiuterio klaviatura Angliska, tad aciu uz demesi :)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

KODEL NIEKAS NEATSAKO I SAPNUS, KURIUOS SAPNAVOM ?!

     Atsakykit, tai yra labai svarbu !KODEL NIEKAS NEATSAKO I SAPNUS, KURIUOS SAPNAVOM ?!

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2012 03 30        [Skaityti]

Kraupus jausmas

     Sapnavau, kad mano tėtis buvo miręs, dėl to buvau labai prislėgta, pergyvenau dėl to, todėl mamos paprašiau, kad namie galėčiau laikyti katę (realybėj jau senai to prašau). Paskui sapnas lyg nutrūksta, galbūt visko nebepamenu, bet atsirandu tuščioj patalpoj, kurioj matau daug kolidorių, vieni apšviesti blankia, melsvia spalva, kiti lyg saulės apšviesti, bet tokie jie nejaukūs, tušti, gąsdinantys. Galiausiai dairausi po tuos kolidorius, kol keliuose jų išvystų paslaptingą vyrą. Toks jausmas lyg jis būtų žudikas, baisus, labai šiurpus jausmas prisiminant. Gal galėtumėt paaiškinti šį sapną? Galima būtų manyt, kad prisižiūrėjau siaubo filmų, bet deja aš jų nemėgėja ir tik vakar vieno siaubo filmo reklamą mačiau. Tik tiek. Tai vienas keisčiausių ir blogus jausmus sukeliančių sapnų. Prašau padėti man suprasti jo reikšmę, nes ši mintis mane kankina visą dieną. Atsiprašau už sutrukdytą laiką. :)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kambariai, sulig visu namu

     Esme ta, kad sapnavau is pradziu tris kambarius, labai labai didelius ir tuscius. Tie namai priklause juodaodziu seimai ar net banditam. Vienam kambari buvo tokia scena ir nuo jos vienas is gyventoju lupinejo lenteles medines. Paskui tie zmones isnyko ir atsirado maldininkai, kurie zegnjosi ir kalbejo maldas. Buvo daug zmoniu, tik dabar neatsimenu kaip apsirenge. Prasau paaiskinkit, kas cia yra ir kas uz to stovi.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sunku paaiskinti!

     Sveiki, as esu vaikinias. sianakt sapnavau kaip begu prekybos centre (tik su apatiniais :D), ibegu i parduotuve (kurios toje vietoje net nera), ilendu i kabina kurioje yra mano 2 drauges (su viena is ju as siuo metu daug susirasineju), kazka pradejom (paskubomis) kalbeti ir drauge (susirasinejimu) man dave uzsideti savo kelnes, as uzsidejau jos kelnes ir sapnas pasibaige. paprastai as labai retais sapnuoju sapnus, o susapnaves tuojaus pat juos pamirstu, isskirtinai sis sapnas tik ir sukasi galvoja, matau ji aiskiai ir ryskiai !

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

skyrybos

     sapnavau, kad skiriuosi su savo pateviu, o mano mama su mano draugu ir kad as keiciuosi pavarde. kazkoks keistas sapnas, bet gal jis turi kazkokia reiksme?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Ka tai reiskia?

     Sapnavau, kaip pasibuciuoju su seniai myletu zmogumi...Man jis tikrai visai nebematinka... Taciau... Sapne buvo viskas taip tobula,kad net atrodo,kad jausmai atgyja... Ar pasitiketi sapnu? Ka tai reiksia??? Visa diena apie tai galvoju... Jy sutikusi jauciausi kaip ta pirmajy kartai kai ysimylejau...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Isimylejau vaikina

     Sia nakti sapnavau kad isimyliu vaikina kuris kazkaip pasirode mano balkone (:DD),jam as taip pat patinku o as jauciu kad ji tikrai myliu,zinau kad tai meile,o ne susizavejimas ar pns. Atsibudusi pajutau dideli nusivylima,taip norejau kad tai testusi,vel norejau pajusti ta jausma,tiesa,sapne vaikinas pasirodydavo, bet mums kazkas sutrukdydavo ir jis dingdavo. Taip pat prisimenu kad sokau ant jo ,uz jo nugaros sukryziavau kojas (gal aiskiau,apsivijau) ir prisiglaudziau prie jo,keista kad pries ta sapna vakar ziurejau video internete apie miela porele,tame video buvo lygiai tokia scena tik ten porele buciavo o mano sapne as tiesiog prisiglaudziau pr jo. Kaip tai galetu buti susije?Ka galetu reiksti sis sapnas?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sokiai prie parduotuves

     dienos metu sokau su daru gemis prie man gerai pazystamos parduotuves saligatvio mes lyg ir varzemes.
      visos buvome apsirengusios salotines maikutes ir zalius sijonus bei kalbejome apie baltas kelnaites

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1504 pasakojimai
  <<<<    <<     6  7  8  9  10  11  12  13  14  15    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

47902966 - 89221050   Dabar naršo: 8      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas