2020 05 31
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Elena

     Labai daznai sapnuoju ta pati zmogu ir romantiskus santykius su juo,bevom susitikia keliata kartu,praejo keletas menesiu nuo paskutinio susitikimo,siaip apie si zmogu negalvoju,bet beveik kas nakt sapnuoju.Ar gali buti kad gal but tas zmogus galvoja apie mane ir tai yra savotiskas suitikimas sapnuose?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Netikėtas garsaus mirusio asmens apsilankymas sapne.

     Nors aš šio atlikėjo dainų niekuomet neklausiau iki tų sapnų serijos,ir nesidomėjau juo kaip asmenybe,jis jau trys metai kaip lankosi mano sapnuose,kartą į metus..
      Tas asmuo yra Michaelas Jacksonas.
      Pirmame sapnas: Aš buvau-jis. Tas sapnas buvo ypač tikroviškas,išsiskyrė nuo įprastų. Aš (M.Jacksonas) bėgau netoli savo buvusios mokyklos ir jaučiau kiekvieną žingsnį,toks jausmas lyg pėdas kažkas degintų,vaizdas aplinkui liejosi,praeiviai spoksojo į mane,jautėsi neapsakomas laisvės jausmas...
      2. Sapnas:Taip pat vyko mano buvusioje mokykloje,tiksliau,jos sporto salėje,aš su kažkokia,nepažįstama mergina varžiausi dėl to paties Michaelo Jacksono,tos varžybos buvo šokių tipo,aš laimėjau.
      3. Sapnas:Veiksmas vyko mano namuose,aš buvau visiškai nepasidažius (kaip man neįprasta) ,kukliai apsitaisius ir staiga kažkas man pasibeldžia į duris ,o žiūriu ir išsigandusi šūkteliu ,,O,Dieve'' (išsigandau ne to ką pamačiau,o dėl to kokią mane tas asmuo pamatė) ten buvo M.J ,bet tamsiaodis,dar jaunas,kaip supratau. (kiek žinau jis labai kompleksavo savo paauglystėje dėl savo išvaizdos,apsišviečiau apie jo gyvenimo istoriją po tų sapnų virtinės) Ir jis po tų žodžių dingo,greičiausiai įsižeidęs išėjo,pagalvojęs ,kad tas ,,O,Dieve'' buvo kaip pasibaisėjimas juo (bent aš taip supratau) . Aš greitai iš namų išbėgau ir pabandžiau jį pasivyti... (vienos dalies to sapno nepamenu) prisimenu tik kai prieš akinamą saulės šviesą jis mane apkabina (patikėkit,tai buvo šiurpu,nes aš ir atsikėlus jaučiau tą apkabinimą) ir tada mane užliejo toks stiprus,nenusakomai geras jausmas,gėrio,meilės,brolybės,švelnumo,tyrumo mišinys,atsikėlus jaučiausi lyg būčiau įsimylėjusi,šypsojausi,net namiškiai klausė ar man viskas gerai,nuo tos dienos mano gyvenimas pasikeitė,bet man reikia išsaamiau kas galėtų paaiškinti apie šiuos sapnus,nes man įdomu kaip gali sapne pasirodyti žmogus apie kurį nieko nežinai ir taip tiksliai ,kiekvienais metais po kartą,lyg tesinys vienas kitam...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Auto avarija

     Sapnavau, jog vaziavau su masina priekyje keleivio puseje ir vaziuojant pro miska dingo vairuotojas ir buvo staigus posukis ir as bandziau ji isimiti ta posuki is keleivio puses bet man neisejo atsitrnkem i medzius masina buvo suniokota, bet vis dar vaziavo , bet tada jau vaziavom namo o ne i svecius

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

rugstis burnoje

     sapnavau kaip valiausi dantis , baiges valytis dantis dantu sepeteliu, istraukiau is burnos ir norejau nuplauti po vandeniu. pamaciau ,kad jis turi siek tiek kruvino atspalvio. pagalvojau, tikriausiai dantenos kraujuoja. staiga mano kraujas tarsi rugstis pradejo tirpdyti sepetelio serelius.
      KA TAI GALETU REIGSTI? buciau dekingas uz atsakyma

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 06 20        [Skaityti]

ziedas

     Sapnavau,kad gavau tris plonus auksinius ziedus...Ir visa sapna juos mausciau nuo vieno pirsto ant kito....Ka tai reiskia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pasaulio pabaiga

     Daug kartu esu sapnavusi pasaulio pabaiga, pirma karta sapnavau (jau 2012 metais) data - gruodzio 22 diena, kuri reiskia pasaulio paaiga, po to sapnavau, kad vidury dienos ima temti, zaibuoti ir drebeti zeme, atsiveria skyles joje. Kitame sapne su seima pasislepeme kazkokiame namelyje, nes lauke buvo nezmoniskai karsta, viduje nepazistamas vyras meldesi, o mes su seima kenteme karsti. Paskutiniame sapne sapnavau, kad nuo radiacijos eme patys savaime veikti elektronikos irankiai, zmones viska grobe is lentynu ir vel gi buvo didelis karstis. Ar del tokiu sapnu reikia sunerimti?

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2012 04 05        [Skaityti]

Ieškojimas

     Atsiduriau kazkokiame turguje kur daug zmoniu, dydzio kaip Gariunai.
      Priejau prie Chryslerio ir kaip norejau uzdarti masina, paspaudziau
      pultelio mygtuka, masina pasipurte, uzsivede ir nuleke tiesiai. Atrodo,
      kad pilname turguje tiesiog butu kelias atsiveres, kuriuo jinai ir
      nuleke. Salia stovintis prekeivis, man sako vykis. Kiek supratau tai
      kazkoks mano pazystamas, as dar puoliau uzrakineti kazkokio garazo
      esancio salia, bet painiojosi raktai rankose ir as paprasiau prekeivio,
      kad priziuretu. Nubegau vytis masinos. Baigesi turgus, zoleje matesi
      masinos vezios, o jos niekur nesimate. Begu pagal vezias toliau,
      aplinkui jau daugiauksciai namai, desineje pastebiu, kad viename
      griovyje stovi mersas. Dar kazkaip pagalvojau, tai va kur jis prapuole.
      Bet net nesustojes begu toliau. Masinos niekur nematau, o ir zymes
      zoleje nebeaiskios, uzbegu i kazkoki kalna ir prasibroves per krumus,
      pamatau kad randuos ties siena, tik kalno deka esu sienos virsuje.
      Girdisi policijos sirenos, pasiziuriu apacion, ten policininkai kazka
      gaudo, musasi. Apsidairiau masinos, nera. Nusprendziau gryzti atgal,
      apsidairiau jau suteme. Nusileidziu nuo kalno, desineje puseje nuo vieno
      namo, bega zmones ir juos kazkas vejasi. Kazkaip supratau, kad kazkas
      cia negerai ir as pradejau begti, vienas is ju pradejo vytis ir mane,
      kazka turejo rankoje, bet cia as nakti prabudau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Papludimys

     Sapnavau paludimy, jame buvau su draugemis. ir ten sutikau buvusi vaikina ir dabar patinkanti, veliau visas sapnas tesesi su jais abiem. ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kasininkė

     Aš su pražystamu parduotuvei prie kasos išsikraunu prekes jis užeina už kasos manęs laukti, aš paprašau kasininkės praplėsti pirkiniu maišeli ir nuėjau pirkiniu dėtis, kasininkė pasiėmus tušinukų nupiešė kažką neaiškiai ant maišiuko paskui ant kito paskui pasiėmus ant sąsiuvinio langeliais aiškiai nupiešia širdutė paskui antra aš pažiūriu į ją, ji šypsosi(kasininkė apie 30 pusilgiais tamsiais plaukais(natūrali juodaplauke) ) aš irgi nusišypsojau ji akim parodė į širdutę tada vėl pažvelgė į manę....įdomu ką reiškia

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pajama uz rankos

     Sapnas buvo labai ryskus, is pradziu buvau kaskur susiruosus graziai pasipuosus kasko laukiau einu gatve susitikti su kaskokiu vaikinu ir jis istiesia ranka pajama manaja ir as labai nustebau,poto tiesiog ejome per aleja.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Draugė

     Sapnavau savo geriausią draugę kurią aš esu įsimylėjęs. Ir porą kartų pliaukštelėjau jai per jos užpakaliuką.
     
      Ką tai reiškia?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 03 05        [Skaityti]

sapnas

     apslapino suo

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

kruvinas draugas

     sapnavau kad mano drauga stiprej sumuse ir jis net negalejo eit visas buvo kruvinas as jam padejau eit ir issitepiau juo krauju ka galetu taj rejkst?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Numirelis

     Sapnavau , kad numire mano dede ir mes poto ji bandem sudeginti.. poto sapnavau kad pas mus vaidenosi... ir kad del tu dvasiu ar kas ten jis numire....

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

nesamone

     Tamsus vakaras.išeinu iš draugo namų (net nesuprantu kodėl iš jo namų, nes nebebendrauju su tuo žmogum ir jis man nebėra draugas), mane išlydi jo sesuo, ji labai graži ir man patinka. Tada pamatau kažkokį juodą šunį. Paskui važiuoju dviračiu namo. Ir tas šuo žaismingai bėga iš paskos, bet po kiek laiko mūsų keliai išsiskiria, jis nubėga į kairę aš važiuoju dešinėn. Aš važiuoju lėčiau, link namų, tada žiūriu iš paskos bėga rudas rotveileris, labai gražus. Bet likus keliems posūkiams iki mano namų šuo sustoja ir bijo eiti toliau, ir sėdi. Esame prie kažokio namo, labai tamsu. Pabandžiau tą šunį arčiau priviliot bet jis sustingo iš baimės, jo akys išsipūtė (matėsi didelė baimė akyse) tada šešėly pamatau mamos silueta. Bet jos nematau. Girdžiu kad ji sako kad čia tame name mirė 1120 žmonių, kitam name 42, o dar kitam 45 ir dėl to tas šuo išsigandęs. Mane apėmė irgi labai didelis baimės jausmas. Aš grįžau namo papasakojau viską tėvui ir suvardinau kiek ten tų žmonių mirę (skaičiau skaičius nuo delno, nes bavau susirašęs)(bet tėvas yra miręs). Paskui atvažiavo giminaičiai ir visi nusprendė į parduotuvę važiuot. Aš su jais nenorėjau važiuot, bet namuose nejauku buvo, tamsu, tai pėsčiomis išėjau link tos parduotuvės, ir buvo baugu eit pro tuos namus(kuriuose daug mirė žmonių) Būdamas parduotuvėj pradėjau mastyt kokio velnio aš joje esu, nes nei aš noriu pirkt kažko nei ką, nes valgyt nenoriu. Bet šeipsau beleką pasiėmiau nes pusserė pradėjo sakyt greičiau imk kažką.. ir pabudau paskui nuo žadintuvo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vampyrų baras

     Esu kažkokiam bare/klube, pilna žmonių aplinkui, prieinu link baro už kurio esti laiptai žemyn(veikiausiai į šokių salę). Pajuntu bakstelėjimą(tiksliau du) nugaros srityje, atsisukęs pamačiau simpatišką merginą, kuri iš manęs juokėsi. Jos dantyse matėsi iltys. Mes lyg keliais žodžiais persimetėm, bet mane apėmė baimė, jog tie bakstelėjimai buvo tos merginos ilčių padarinys - ji man įkando ir virsiu vampyru. mergina tik juokėsi ir rodė iltis. Netrukus pastebėjau, jog visas baras kažkoks ne toks - jame buvo vieni vampyrai, visi į mane kreivai žiūrėjo, barmenas netgi nenorėjo manęs aptarnauti, tik piktai žiūrėjo ir lyg pasakė "tu čia nelaukiamas(ar kažkas panašaus). Ėmiau trauktis, pripuolė dar keli vampyrai ir taip pat "pasiūlė" kuo greičiau nešdintis iš čia, vienas jų dantimi užkliudė mano plaštaką, atsirado maža žaizdelė. Skubiai pasišalinau iš baro ir ėmiau kažkur eiti. Įėjau į aikštelę aptvertą kažkokia tvora. Staiga pamačiau, jog vienas vampyrų iš baro atsekė link manęs. Jis akimis taip mane nužvelgė, kad išgirdau aplinkui keistą vėjo ošimą o pats buvau apsvaigintas ir akimirkai užhipnotizuotas. Tas vampyras ėjo link manęs, o manyje staiga sukilo didelis pyktis. Ėmiau į jį bėgti, norėjau jį sumušti. tačiau mintyse žinojau, kad kova beviltiška, jis gerokai stipresnis tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Jis sugriebė mane už abiejų rankų, iš veido atrodė įniršęs, matėsi tame veide kiek ir pašaipos, paniekos. Jis įkando į tą pačią ranką, kurioje jau buvo maža žaizda, palikta vieno iš vampyrų bare. Tik trumpai kąstelėjo ir pradėjo juoktis, piktdžiugiškai juoktis. Tą akimirką aš ir pabudau. Nebuvo nei baisu nei nieko, tiesiog idiotiškas sapnas - pagalvojau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Aistra

     Sėdžiu kažkur ant kilimo ties lovos kraštu(aplinka man visiškai nepažįstama), žiūriu televizorių ir staiga prie manęs ant kilimo prisėda mergina. Jos šlaunys liečiasi su mano ranka. Ranka pradeda liesti jos šlaunį, tačiau nepamenu, ar tą šlaunį kaip nors grabinėjau, ar apskritai turėjau tikslą tą merginą kaip nors sujaudinti. Lyg apie tai tą akimirką ir pagalvojau. Staiga jos ranka nuslinko link manosios šlaunies ir ėmė šią masažuoti. Manyje sukilo neapsakomos galybės aistra - po akimirkos jau buvau ant jos, bučiavau, aistringai glamonėjau. Girdėjau jos alsavimą, jaučiau jos glamones - buvo išties nepakartojamas jausmas. Pamenu tik tai, kad mergina buvo ilgų rudų plaukų, veido ar kitų detalių negaliu prisiminti.
      Staiga sužibo šviesa, į kambarį įėjo mano tėvas. Tarsi niekur nieko, įprastu balsu pasakė, jog reikia jam padėti, kažką nunešti( kažkas panašaus). Nusivylęs tą pačią akimirką pašokau ir nuėjau paskui tėvą jam padėti.
      Kitą akimirką nubudau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

baznycia

     sapnavau baznycia. atlaidai, daug zmoniu. meldziasi. salia merginos atsigulusios kryzium meldziasi. klausykla. eile zmoniu ispazinties eina. as stoviu baznycios gale, sypsausi .prie manes stovi kunigas ir sypsosi...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Tėvas

     Sveiki. Šiąnakt sapnavau, kad aš sėdžiu ir ateina mano tėtis. Sapne jis norėjo mane išprievartauti. Aš klykiau visa gerkle "Mama, mama!", bet ji neatėjo. Tada tėtis pasakė "Nusiramink. Aš žinau, kad ir tu to nori.". Ir jis išsitraukė. Apvyniojo anklode ir kaišiojo man į krūtinę... Aš jau nepamenU pabėgau ar ne. Bet sapnas man kelia šleikštulį. Prašau pasakykit ką jis reiškia.
      P.S. Dabar mes su tėvu susipykę ir net nesišnekam.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 02 25        [Skaityti]

Narkomanas

     Sveiki, Šianakt susapnavau keistą sapną, kad aš su drauge stovim parduotuvės kasoje ir staiga prie mūsų priėjo pažįstamas vaikinas (su kurio realybėje nebendraujam), jis atrodė tarsi būtų ilgus metus vartojęs narkotikus. Jis atrodė tiesiog siaubingai: riebaluotais plaukais, akys, paakiai ir lūpos buvo kaip niekad juodos, o dantyse laikė baigiančią degti cigaretę. Ką toks sapnas galėtų reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1514 pasakojimų
  <<<<    <<     6  7  8  9  10  11  12  13  14  15    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

50483844 - 92571105   Dabar naršo: 6      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas