2019 12 11
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Plaukai

     Sianakt sapnavau savo plaukus. Plaukai buvo labai ilgi sviesios spalvos ir garbanoti. Garbanos buvo labai grazios kaip is paveiksliuku.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Iškritęs dantis su daug kraujo

     Šiąnakt sapnavau, kad man labai skaudėjo priekinį dantį, liežuviu bandžiau apčiuopti kurį ir pajutau, kad kliba viršutinis kandis (arčiau iltinio) ir tada jis iškrito. Skausmas buvo nežmoniškas, ėmė panika, atbėgau į vonią ir išspjoviau jį į delną. Dantis buvo be šaknies, o iš burnos pasipylė gausybė kraujo, jis bėgo nuolatos. Tada atėjo mama ir ėmė mane guosti, kad daktarė įdės naują, gražų. Staiga pati pirštu įstūmiau kažkokį plastmasinį protezą ir iš skausmo apsiverkiau. Pabudusi verkiau iš tikro ir šokas ilgai nepraėjo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Mirusieji

     Pries pora naktu sapnavau kaip su broliu miegame ir uz duru didziausias truksmas(svente), pazvelgiau uz duru, o ten nieko nebuvo. Labai bijojau nes ten turejom gyventi vieni be kaimynu. Sia nakt vel pabudau visa issigandusi.. sapnavau vel ta pati kamabari ir tai tarsi vienkiemis. Mane bande uzpulti vyras, taciau su druzba per stikla nepraejo. Keista bet zinojau kad jis mires. Kai mane bande uzpulti bandziau kviestis pagalbos, begau i lauka, stabdziau masina bet niekas manim netikejo... tada nusprendziau kad kiti mirusiuju nemato, issigandau nes salia esamame pastately pamaciau ta pati vyra tad begau atgal i nama, kambary uzsirakinau. Tai ne vienintelis mirusysis kuri sapnavau. Nezinau kaip bet tame kambaryje atsidure senute, jos veida matau iki pat siol, ji atrode rami bet gresminga, ant stalo dejo senus suplysusius batus ir stvere mane uz rankos, nenorejo paleisti(tiesa jos tvirta ranka taip pat vis dar jauciu). Su ja kalbejausi ir paklausiau ar jie praeita nakti triuksmavo ji atsake "uzvakar siek tiek sventem", kai pirma sapna uzvakar ir sapnavau. Taip pat klausiau ar ji tame name gyvenusi, taip pat patvirtino. Apylinkes kuria sapnavau nesu akyse maciusi.. negaliu paaiskinti ka tai reiskia, bijau sapnu tesinio..

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Grikiai

     Mane pawaisino ne kawa o puode wirtas grikes su kopustais

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sirdis

     Sapnavau, kad man persodino tikra sirdi ir po to jauciausi gerai.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

virtuvei

     sapnavau, kad virtuvei perstaciau stalsu 2 palei siena ir kedutes poto staiga mes kelis tikslei neprisimenu turim kas kur dasigaut ir zemes kabina mus ir as kalbejau su zeme kad paleistu ir kita kart sugrysim o zeme sako kita kart negali bet poto kas kas sutrugde ir isgerlbijo mus.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

vis tas miskas...

     sapnavau kad su drauge buvau miske ,detaliu neatsimenu bet sapnuoju kad sedim masinoi ir kaskas greitai perbego per stoga,tai buvo zmogus ,veliau sapnavau kad su tevu ejom y miska ir buvo mano mociute kuri nepaeina,bet sapne ji normalei vaiksciojo,ir tevas nesesi maisa is kurio miske iskrate kate kurios sake taip ir neprisiruose uzkasti,beje buvo ziema. jis iskrate kate is maiso,ji visa buvo pajuodusi leisgyve ir as ja apkasiau su sniegu,veliau pasirode jos kaciukai,kurie irgi atrode kraupiai. po to sapnavau kad man mociute pasake kad tevas nuskendo,tada as nuejau y savo kambari ,paziurejau pro langa y miska ir pamaciau didele lietuvos veliava kuri buvo gal dvigubai didesne nei didziausias medis miske. tai tiek. ka tai galetu reiksti? ...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

tevo mirtis

     Sveiki,as nepazistu savo tevo. Taciau viena nakti sapnavau,kad i mano mokykla mazdaug savaite pries penkioliktaji gimtadieni atvaziavo jo advokatas,ir pranese,kad jis mire,ir kad as esu dideliu jo turtu paveldetoja,kurie man atiteks kai man sueis penkiolika metu. Prasau pasakyti ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Įsimylėjimas

     Sapnavau, jog vienas mano geras draugas mane labai stipriai apsikabinęs laikė. Jis klasiokas, bei patinka man jau ilgą laiką, tačiau jis turi merginą. Sapne jis mane įsimylėjęs, laikė stipriai prie savęs, bet aš nesipriešinau. Atrodė, kad puikiai suprantu, jog sapnuoju. Sėdėjome kažkokioje klasėje, kur mačiau kelis pažįstamus, kurių žvilgsniai nebuvo malonūs. Atrodė, jog tai jiems nepatinka. Labai norėčiau sužinoti, ką šis sapnas, nors iš dalies, reiškia.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 08 16        [Skaityti]

prosenele

     sveiki.noreciau suzinoti ka gali reiksti sis sapnas mano. prosenele mirusi labai senai.niekad jos nebuvau sapnavusi o dabar jau antra karta sapnavau.praita nakti sapnawau kad ja maciau apsikabinm abi verkem apsikabinusios paskui ji man pinigu ikiso i kapisona,kad niekas nematytu nes netoli mama mano stowejo ir mamos sesuo.wisa diena galwoju apie si sapna kaip pamenu sapna pati susigraudinu.praita men buwau pas ja ant kapu uzdegiau zwakute.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Baisi naktis

     Sveiki. Šianakt buvo tikrai šiurpus sapnas. Sapnavau kad miegojau lauke ant suoliuko, naktis audringa visur aplink žaibavo. Sutikau klasioką kuris manęs klausinjo ką veikiu, vėliau staiga pašoko ir su kamuoliu suplėšė krepšinio lanko tinklą. Buvo siaubinga. Vėliau aš kažkaip susisiekiau su savo draugu ir jis su prabangia mašina atvažiavo manęs pasiimti. Man keista kad jį sapnavau su kita mašina. Apskritai manau kad šis sapnas turėjo kažkokia reikšme, tai mėginsiu išsiaiškinti.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Daina

     Aš sapnavau, kad nežinau kaip, bet atsiradau kažkokioje sodyboje. Namuko pavėsinėje sėdėjo žmonės, tiksliai nepamenu keli, maždaug 7. Kaip supratau, tai buvo kažkokie lyg ir dainavimo rinkimai. Aš pamačiau savo draugę (Ji yra mano klasiokė, geriausia draugė, bei kaimynė).Aš atsistojau viduryje ir pradėjau dainuoti. Kažkokia moteris pasakė, kad aš baisiai dainuoju ir liepė išeiti, o mano draugę pavadino gera daininine (Realybėje ji dainuoja ne kaip... ). Tuo mano sapnas ir baigėsi.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Mirtis bei netikėtas skambutis

     Sveiki. Sapnavau, kad aš kartu su kažkokiu žmogumi nužudžiau savo prieš pora metų žuvusį dėdę. Dar sapnavau, kad man skambino mano buvusios draugės brolis, o su drauge išsiskyrėme prieš pusmetį. Labai būtų įdomu gauti išsamių paaiškinimų, jei įmanoma tai padaryti iš šių sapnų. Dėkoju.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Stovykla

     Jau trečią kartą sapnuoju tą patį įvykį tik vis kitaip. Staiga atsiduriu stovykloje ir aš neturiu lagamino su daiktais, aš verkiu ,skambinu tėčiui jog atvežtų ,o jis sako jog kelias ilgas -2val. ir tikrai neveš. Ir sapnas vėl kartojasi: esu stovykloje ir pamiršau susidėti daiktus. Mes su draugėmis ketiname Liepos mėn, keliauti į stovyklą, ir jos pasakoja ,jog sapnuoja tą patį. Ar gali būti ,jog dėl per didėlio laukimo tos stovyklos ir per didėlio planavimo ,sapnuojasi tokie sapnai?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2012 07 17        [Skaityti]

Pinigai

     Sapnavau kad autobuse sumokėjau 10 Lt už bilietą, bet grąžos gavau 100 Lt.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

laisve.

     siuo metu esu kaleime ir daznai sapnuoju kad esu laisvej dar sapnuoju kad mane paleidzia i laisve.ka tai gali reikst?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vaikinas be rankos.

     Sapnavau savo vaikiną be rankos, tik su gipsu, nors realybėje jis sveikas. Taigi, jis atėjo prie žuvėdros, kuri yra Ignalinoje, o vietoj jūros, buvo kėdės... Buvo ten kažkokia šventė. Na ir aš ten buvau. Vaikinas sapne į mane nekreipė dėmesio, visiškai. O aš jį šventėje pirmą kart be rankos pamačiau, ir tik šventėje sužinojau. Tada jau aš kažkaip atsidūriau namuose, ir pro langą vaikiną pamačiau su draugu, jie buvo prie ligoninės ir į kažką šaudė mano vaikinas. Kaip tai galima paaiškinti? Negi jis liks be rankos???

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Keistas

     Sapnavau, kad persikrausčiau į naują butą su savo vaikinu ir jo mama. Turėjau savo nuosavą atskirą kambarį, kuriame miegojau, o kai prabudau ryte išgirdau savo vaikiną dainuojant "Oo mano brangioji" Ir tada aš atsiliepiau "Ką, brangusis?" Ir tada išlindo kažkokia mergina (jos realiai nepažįstu, bet esu sapnavus jau ją su savo vaikinu ankščiau) ir jis. Jis buvo išsigandęs, o tada ant manęs užšoko jo geriausias draugas ir pradėjo mane draugiškai bučiuot, kutent ir guost. Tada aš pradėjau ieškot savo telefono, nuėjau iki virtuvės kur buvo ta mergina ir aš niekaip negalėjau atsimerkt, aš rėkiau, o mano vaikinas mane traukė nuo ten. po to aš likau gulėti viena savo kambarį, o jie visi trys kitam kambarį žiūrėjo televizorių. Po to aš supratau, kad aš nekviesta čia apsigyvenau ir pradėjau krautis daiktus.. Labai keistas sapnas, ypač po to, kai mano vaikinas iš tikrųjų neseniai vos manęs neišdavė. Ką jis galėtų reikšti??

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

laimejimas

     laimejau milijona loterijoje

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

kudikis

     as sapnavau kudiky nemaciau savo bet nebuvo tos dalies kada laukiausi ar gimdziau.sapnavau ji nesenai gimusi pradzioj jis verke poto jy pradejau maitinti krutimi labai bijojau tai daryti nes ispradziu skaudejo poto apeme geras jausmas dar per sapna maciau savo drauga bei kazkokia pana su kuria neitin malonei kalbejausi per sapna bet jos nepazystu..sapnas buvo labai tikroviskas atrodo is tikruju jauciau viska kas vyko o siandiena net neisejo is galvos sapnas vis uzplusdavo emocijos ir baime jausmas kas tai galetu buti? ka tai reiskia

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1505 pasakojimai
  <<<<    <<     4  5  6  7  8  9  10  11  12  13    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48826691 - 90346235   Dabar naršo: 44      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas