2024 07 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Tėvas - žudikas

     Realybėje su mano tėvu ryšiai nutrūko prieš keletą mėnesių, nuo to laiko mes nesikalbame. pastaruoju metu pradėjau apie jį dažniau galvoti, galbūt šis sapnas su tuo susijęs?
      Taigi, sapnavau, kad buvo kažkokia šventė, daug žmonių... visi linksminosi, užkandžiavo. Tada mano tėvas išvažiavo į parduotuvę, nors ji pranašesnė į barą. jis grįžo namo, pasakė, kad partrenkė žmogų, sakė, kad tas žmogus nebegyvas ir jam reikia važiuoti i policija. jis išvažiavo ir daugiau jo nemačiau, taciau kita diena pati nuvaziavau į tą barą. Ten, mano akyse nužudė dar vieną žmogų, jį sušaudė. šovė penkis kartus,taciau žmogus atsistojo , apsikabino kažkokį vyrą ir tada krito ant žemės ir mirė. Žudikas kesinosi į mano gyvybę, tačiau aš pasislėpiau automobilyje ir grįžau namo. Vėliau ta vyrą, kurį buvo apsikaninęs mirusysis, apkaltino sušaudytojo nužudymu, nors aš žinojau, kad jis nekaltas. vakare žiūrėjau žinias, kuriose rodė mano tėvą, kaip žudiką, nužudžiusį žmogų durtine žaizda. tėvas man net sapne melavo...prabudau su tabaluojančia širdimi ir nerimu, iki šiol negaliu atsigauti. LABAI PRAŠAU, PADĖKIT IŠSIAIŠKINTI SAPNĄ. MAN JIS LABAI SVARBUS

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pakeičiau lyti

     as esu riealiai mergina o sapne tapau bernu ir pasibuciavau su draugem

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Keistos akys

     Tai va, sapnavau kad esu namuose, viskas kaip visada. Taciau paskui paziurejau i veidrodi, ir pamaciau, kad mano kaire akis atrodo kaip kokio zveries( suplonejusi, balta, panasi i sita tik daug sviesesne http://fc06.deviantart.net/fs41/f/2009/006/8/b/Calypso___Eye_of_the_Beast_by_ADN_B.jpg). Po kurio laiko pradejo niezteti desine aki ir pamaciau, kad iskrito akies rainele ( akis visa buvo balta, taciau maciau su ja). Praejus porai minuciu desine akis atsistate, taciau kaire ne, ji vis dar buvo kaip zveries : suplonejusi, isitempusi.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

vilkai

     sapnavau kad maciau daug besivejenciu broli vilku

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Išsikalė dantys

     Sapnavau, kad mano 4mėn. vaikui išsikalė viršuje dantukai (beveik visi viršuje ir keletas apačioje)ir kad dar sakau "kada čia jie spėjo išsikalti, kaip nepastebėjom", ką tai galėtų reikšti? nes tokio paaiškinimo, kaip kitam matyti išsikalusius dantis neradau. (Dantukai buvo gražūs, balti)
      Ačiū.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

4 panteros

     Taigi, netoli mano namu yra paupys ir ten nedidelis zolynas, sapnavau kad katina glosciau, po to katinas dingo, atsirado is pradziu pantera geltona su dryziais, ji atsigule salia manes, padejau galva ant jos, veliau atejo tigras lygiai tokios pat spalvos ir atsigule man kaireje sono puseje ir ireme galva i mano pazasties srityje, tada atejo juoda pantera ir atsisedo salia koju, netrukus pasirode ir juodas tigras, kiek supratau ten buvo poros, buvau draugiski, glaustes prie manes, taciau jauciau baime, tik tiek teprisimenu, ka tai galetu reiksti ? Is anksto dekingas uz atsakyma.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

cesnakai

     Sapnavau, kad pjausciau cesnakus

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

palieka panele

     Mane paliko mylima panele ka tai turetu reikst?
      Aciu

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Išvyka iš namų ir vilkų stabdymas tai padaryti

     Šiuo metu esu nėsčia, paskutinės dienos. Ir sapnavau, kad buvau namuose, kroviaus tašes, nes ruošiaus išvykti į kelionę. Susikrovusi tašes atsisveikinau su namais kaip išeičiau į paskutinę kelionę.. kai staiga jau žengiat per namų slenkstį iš namo rūsio pradėjo vienas po kito lysti vilkai.. vieni mažesni, kiti didesni ir nepatenkinti..jie nenorėjo, kad aš išeičiau iš namų.. o ir sapno gale aiškiai girdėjau iš kažkur kažkieno žodžius, kad čia pranašingas sapnas.. todėl atsibudau sunerimus..

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pokalbis telefonu

     Sapnavau, kad einu kažkokiu miško takeliu su geriausiu draugu ir jo mama. Staiga man suskambo telefonas, tačiau aš net nepažiūrėjau kas skambina. Tuomet jis suskambo antrą kartą, bet aš neišgirdau. Po kai kuriu laiko pastebėjau, kad man skambino mano sipatija. Vietoj to, kad perskambinčiau ir pasislšnekėčiau pati, daviau ragelį savo geriausiam draugui. Pokalbis buvo trumpas ir, kai jis pasikalbėjo man pasakė, kad (vardas) atvažiuos manęs pasiimti. Ką tai galėtų reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Pokalbis su simpatija

     Gulėjau ant žemės, prie takelio, prie savo mokyklos. Bet pažvelgusi į žemę pastebėjau, kad guliu pusiau ant žolės, pusiau ant pačios žemės... Atsigręžiau atgal ir pamačiau, kad ateina mano simpatija, tada atsisėdau ir užsižiūrėjau į tolį. Pajaučiau, kaip jis uždėjo savo ranką man ant nugaros ir tada užkalbino (realiai neesame kalbėję kol kas). Tiksliai nepamenu apie ką kalbėjom, bet kalba ėjo apie šimtadienį ir kad jis jam turi ruoštis ir pan. Po to lyg atsidūrėm kažkokiame pastate, palinkėjau sėkmės jam.. Ir daugiau nebepamenu...
      Būtų labai įdomu sužinoti ką jis reiškia:))

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Berniukas vaiduoklis

     Sapnavau kad esu kazkur stovykloje ir visi pastebejo vaiduokli. Pradejo pust vejas ir tas vaiuoklis issryskejo ir ten buvo mazas berniukas. As jo buvau labai issigandes ir ji nustumiau, jis ziurejo i mane ir nenuleido akiu. Po kiek laiko as jau sapnavau kad esu mieste ir einu su draugu kazkur, preinam prie nseniai sudegusio buto, (praeitam sapne sapnavau ta gaisra). Tam bute man pradejo vaidentis tas berniukas (vaiduoklis), kuris mane persekiojo likusiame sapne.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2014 09 20        [Skaityti]

taip pat suvis

     sapnavau,kad du kart soviau i vyra.vyras buvo aukstas,tamsus,grazus aiskiai maciau dvi zaizdas,bet kraujas nebego.ka tai gali reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

šūvis

     Sapnavau, kad į mane šovė ir pataikė 8 kulkos, pataikė į rankas ir nugarą. Mano žaizdos nekraujavo, bet aš mačiau ir apčiuopiau tas kulkas po oda. Aš galvoju, kad reiks eiti pas gydytoją, kad man jas išoperuotu. Nedidelį skausmą jaučiau tik ties "kulka" kuri buvo ties stuburu, bet manau tai susiję su tuo, kad man kartais miegant skauda nugarą būtent ties ta vieta.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sulėtintos muštynės

     Sapnavau jog mušiausi bet kai bandau trenkti smūgis sūletėja ir nepataikau ir taip kad 2 3 dienas.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Karas, kariuomenė..

     Sveiki, šiandien sapnavau, kad buvau kariuomenėje, ir buvo kažkokia kova, kurią laimėjome, vėliau sėdėjome prie stalo su savo "karininkais" ir šnekėjau lyg ir su "kapitone" ar kažkuo iš aukštesnio "ranko", ir kai pasakiau, kad aš buvau prievarta "įvarytas" į kariuomene, kad neturėjau pasirinkimo, kokioje srityje būčiau (pvz medikas ar...). Tuo ir užsibaigė sapnas.
      Labai norėčiau sužinoti, ką galėtų šis sapnas reikšti. Ačiū iš anksto.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

666 ir 686

     Sveiki sapnavau pradžiai atrodantį nesvarbų sapną tačiau paieškojus informacijos internete pasirodė tam tikras ryšys.
     
      Trumpai apie sapną:
     
      Nueinu i kažkokią rūbinę ir pakabinu savo striukę ir gaunu 2 korteles iš rūbininkės ant vienos parašyta skaičius 666 ant kitos 686 sapno eigoje kortelę su numeriu 666 išmetu į upę ,o kortelę su numeriu 686 pasilieku.Idomumas tame,kad skaičius 666 susijęs su velniu ,o 686 pradžiai atrodė nereikšmingas skaičius ir,kad jokio ryšio nėra,tačiau internete paieškojus daugiau informacijos randu ,kad tas skaičius susijęs su angelais.Šiek tiek paskaitinėjus sako,kad tai lyg sėkmes ženklas...Kaip interpretuoti šitą sapną?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2014 03 16        [Skaityti]

Nepažįstamasis

     Sveiki padėkit išsiaiškinti mano sapnus,būsiu dėkinga. Pastaruoju metu pradėjau sapnuoti vaikiną kurio nesu mačiusi niekada gyvenime. Ir sapnuoju jį dažnai, gelbsčiu jam gyvybę,kartu leidžiu laiką ir panašiai. Jis nėra išvaizdus, bet sapnuose tiesiog jį dievinu. Nesuprantu kame esmė.Laukiu atsakymų

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Klase, visi klasiokai,

     Sapnas buvo toks kad tiesiog iejau i klase , nors jau trys metai kaip nesimokau. Na ten buvo visi , tie kurie isejo laikui begant bet visi jau suauge. Visi buvo nustebia , ir tarpusavy apkalbedavo. Mazdaaug: o jis po tiek laiko pasirode. Net aukletoja pasake komentara: pagaliau ir tu cia.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pazystamo zmogaus mirtis

     Realybeje ka sapnavau sy zmogu pazinojau deja jis jau iskeliaves anapilin. Maciau jo mirty tarytum buvo nuzudytas visas kunas lig ir supjaustytas pilna zmoniu,policijos kazkas kazka daro viskas taip lyg tikroveje. Pabudau ispiltas prakaito uzmygt nebegalejau tikrai nekoks sapnas, nors seip labai retai kada sapnuoju. Ta zmogu pazinojau myres sava mirtimi buvo. Ka visa tai galetu reikst? Truputeli paskaiciau sapnininke,kad gali but kazkokie nemalonumai reikia but atsargiam. Kaip tik ruosiuos iseit is darbo darbdavys yra skolingas uz darbus virs 10 tukst.lt.jauciu sirdimi kazkoky nerima delto,kad galiu sunkiai atgaut pinigus.Tai va sapnais norisi tiket ir netiket,bet manau sis sapnas mane kazkuom perspeja. Jei parasytu kas ka daugiau atsiliepimuose apie tai ka parasiau butu malonu.Aciu.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1517 pasakojimų
  <<<<    <<     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

58100091 - 101967875   Dabar naršo: 7      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas