2019 12 11
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

taip pat suvis

     sapnavau,kad du kart soviau i vyra.vyras buvo aukstas,tamsus,grazus aiskiai maciau dvi zaizdas,bet kraujas nebego.ka tai gali reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

šūvis

     Sapnavau, kad į mane šovė ir pataikė 8 kulkos, pataikė į rankas ir nugarą. Mano žaizdos nekraujavo, bet aš mačiau ir apčiuopiau tas kulkas po oda. Aš galvoju, kad reiks eiti pas gydytoją, kad man jas išoperuotu. Nedidelį skausmą jaučiau tik ties "kulka" kuri buvo ties stuburu, bet manau tai susiję su tuo, kad man kartais miegant skauda nugarą būtent ties ta vieta.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sulėtintos muštynės

     Sapnavau jog mušiausi bet kai bandau trenkti smūgis sūletėja ir nepataikau ir taip kad 2 3 dienas.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Karas, kariuomenė..

     Sveiki, šiandien sapnavau, kad buvau kariuomenėje, ir buvo kažkokia kova, kurią laimėjome, vėliau sėdėjome prie stalo su savo "karininkais" ir šnekėjau lyg ir su "kapitone" ar kažkuo iš aukštesnio "ranko", ir kai pasakiau, kad aš buvau prievarta "įvarytas" į kariuomene, kad neturėjau pasirinkimo, kokioje srityje būčiau (pvz medikas ar...). Tuo ir užsibaigė sapnas.
      Labai norėčiau sužinoti, ką galėtų šis sapnas reikšti. Ačiū iš anksto.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

666 ir 686

     Sveiki sapnavau pradžiai atrodantį nesvarbų sapną tačiau paieškojus informacijos internete pasirodė tam tikras ryšys.
     
      Trumpai apie sapną:
     
      Nueinu i kažkokią rūbinę ir pakabinu savo striukę ir gaunu 2 korteles iš rūbininkės ant vienos parašyta skaičius 666 ant kitos 686 sapno eigoje kortelę su numeriu 666 išmetu į upę ,o kortelę su numeriu 686 pasilieku.Idomumas tame,kad skaičius 666 susijęs su velniu ,o 686 pradžiai atrodė nereikšmingas skaičius ir,kad jokio ryšio nėra,tačiau internete paieškojus daugiau informacijos randu ,kad tas skaičius susijęs su angelais.Šiek tiek paskaitinėjus sako,kad tai lyg sėkmes ženklas...Kaip interpretuoti šitą sapną?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2014 03 16        [Skaityti]

Nepažįstamasis

     Sveiki padėkit išsiaiškinti mano sapnus,būsiu dėkinga. Pastaruoju metu pradėjau sapnuoti vaikiną kurio nesu mačiusi niekada gyvenime. Ir sapnuoju jį dažnai, gelbsčiu jam gyvybę,kartu leidžiu laiką ir panašiai. Jis nėra išvaizdus, bet sapnuose tiesiog jį dievinu. Nesuprantu kame esmė.Laukiu atsakymų

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Klase, visi klasiokai,

     Sapnas buvo toks kad tiesiog iejau i klase , nors jau trys metai kaip nesimokau. Na ten buvo visi , tie kurie isejo laikui begant bet visi jau suauge. Visi buvo nustebia , ir tarpusavy apkalbedavo. Mazdaaug: o jis po tiek laiko pasirode. Net aukletoja pasake komentara: pagaliau ir tu cia.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pazystamo zmogaus mirtis

     Realybeje ka sapnavau sy zmogu pazinojau deja jis jau iskeliaves anapilin. Maciau jo mirty tarytum buvo nuzudytas visas kunas lig ir supjaustytas pilna zmoniu,policijos kazkas kazka daro viskas taip lyg tikroveje. Pabudau ispiltas prakaito uzmygt nebegalejau tikrai nekoks sapnas, nors seip labai retai kada sapnuoju. Ta zmogu pazinojau myres sava mirtimi buvo. Ka visa tai galetu reikst? Truputeli paskaiciau sapnininke,kad gali but kazkokie nemalonumai reikia but atsargiam. Kaip tik ruosiuos iseit is darbo darbdavys yra skolingas uz darbus virs 10 tukst.lt.jauciu sirdimi kazkoky nerima delto,kad galiu sunkiai atgaut pinigus.Tai va sapnais norisi tiket ir netiket,bet manau sis sapnas mane kazkuom perspeja. Jei parasytu kas ka daugiau atsiliepimuose apie tai ka parasiau butu malonu.Aciu.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

princas

     Sapnavau kad istekejau uz donkasterio princo. Jis buvo blondinas ir labai panasus i viena aktoriu nelabai mano skonio, bet jutausi su juo saugi ir mylima.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

labai baisus sapnas kurio as nesupratau

     Nu zodziu, as gyvenu name kuriame pasikore moteris is sielvarto ir as sapnavau man rodos ja . Pries keleta dienu man draugas pasake kad viena mano pazystama yra nescia ir nezino nuo ko , as apie ja pagalvojau ir man buvo nelabai svarbu is tikro. mano sapne as buvau savo namuose su kazkokia moterimi , ji buvo visa pamelusi ,plaukai pilki ir plaukiojo ore , ji mane vedesi i kazkoki kambari mano name kurio as nesu mates niekada...tada staiga ji man pasake kad nezijaudinciau ir nusiraminciau . as i ja paziurejau ir ji dingo, tada pamaciau savo drauge as jos paklausiau kiek laiko ji nescia ir ji man pasake kad 3menesius , as paziurejau i kita puse poto is karto i ja ir jis buvo kraujo klane ,reke ,klyke . ka tai gali reiksti ...man baisu is tikro.nes musu namie 6kartus buvo kunigas ir vis tiek girdziu ivairius garsus.PADEKIT

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2013 07 27        [Skaityti]

Lietus ir..

     Nezinau kaip ir kodel bet per pora paskutiniu savaiciu bent 4 kartus sapnavau ta pati sapna:
      Zodziu naktis, nesuprantu nei kur esu nei ka tiesiog gatve lyja matau priesais save mergina, nei as jau pazystu, nei ka stovim ziurim 1 i kita minute tada nusaunu ja ir nusisaunu viskas.. Buciau sapnaves karta tai niekis bet kai kartojasi tai idomiai

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Keista

     Sapno viso nepamenu, pamenu tik kad pro mane praejo azijiete moteris su dukra jos abidvi nesesi krepsius rankose eidamos pro mane kazka sumurmejo. Ir piktai paziurejo. Ka tai galetu reiksti??

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kas nutiko???

     Sapnavau,kad sėdžiu prie kažkokio pastato (mokyklos arba mokyklos bendrabučio),sėdėjau kampe o aplink vaikščiojo daug žmonių. Staiga sapne prie manęs priėjo vienas mano draugas (jis yra mane įsimylėjęs),tas draugas pradėjo juokaut su manim ir visaip bandė nuotaiką pakelt,bet kai suprato jog nepavyks pradėjo klausinėti kas nutiki? kas blogai? ko tokia liūdna? ir sapnas netikėtai nutrūko.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Tai bent

     Sapnavau,kad pjausčiau mėsą(kiaulieną ir jautieną,žalią). Po to dejau į keptuvę ir kepiau. Pamačiau,kaip mano dukra atvedė savo mažą sūnelį ir paliko man,o pati išėjo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Žąsis žnaibė

     Žnaibė žąsis į krūtinę, neįkyriai ir draugiškai, lyg kažkur nustumt ar nutempti norėtų, galbūt net išdykaudama. Sapnas draugiškas ir malonus. Ir iš kur tie sapnai tiek visko prisigalvoja :)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Neįstojau į gimnaziją

     Sapnavau, kad neįstojau į gimnaziją, į kurią labai noriu patekti. Ką tai reiškia?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2013 09 17        [Skaityti]

Gaisras, gesinti...

     sapnavau, kad vairuoju automobili, vaziuoju tankaus, didelio miško keliu (kelias ne smeletas, tiesiog iminta zole), vairuodama surukau cigarete ir ismetu pro langa. Tuo metu man mano mama (vaziavo kartu automobilyje), pasako, kad nuoruka reikia uzgesinti nes kils misko gaisra, as sustoju ir is buteliuko papilu ant nuorukos, tuo metu mama sako - paziurek namas kazkieno jau dega. ir misko tankmeje, is tolo matau deganti medini nama, kuris jau visas apimtas liepsnos.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Draugo močiutė

     Šią naktį sapnavau, kad buvau kažkokiam name su daug pažįstamų žmonių (jų nelabai užfiksavau). Vienoje vietoje buvo karstas. Su draugu žinojome, kad karste turėtų būti jo mamos mama. Prie karsto stovėjo mano draugo mama, tačiau tuo pačiu tai buvo kitas žmogus - lyg nepažįstamas, lyg mano mama. Atrodė, lyg siela būtų jo mamos, o išvaizda - kažkieno kito. Mes ėjom karsto link lyg žinodami, kad jis tuščias, tačiau pamatėme truputį lavono. Tai ir buvo draugo močiutė. Išsigandę atsitraukėm (bet ir taip buvom labai toli). Tačiau močiutė pradėjo kratytis, judėti, lyg tiesė rankas į mane perspėdama, kad aš išeičiau. Atsidūrėme kitur ir aš nusprendžiau išeiti (atrodo, kad prieš tai buvo tarpsnis, kai aš buvau tai aš, tai pats mano draugas). Bet aš žinojau, kad mudu su draugu vis dar kartu, tiesiog tą akimirką aš išeinu ir palieku pabūti jį su savo šeima. Kai padariau tokį sprendimą, karstas su mirusia draugo močiute kažkur važiavo, bet mirusio žmogaus rankos man pamojavo ir iškėlė nykštį į viršų (nes dabar išeinu) ir nebepyko ant manęs. Sapnas baigėsi. Ką jis galėtų reikšti? Neramu.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

mhmm

     As sapnavau , kad guliu lovoje , ir atsikelus matau pusbroli su kuriuo nepersneiausiai pradejome bendrauti . ir mama ateina , ir randa cigarete ir zebtuveli . ka tai galetu reiksti ? ar gali mane mama prigauti rukancia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

vandens parkas

     sapnavau kad visad sokinejau vandens parke y vandeni ir nepastebejau kaip uzlipau ant didziausio tramplyno jau isibegejau sokt pamaciau auksti greit grebiau turekla kad sustoti bet persisukau per ta turekla kazkaip ir vistiek kritau zemyn y ta vandeni

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1505 pasakojimai
  <<<<    <<     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48826681 - 90346225   Dabar naršo: 35      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas