2019 12 11
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

"Darbas kiseneje"

     Sveiki,daznai sapnuoju mirusius artimus zmones,retai kada jie ka nors sako,bet si karta labai gerai prisimenu zodzius sakytus,sapne,mirusios anytos.Sapnavau,kad likau nakvoti jos namuose ant ciuzinio,ir salia manes,atsirado ji,labai gerai ja jauciau,lietesi rankos,ji man pasake:darbas kiseneje.Be viso sito,ji buvo laiminga,man taip pat buvo malonu ja matyti,pirma karta sapne zinojau,kad ji mirusi.
      Gal galite issaiskinti,ka ji tuo norejo man pasakyti.
     
      Aciu
      Rasa

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Dingęs draugas

     Sapnavau jog susitikau su dingusiu draugu , sapne jis buvo linksmas, buvau su juo kartu ir jis man pasake , jog grįšta ir viskas yra gerai. Ką tai galetu reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Slaptavietē

     Sapnavau, kad name, kuriame ankščiau guvenau, radau slaptavietę, kurioje buvo didelės maisto produktu atsargos. Poto kiti zžmonės labai norėjo išsiaiškinti kur ji yra

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Žudymas

     Sapnavau, kad mano močiutė mano brolio, sesės ir kaimynės akivaizdoje perpjovė gerkles kitų kaimynų penkiems kačiukams, vien tik dėl to, kad atėjo į mūsų kiemą. Aš laibai išsigandau, uždengiau akis mažajai sesutei, pradejau šaukti ant močiutės,kaimynė taip pat rėkė, o močiutė vis sakė: ,,- Man atsibodo!``. O kai pradėjome šaukti ji dar labiau susinervavo ir su tuo pačiu peiliu persipjovė sau dešinį šoną išilgai. Aš dal labiau išsigandau pradėjau bėgti šaukti mamą, bet tada sapnas nutrūko ir pabudau. Beja buvo pats rytas.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sniegas

     Sapnavau kad lauke buvo daug prisnigta,taip balta balta lauke...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Buvęs

     Prieš keletą parų sapnavau savo buvusį. Sapne aiškiai mačiau giminių sodybą ir šventę, kurioje pasitaikė būt su juo. Sėdėjome prie stalo vienas prieš kitą, visi aplink sėdėjo, džiaugėsi, o mes įdėmiai žiūrėjom vienas į kitą. Staiga nutilo daina ir prasidėjo kita, kurią aš ir mano buvęs puikiai žinojom ir jis man tarė nagi padainuokim ir mes, aš nusiśypsojau ir atsakiau, kad tiek to, tada jis tarė nagi užteks laužytis, padainuok o aš nieko neatsakiau, tada jis nusivedė mane nuo stalo pasivaikščioti. Bevaikščiojant jis atsisuko į mane ir sako kodėl aš taip elgiuosi, ką blogo padariau, kad ant manęs tebepyksti? Aš nieko neatsakiau tada jis man sako prašau sugryžk, pasiilgau tavęs, o aš sukaupusi visas jėgas jam atsakiau nebenoriu, kaip galiu gryžti pas žmogų, kuris mane iškeitė į draugų nuomonę, patikėjo kitais, o ne manim, vėliau susidėjęs su keliais asmenim išsityčiojo, šaipėsi iš manęs, atleisk su tokiu žmogum būt nenoriu. Ką galėtų reikšti toks sapnas?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Draugės simpatija

     Prieš kelias dienas su drauge,kurią gana neilgai pažįstu (3,5 mėn) susapnavome tuos pačius sapnus, tą pačią naktį. Ji sapnavo, kad visas veiksmas vyko būtent taip pat kaip ir aš susapnavau. Taip pat,kai aš šį sapną sapnavau, aš savęs nemačiau sapne. Viskas buvo taip,lyg aš stebėčiau iš kažkur ir matyčiau savo draugę ir jos simpatiją. Viskas atitiko, kaip abi viena kitai papasakojome. Ji sakė, kad labai įsidėmėjo kai kurias sapno detales, labai pastebėjau, kad aš taip pat labai panašius dalykus ryškiausiai prisimenu ką labiausiai prisimena ir ji. Ką tai galėtų reikšti? Draugę pažįstu tikrai labai neseniai, bet turiu pridurti, kad jau ji spėjo tapti mano gana artima drauge.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Populiarumas

     Vieną kartą sapnavau kad tapau žinoma kievienam žmogui. Vėliau kažkokia grupė žmonių mane uždarė kalejime...
     
      Ką tai reiškia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Skęstantis zuikis

     Esu nescia ir praeita nakti sapnavau, kad turejau eiti per siaura tilteli, kad per eiti I kita upes kranta. Pries lipant ant tilto, Su manim ejusi mergina pamate zuiki ir paeme ji I rankas kad nestis I kita upes kranta, taciau einant per tilta, bespurdedamas zuikis iskrito jai is ranku I vandeni, bet as sugebejau ji istraukti ir taip kelis kartus kol galu gale istraukus zuiki paemiau I savo rankas ir sekmingai parnesiau ji I kita upes kranta. Sapnas pasirode labai ryskus, ka jis galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

šautuvas

     is pirmadienio i antradieni sapnavau kad mane pasove i kakla, dazniausiai sapnus pamirstu greitai, bet sitas tiesiog neiskrenta is galvos, ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pinigai

     laba diena.is sestadienio i sekmadieni sapnavau kad mano mires vyras dave man stambiom kupiurom pinigu. ka tai reiskia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Juoda katė juodas šuo ir tamsūs arklys

     Su kaimyne vazevome namo keliuku jau buvo rytas bet buvo tamsu lyg iš niekur išlindo juoda katė bam mes ją pertrenkem ir ji nuskrido i rugius važiuojam toliau iš kažkur išlindo juodas šuo bam ir ji pertrenkem net nepaziurejom ar gyvas vazevome toliau po to lyg iš niekur iššoko tamsūs arklys kuri taipat pertrenkem kai parvežė ji mane namo aš negalėjau užmigti tai nuėjau pažiūrėti ar tas arklys gyvas ir jis buvo jis atsistojo bet šlubavo vėliau sugalvoja ji parsivesti namo bet jis jau nebe šlubavo tai sugalvojau ant jo uzsilipti ir parjoti namo taip ir padariau kai parjojiau bet nujojiau per toli kur tėvai jau melze karvės ir mūsų karvės pasileido aš jojau jų gaudyti kai sugaudem parsivedziau arkly namo ir paleidau ganytis prie karviu lauke taip ir nutrūko tas sapnas nežinau ką galėtų reikšti nei ta juoda katė nei juodas šuo nei tas tamsūs arklys kuriuos pertrenkem .

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Lokys

     Sužadėtinis sapnavo mus, jog gyvenam pagaliau nuosavame bute, aš esu nėščia ir mes einame užsiimti vietą vaikeliui į darželį. Kažkodėl jis pasuko kitu keliu ir pamatė lokį, kuris vaikštinėjo. Lokys pamatęs mus - nepuolė, bet riaumojo. Išsigandęs šio riaumojimo - jis liepė man bėgti ir tada pabudo.
      Sapnas iš tiesų labai keistas, nes vaikų dar neplanuojame, tik mąstome turėti nuosavus namus. Labai norėtume sužinoti ką reiškia šis sapnas..

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

mirusis brolis

     matciau namuose is pradziu kalbantis su broliu paskui jis nuejo i kambari pasieme virve trumpa ir pasikore ji atradusi po kiek laiko nubegau pas kaimyna jis iskviete laidojimo namu masina ir ji isveze po to man skambina vairuotojas ir klausia kelinta valanda jis mire as pasakau kad 12.45 td jis pasako nu aisku ir isjunge telefona o as nunesu visa kruvina virve persismelgusiu krauju kaimynui ir klausiu ka daryti. KKa tai gali reiksti

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kapines ir vaiduoklis

     As sapnavau kad as vaiksciau po kapines ant vieno kapo pamaciau du kaciukus viena juoda kita ryza.(orandzini). As tiesiau ranka juos pasiekti ir toje vietoje prasivere kaip skyle ir tie kaciukai ikrito i ja. As labai issigandau tai is karto atsistojau ir pradejau dairytis. Tada kaireje puseje as pamaciau vaiduokli jis buvo apsirenges baltai bet jis stovejo ir piktai i mane ziurejo. As pradejau ieskoti isejimo bet neradau. Tai as laksciau po kapines nuo vaiduoklio as nemaciau kaip jis bega as tik atsisuku jis vis arciau ir arciau. Kaip pribegau viena dideli kapa as ant jo pasiremiau nes galvojau kad ten mano senelio ir tetos kapas. Bet paziurejau kad ne tas. Tada begau prie savo giminiu kapo ir tada viaduoklis dingo. As apsidziaugiau kad jo nebebuvo po to ejau toliau apziureti kapines ir jau buvau toli nuo savo giminiu kapo. As ir vel pamaciau ta vaiduokli tada as vel pradejau begti. As tada atsisukau atgal paziurejau jo jau nebebuvo tada sustojau paziurejau dar karta atgal tada pirmyn it tada tas vaiduoklis stovejo priesais mane. As issigandau ir atsikeliau... ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Palikti namus

     Sapnavau kad paliekam namus kuriuose gyventa nuo vaikystes.Sapne daug vaizdu nera, ryskiausias vaizdas kad labai sninga lauke, tokiais dideliais kasniais krenta. Sapne regiu darzine ir pro duris ateinanti dedi su dar vienu zmogumi, kuris klausia kur tetis.saves sapne nematau tik dedi ir ta kita zmogu, ir trumpam suniuka. Pacio tecio sapne neregiu, bet zinau kad jis liudnas, nes reikia ar palikti ar mirsta mylimas suniukas. Suniukas sapne atrodo laimingas ir pats sapnas nera liudnas tik busena liudna. Ka tai galetu reiksti? Bloga ar gera?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Neigiamos emocijos

     Sapnavau kaimeli kuriame seniau mokiausi. Staiga is dangaus nukrito daug bet nedideliu bombu, vienas zmogus pasake "cia tie kurie nori mus nuzudyti visus". Be manes buvo kokie dar 5 zmones. Bandziau pasislepti parduotuvei bet ji pradejo griuti, begau i visas puses bet kaip tycia begau ten kur bombos nukrisdavo. Tada viena prie pat mano veido susprogo taciau man nieko nenutiko, po to pradejo griuti pastatas salia esancios parduotuves, vos vos spejau laiku pasitraukti nuo to pastato, taciau 3 zmones nespejo. Tada supratau jog moku skraidyti, tiesiog rankas judinau. Visu greiciu nuskridau i kazkoki nama, jis atrode lyg apleistas... Atskridusi i kiema, pamaciau dideli siuksla kalna o ant kalno virsaus sumesti negyvu zmoniu kunai. Vaizdas buvo kraupus... Iejau i nama visur metesi ivairios tablets, svirkstai ir t.t. supratau ka jiems padare... Na ir viskas sapnas taip ir baigesi.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Siulas is burnos

     Sapnavau jog virsutiniu galiniu dantu ar burnis srities traukiau siula. Jis viena kart nutruko.taciau as traukiau vel kol beveik ji istraukiau. Tada atsibudau. Ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

prisiminimas

     sapnavau kad prisimenu tecio laidotuves ir vel jy maciau karste ir labai stipriai verkiau negalejau net sustoti verkti net kai nubudau pajauciau kad akys visos paskendusios asaruose

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Magiskas

     Sapnavau, kad pakilau nuo zemes, kaip magas

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2016 12 29        [Skaityti]

 1505 pasakojimai
  <<<<    <<     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48827447 - 90347258   Dabar naršo: 11      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas