2024 05 25
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Ratelis

     Keliu atjojantis raitelis -išsipildė- svarbi žinia, pranešimas

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

ateinanti katė

     ryža katė ateina keliu - išsipildė-nesaugiai besijaučiantis žmogus ateina dvasinės paramos

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Plaukai gerkleje

     Sapnavau kad is gerkles issitraukiau didziuli kuoksta savo plauku gale ju buvo balta apsisukusi plaukais orchideja. Mano plaukai juodi is gerkles juos traukiau ir jie buvo beveik auksiniai. Jauciau kaip traukiu juos is labai labai giliai ir voa ne dusau sapne juos trauldama.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Apyrankė

     Ką reikštų sapnuoti, jog pati atsiriša raudona apyrankė? Mąsčiau, kad galbūt susitvarko dalis problemų?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

BENDRAKLASIS MARTYNAS

     Sapnavau,kad priėjau prie kalendoriaus ir pakeičiau dieną .nuėjau link virtuvės ir kažkas pasibeldė į duris.Atidariau duris ir pamačiau savo bendraklasį Martyną.Pakviečiau užeiti.Ir jis manęs paklausė ar noriu su Martynu draugauti.Aš sutikau.Mes kalbėjomės visą dieną.Tada brolio dar nebuvo.Ir mes tapome patys geriausi draugai.Draugystė tesėsi iki pat 8 klasės pabaigos ir dar ilgiau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Nužudymas

     Sapnavau, kad suaugęs vyras priekabiavo prie manęs, labai blogai jaučiausi. Verkiau. Po to slapsčiausi nuo jo savo namuose. O galiausiai jis paprašė jį nužudyti. Smeigti peilį į krūtinę.. buvo labai gaila bet nužudžiau jį.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2018 07 02        [Skaityti]

Acikraustymas

     As sapnavau kad mano buves klasiokas acikrauste i ta pati nama ir visa seima nusifotografavo ka tai reiskia.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Labai įdomus

     Aš esu mergina, bet sapnavau, kad esu tėvas ir ėjau pasiimti savo vaikų iš kito namo kur pati juos perkėliau namas is vidaus labai dailus ir grazus graziai nudazytas vos tik iejusi i vidų pamaciau savo vaikus miegancius ir aplinka jau buvo baisi langai uzkalti ir vidus netvarkingas eidamas toliau iejau į tarsi kambarius is siaubo filmų ir kuo toliau einant tuo buvo baisiau namo gale isvis pamaciau gulincius vaikus tokius nei gyvus nei mirusius bet miegancius su ivairiomis ataugomis is ausų ir ju galvų formos buvo tarsi bulves.. ir pagalvojau kad kas bus kai jie visi pabus ir uzpuls mano vaikus ir mane persmelkė baisi baime parbegau i namo prieki ir pakeliau savo vaikus liepiau jiems begti veliau kai mes pabegome mano vaikai priejo prie manes ir pasake teti jie musu nepuolė jie nieko mums nedarė. Ka tai galetu reikšti??

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

kates

     sapnavau dvi labai grazias kates, viena buvo balta pukine kate bet snukutis buvo kruvinas,okitas buvo baltas pukuotas katinas, zodziu tai buvo pora,kate labai energingai mane kazkur vede,tiesiog stumte stume,noredama man kazka parodyti

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sapnavau nepažystamą mirusia moteri

     Sapnavau kažkokia nepazystamą maža (maza tai kalbu apie tikrai maza 30-40cm) moteri kuri sedejo mašinje kai isedau i automobili ta moteris pasirode kad buvo mirusi ar mirė ten (nepamenu) pamenu tik tai kad sapne isedau i to automobilio gala o ji ar uzkrito ar bande uzlipti man ant peciu o as ja paemes uz kojos nusviedziau nuo save. Keisciausia buvo tai kad pabudau nuo trenksmo namuose. Atsikeles paziureti kas ten buvo pamaciau kad salia stalo guli gertuve kuri nesupantu kaip ten atsidure nes ji visa laika budavo spinteleje kartu su kitais indais. Ka tai gali reiksti ????

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Dantys

     Sianakt sapnavau kazkoki sapna, viso nelabai prisimenu, bet labai istrigo viena vieta: valausi dantis ir labai stipriai bega kraujas, vos pasialau iskart kraujas pradeda begt. isspjaunu ir vien krauja. ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Simpatiški vaikinai

     Taigi jau antrą kart iš eilės sapnuoju vaikinus. Kiekvieną kartą pasikeičia šiek tiek scenarijus ir vaikinų veidai. Taigi sapnuoju, kad man kažkas nutinka ir tiesiog man pradeda rodyti dėmesį koks nors vaikinas. Jis visaip mane "kabina", o kitą dieną pradeda kabinti mano drauges, o mane pamiršta. Abiejuose sapnuose vaikinai skirtingi, bet begalo simpatiški. Vos juos pamačius realybėje jie man apsuktų galvą. Pirmą kartą kai sapnavau šį sapną, man reikėjo priverstinai ištekėti ir aš ištekėjau. Tas vaikinas buvo begalo simpatiškas ir gerai elgėsi, bet kaip ir sakiau jis pabėgo pas mano draugę... Šiandienos sapne aš su drauge bėgom nuo prievartautojų. Atbėgom prie grupelės žmonių ir jie mudviems padėjo. Vienas iš tos grupelės ir buvo tas simpatiškas vaikinas kuris man rodė dėmesį, bet po to pabėgo pas mano draugę.
      Ką galėtų reikšti šie pasikartojantys sapnai?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

"Darbas kiseneje"

     Sveiki,daznai sapnuoju mirusius artimus zmones,retai kada jie ka nors sako,bet si karta labai gerai prisimenu zodzius sakytus,sapne,mirusios anytos.Sapnavau,kad likau nakvoti jos namuose ant ciuzinio,ir salia manes,atsirado ji,labai gerai ja jauciau,lietesi rankos,ji man pasake:darbas kiseneje.Be viso sito,ji buvo laiminga,man taip pat buvo malonu ja matyti,pirma karta sapne zinojau,kad ji mirusi.
      Gal galite issaiskinti,ka ji tuo norejo man pasakyti.
     
      Aciu
      Rasa

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Dingęs draugas

     Sapnavau jog susitikau su dingusiu draugu , sapne jis buvo linksmas, buvau su juo kartu ir jis man pasake , jog grįšta ir viskas yra gerai. Ką tai galetu reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Slaptavietē

     Sapnavau, kad name, kuriame ankščiau guvenau, radau slaptavietę, kurioje buvo didelės maisto produktu atsargos. Poto kiti zžmonės labai norėjo išsiaiškinti kur ji yra

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Žudymas

     Sapnavau, kad mano močiutė mano brolio, sesės ir kaimynės akivaizdoje perpjovė gerkles kitų kaimynų penkiems kačiukams, vien tik dėl to, kad atėjo į mūsų kiemą. Aš laibai išsigandau, uždengiau akis mažajai sesutei, pradejau šaukti ant močiutės,kaimynė taip pat rėkė, o močiutė vis sakė: ,,- Man atsibodo!``. O kai pradėjome šaukti ji dar labiau susinervavo ir su tuo pačiu peiliu persipjovė sau dešinį šoną išilgai. Aš dal labiau išsigandau pradėjau bėgti šaukti mamą, bet tada sapnas nutrūko ir pabudau. Beja buvo pats rytas.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sniegas

     Sapnavau kad lauke buvo daug prisnigta,taip balta balta lauke...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Buvęs

     Prieš keletą parų sapnavau savo buvusį. Sapne aiškiai mačiau giminių sodybą ir šventę, kurioje pasitaikė būt su juo. Sėdėjome prie stalo vienas prieš kitą, visi aplink sėdėjo, džiaugėsi, o mes įdėmiai žiūrėjom vienas į kitą. Staiga nutilo daina ir prasidėjo kita, kurią aš ir mano buvęs puikiai žinojom ir jis man tarė nagi padainuokim ir mes, aš nusiśypsojau ir atsakiau, kad tiek to, tada jis tarė nagi užteks laužytis, padainuok o aš nieko neatsakiau, tada jis nusivedė mane nuo stalo pasivaikščioti. Bevaikščiojant jis atsisuko į mane ir sako kodėl aš taip elgiuosi, ką blogo padariau, kad ant manęs tebepyksti? Aš nieko neatsakiau tada jis man sako prašau sugryžk, pasiilgau tavęs, o aš sukaupusi visas jėgas jam atsakiau nebenoriu, kaip galiu gryžti pas žmogų, kuris mane iškeitė į draugų nuomonę, patikėjo kitais, o ne manim, vėliau susidėjęs su keliais asmenim išsityčiojo, šaipėsi iš manęs, atleisk su tokiu žmogum būt nenoriu. Ką galėtų reikšti toks sapnas?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Draugės simpatija

     Prieš kelias dienas su drauge,kurią gana neilgai pažįstu (3,5 mėn) susapnavome tuos pačius sapnus, tą pačią naktį. Ji sapnavo, kad visas veiksmas vyko būtent taip pat kaip ir aš susapnavau. Taip pat,kai aš šį sapną sapnavau, aš savęs nemačiau sapne. Viskas buvo taip,lyg aš stebėčiau iš kažkur ir matyčiau savo draugę ir jos simpatiją. Viskas atitiko, kaip abi viena kitai papasakojome. Ji sakė, kad labai įsidėmėjo kai kurias sapno detales, labai pastebėjau, kad aš taip pat labai panašius dalykus ryškiausiai prisimenu ką labiausiai prisimena ir ji. Ką tai galėtų reikšti? Draugę pažįstu tikrai labai neseniai, bet turiu pridurti, kad jau ji spėjo tapti mano gana artima drauge.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Populiarumas

     Vieną kartą sapnavau kad tapau žinoma kievienam žmogui. Vėliau kažkokia grupė žmonių mane uždarė kalejime...
     
      Ką tai reiškia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1517 pasakojimų
  <<<<    <<     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

57917662 - 101753023   Dabar naršo: 20      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas