2019 11 14
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Vestuves

     Sveiki, sapnavau, kad turiu teketi uz savo buvusiojo, bet paskutine minute man viskas pasidare negerai, nepatiko dekoracijos ir t.t. susinervinau ir nenuejau prie altoriaus nors gimines liepe eiti.:)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Dvynukai

     Gal galetumet pasakyt ka reiskia sapnuoti, kad laikai dvynukus berniuka ir mergyte naujagimius, bet jie ne tavo pacios bet ivaikinti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pasivaikščiojimas

     Sapnavau kad ėjau su savo draugu, kuris nėra mano vaikinas pasivaikščioti. Mes vaikščiojom po vietas kuriose anksčiau dažnai būdavau,ir pats sapnas persipynęs su praeities ir dabarties man svarbiomis vietomis,mes ėjom susikabinę už rankų per tas visas vietas lyg aš norėčiau jam viską aprodyti. Kai jau atrodydavo kad niekur nebenoriu eiti jis mane pabučiuodavo ir mes eidavome toliau iki tol kol priėjom vietą kurioje mėgdavau sėdėti ir aš atsisėdau jam ant kelių ir tiesiog sėdėjom, aš jaučiau kad man buvo labai gera ir jauku, bet tada mes atsistojom ir pradėjom eit link mano geriausios draugės namų,užlipom laiptais ir kai jau buvo laikas daryti duris aš prabudau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

senas namas

     sapnavau, kad bendradarbė nusipirko didelį seną remontuojamą namą, man aprodinėjo jį, o pati džiaugėsi, kad tvarkysis, persikraustys. man tas nama nelabai patiko

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

AŠ GAL IŠPROTĖTI BAIGIU? KĄ DARYT? PATARKIT MALDAUJU

     Sveiki, žinau keista bus skaityti, bet man reikia aiškaus paaiškinimo! Yra taip, šiąnakt susapnavau nežinau ir nelabai prisimenu, kad aš žinojau kiek sapnavau kartų, bet man nėjo pabust, kai atrodo pabundu vėl košmarai ir kad vien tas pats žmogus ar dvasia nežinau ( kad bučiuojosi su draugu o man dantys iškrenta, kad atsiprašinėju kažkokio draugo susitaikyti, o jis buvo su sunimi ir tas suo buvo didelis, vilikis ar kaip, ir jis vien lindo prie mano pilvo, o qš vien atstūmiau jį, poto kažkaip ėjau, ir kažkas bande vyras užpult mane o šuo bande apgint bet jis vistiek nesustojo, ir taip lyg kazką jis man norėtu padaryt pilvui, ir žinau gal juokingai skamba bet nežinau ką be daryt... kad kažkoks draugas skambino man ir mes kalbėjom telefonu, ir ėjau veliau arbatos darytis, bet virtuvei svesos nebuvo, o mama gulejo ir aš norėjau pasakyt jei bet ji pasoko iš lovos ir man kazka blogo lyg norėjo padaryt...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

baisu...

     sapnavau savo amzinatelsi mociute vorus ugni indus neplautus vandeni nesvaru kad mano sese rubus kraunasi nzn ka tai reiskia

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vaišės, antys ,gandrss

     Sapnavau, kad man nežinomoje, nepažįstamoje - ant kalno vyksta didelės vaišės: ne aš jas ruošiu, bet matau kaip kas ką gamina. Ant to kalno yra daug nedidelių tvenkinių ir kažkokia mergaitė ten atneša daug ančių ( tokios didelės ir ,galima sakyti juodos) aš jas maitinu pyragais nuo vaišių stalo ir raginu kitus tai daryti. Antys labai jukios - iš rankų lesa. Kažkas praneša, kad vieną antį kitame tvenkinyje užkapojo gandras ( to gandro tai nemačiau)
      Įdomu ką visa ši painiava galėtų reikšti

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

gimtadienis

     Sapnavau, kad mano gimtadienis aš visur vaikštau su savo geriause drauge, mes nešvenčiame jo, švenčia mano tėvai ir giminės. O visi kiti žmones, kurie nešvenčia sėdi nuošaliai.nuošaly sėdėjo ir mano krikštamotė, aš ja pakalbinau ir viskas.Ka tai galėtų reikšti? Šį sapna sapnuoju pirma karta, bet dauguma no sapnu pildosi.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Ką reiškia sapnuoti,kad su vaikinu žiūriu televizorių?

     Vieną naktį, sapnavau, kad su patinkančiu vaikinu,žiūrime televizorių.Tą patį vaikiną susapnuoju beveik kiekvieną naktį. Sapnai dažniausiai būna neagresyvūs, nuoširdūs. Ką tai galėtų reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Piktas vaiduoklis

     Sapnavau, kad buvo naktis, gulėjau lovoje o dukrytė miegojo šalia, tuo metu mane pradėjo puldineti pilkos spalvos, neaiskaus vaizdo vaiduoklis, jis norėjo kažka man blogo padaryti bet jam nepavyko nes pabudau iš miego. Ka reiškia toks vaiduoklio puldinėjimas??? Sapnuoju tai jau ne pirma karta.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kudikis

     Aš dabar laukiuosi dvynukų,ir sapnavau kad laukiuosi kaip ir ištiktukų,tik kad vieno pusei man buvo pilvas kietas ir palei sapną man buvo miręs vienas iš dvynukų dar net negimes.Ką galėtų reikšti šis sapnas ?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Keistas sapnas su nepazystamuoju ir jo mazaja seserimi

     Sveiki, gal zinot ka reiskia sapnuoti vaikina kuri kazkada sutikus buvai gatveje ne karta ir jo maza sesute kuri labai miela su ja abu zaidem ir ji biski susimuse rankyte as jai padejau atrodem mes su tuo vaikinuku kaip draugai, bet mes net nepazystami tik jo varda zinau metu kiek jam ir daugiau nieko ir jis beja gyvena tam paviam mieste kaip ir as, na seip si bet ta apie ji zinau bet nebendrauju su juo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

bandymas nuzudyti.

     Buvo diena. As per savo buto langa maciau man patinkanti zmogu ' garsinyne'. Jis kazkaip atsidure pas mane namie ir sedejo pas mane. Po kiek laiko mes isejome lauk is mabo namu ir ejome pas ji I viesbuti kiris yra kita pus gatves. Mes ten nuejom ir beinant I mus pradejo saudyt 3 ar daugiau vyru. Ir pabudau. Jau antra karta tai sapnuoju... ka tai gali reiksti????.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sapnas nuo kurio atsibudau su gelenciu skausmu

     susapnavau viena popiete jog skauda danti pasidariau kilpa is troselio uzneriau ant jo ir timtelejes ji istraukiau pamaciau jog jis kiaurai perkaltas vinimi 5 cm ilgio kuri surudyjusi ir tada pabudau nuo skausmo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

kosmaras

     Jūsų tekstas:
      Sapnavau kad per mano kalte dingo vienas gyventojas globos namuose(as ten dirbu istikruju), tai giminaiciai jo pasake kad atkersy man uz tai padarydami kazka negera mano vaikui. Tai namie mes kalbamames jau apie pabegima is lietuvos nes bijojau lb del gresmes vaikui, ir tuometu pradejo lauztis uzpuolikas pro langa kitas lauzt duris buvo kazkas kraupaus, sapnas buvo labai tikroviskas ir ryskus vyras bande juos sulaikyt o as kitame kambaryje laikiau savo trimete dukryte tvirtai isikibus, ir deja iejo vienas uzpuolikas kurio veida labai gerai atsimenu nes sapnas buvo labai ryskus pasake kad duociau vaika man nesutikus pridejo nosinaite prie mano nosies ir pabudau. K galetu jis reiksti? tikiuosi jis nekoks pranasiskas?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sapnuoti buvusią meilę

     Su juo išsiskyrėm daugiau nei prieš pusantrų metų. Daugiau nei pusmetis labai intensyviai jį sapnuoju. Paskutinis sapnas: jis laiko mane už rankos, mudu kalbamės apie dabartinius santykius (nes abu turime naujas antras puses). Aš jo klausiu, kodėl manęs nenorėjai susigrąžint? Jis man sako, iš pradžių norėjau, bet pamažu noras dingo. Tada jo klausiu, o kaip tavo santykiai su drauge? Jis sako, kad su ja viskas baigta. Kol kalbėjomės ir laikėmės už rankų, toks geras jausmas buvo, tarsi viskas savoj vietoj. O kai jis sakė, kad nebenori manęs susigrąžint, užplūdo ramybės jausmas...
      Kartais būna, kad sapnuoju jį kelias naktis iš eilės, kad mudu artimi, kad jis mane tebemyli. Esu jo klaususi, ar ir jis mane kada sapnuoja, prisipažino, kad taip.
      Įdomu ar šis sapnas turi kokią nors prasmę? Ir ar gerai sapnuoti buvusį?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Atsibodo

     Nerašysiu konkrečiai apie vieną sapną, tiesiog gal kas žinot, kodėl visad sapnuoju košmarus ? Krentančius dantis, kad mane išduoda draugai ar draugės, vaikino buvusias merginas, kad jis mane palieka, išeina su kitom, tėvų mirtį, kad esu užpuolama, kad pasauliui - apokalipsė. Sapnuose vis kas nors miršta, išduoda, palieka ar panašiai. Siaubiakų nežiūriu, santykiai ir šeima - viskas gerai. Neįsivaizduoju, ko ta pasąmonė tokia užteršta, ar kame čia bėda. Nusibodo pabust be nuotaikos...

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2015 11 02        [Skaityti]

banga

     As esu viesbutyje su teciu, viesbutis yra pludimyje, mes (as su teciu) matome kylancia lyg cunamio banga, ja grozimes, niekas nebijo, nes ji nesileidzia, tiesiog sumazeja ir vel pakyla, o jei ir pasileidzia (i papludimi) tai nieko nesuzeidzia, lyg tas vanduo butu oras.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

trumpas ir greitas haosas

     Atvaziavo mylimosios brolis su savo mergina is uzsienio pas mus.As su mylimaja nakvojom pas mano tevus.Mylimoji gulas miegoti su brolio mergina,o jis su manim,bet visi vienam kambary,skirtingose lovose.(taip paprase brolio mergina).mano tevas pyksta,kad cia dar atvaziavo mylimosios brolis su savaja.po kurio laiko pradejau matyti kad merginos apsiasarojusios,bet man nieko nesako.poto atsiranda vyras is teisesaugos.mylimoji su broliu ir jo mergina rengiasi ir iseina.mylimoji pasako,kad lauke lauks kabriolete.mylimoji pasako,kad nuvaziavus reiks palaukti laukia,kol buta patikrins(jos su broliu).pasako kad jos broli sulaiko vaziuojant is uzsienio(tiksliai nzn uz ka,bet kazka nelegalaus veze).nzn is kur dar atsiranda nepazistamas vaikinas kambary,kuriame mes buvom keturie.as ji veju lauk matydamas kad jis ruko narkotines medziagas kambary,traukdamas jas is po pagalves,duodu per spranda ir veju ji grubiai lauk.as iseidamas matau kad musu koridoriaus baldai atstumti nuo sienos haotiskai,bet mama laukia meistro ar vyro ,kuris kazka darys ar tvarkys.man begant laiptineje matau geltonus vamzdzius palei sienas,tenka lipti per juodas kedes salia pastoliu (viskas laiptineje(uzbarikaduotas praejimas),bet lengvai viska iveikiu.isejus i lauka,pasiveja mociutes sesuo ir sako:sustok,apsiramink,prisesk,atsikvepk.bet as sumaistyje,nes nerandu to kabrioleto,kuriame manes turejo laukti.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Tas pats žmogus su kuriuo tikroveje ne draugauju

     Sveiki. Per šią savaitę 3 kartus sapnavau už save vieną klase vyresni vaikiną. 2 iš jų yra vienodi, o paskutinis kitoks. Pirmuose 2 sapnavau, kad aš ir mano draugė vaikštom po mokyklos kolidoriūs. Ir viename kolidoriuje, tas vaikinas kalbasi su savo draugu. Ir aš tiesiai eidama kažkaip į tą vaikiną atsitrenkiau, aš pasakiau sorry, kad į jį atsitrenkiau. Tai jis paėmė man už treningo ir pakelė mane, bet jis man nieko nedarė ir nuleido.
     
      O paskutiniam sapne, aš ir mano draugė buvom prie stotelės ir ten dar buvo tas vaikinas. Mes su draugė kalbamės ir man kažkas paskambino ir man pasakė, kad jis pagrobė mano mama. Tai aš labai susirūpinau ir atsisėdau ant suoliuko, o tas vaikinas atsisėdo prie manęs ir pradėjo mane guosti. Po kiek laiko, kol autobusas, dar nebuvo atvažiavęs pamačiau tą žmogų kuris buvo pavogęs mano mama. Ir pradėjau jį mušt. Ir paklausiau, kodėl jis taip padarė. Jis atsakė, kad visą ta sugalvojo, tas vaikinas. Ir dar sakė, kad jis visą sugalvojo, nes tas vaikinas norėjo labiau prie manęs priartėti ir prie manęs būti.
     
      Ką gali reikšti tokie sapnai?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1504 pasakojimai
  <<<<    <<     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48515306 - 89946928   Dabar naršo: 12      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas