2024 04 25
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Skęstantis zuikis

     Esu nescia ir praeita nakti sapnavau, kad turejau eiti per siaura tilteli, kad per eiti I kita upes kranta. Pries lipant ant tilto, Su manim ejusi mergina pamate zuiki ir paeme ji I rankas kad nestis I kita upes kranta, taciau einant per tilta, bespurdedamas zuikis iskrito jai is ranku I vandeni, bet as sugebejau ji istraukti ir taip kelis kartus kol galu gale istraukus zuiki paemiau I savo rankas ir sekmingai parnesiau ji I kita upes kranta. Sapnas pasirode labai ryskus, ka jis galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

šautuvas

     is pirmadienio i antradieni sapnavau kad mane pasove i kakla, dazniausiai sapnus pamirstu greitai, bet sitas tiesiog neiskrenta is galvos, ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pinigai

     laba diena.is sestadienio i sekmadieni sapnavau kad mano mires vyras dave man stambiom kupiurom pinigu. ka tai reiskia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Juoda katė juodas šuo ir tamsūs arklys

     Su kaimyne vazevome namo keliuku jau buvo rytas bet buvo tamsu lyg iš niekur išlindo juoda katė bam mes ją pertrenkem ir ji nuskrido i rugius važiuojam toliau iš kažkur išlindo juodas šuo bam ir ji pertrenkem net nepaziurejom ar gyvas vazevome toliau po to lyg iš niekur iššoko tamsūs arklys kuri taipat pertrenkem kai parvežė ji mane namo aš negalėjau užmigti tai nuėjau pažiūrėti ar tas arklys gyvas ir jis buvo jis atsistojo bet šlubavo vėliau sugalvoja ji parsivesti namo bet jis jau nebe šlubavo tai sugalvojau ant jo uzsilipti ir parjoti namo taip ir padariau kai parjojiau bet nujojiau per toli kur tėvai jau melze karvės ir mūsų karvės pasileido aš jojau jų gaudyti kai sugaudem parsivedziau arkly namo ir paleidau ganytis prie karviu lauke taip ir nutrūko tas sapnas nežinau ką galėtų reikšti nei ta juoda katė nei juodas šuo nei tas tamsūs arklys kuriuos pertrenkem .

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Lokys

     Sužadėtinis sapnavo mus, jog gyvenam pagaliau nuosavame bute, aš esu nėščia ir mes einame užsiimti vietą vaikeliui į darželį. Kažkodėl jis pasuko kitu keliu ir pamatė lokį, kuris vaikštinėjo. Lokys pamatęs mus - nepuolė, bet riaumojo. Išsigandęs šio riaumojimo - jis liepė man bėgti ir tada pabudo.
      Sapnas iš tiesų labai keistas, nes vaikų dar neplanuojame, tik mąstome turėti nuosavus namus. Labai norėtume sužinoti ką reiškia šis sapnas..

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

mirusis brolis

     matciau namuose is pradziu kalbantis su broliu paskui jis nuejo i kambari pasieme virve trumpa ir pasikore ji atradusi po kiek laiko nubegau pas kaimyna jis iskviete laidojimo namu masina ir ji isveze po to man skambina vairuotojas ir klausia kelinta valanda jis mire as pasakau kad 12.45 td jis pasako nu aisku ir isjunge telefona o as nunesu visa kruvina virve persismelgusiu krauju kaimynui ir klausiu ka daryti. KKa tai gali reiksti

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Kapines ir vaiduoklis

     As sapnavau kad as vaiksciau po kapines ant vieno kapo pamaciau du kaciukus viena juoda kita ryza.(orandzini). As tiesiau ranka juos pasiekti ir toje vietoje prasivere kaip skyle ir tie kaciukai ikrito i ja. As labai issigandau tai is karto atsistojau ir pradejau dairytis. Tada kaireje puseje as pamaciau vaiduokli jis buvo apsirenges baltai bet jis stovejo ir piktai i mane ziurejo. As pradejau ieskoti isejimo bet neradau. Tai as laksciau po kapines nuo vaiduoklio as nemaciau kaip jis bega as tik atsisuku jis vis arciau ir arciau. Kaip pribegau viena dideli kapa as ant jo pasiremiau nes galvojau kad ten mano senelio ir tetos kapas. Bet paziurejau kad ne tas. Tada begau prie savo giminiu kapo ir tada viaduoklis dingo. As apsidziaugiau kad jo nebebuvo po to ejau toliau apziureti kapines ir jau buvau toli nuo savo giminiu kapo. As ir vel pamaciau ta vaiduokli tada as vel pradejau begti. As tada atsisukau atgal paziurejau jo jau nebebuvo tada sustojau paziurejau dar karta atgal tada pirmyn it tada tas vaiduoklis stovejo priesais mane. As issigandau ir atsikeliau... ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Palikti namus

     Sapnavau kad paliekam namus kuriuose gyventa nuo vaikystes.Sapne daug vaizdu nera, ryskiausias vaizdas kad labai sninga lauke, tokiais dideliais kasniais krenta. Sapne regiu darzine ir pro duris ateinanti dedi su dar vienu zmogumi, kuris klausia kur tetis.saves sapne nematau tik dedi ir ta kita zmogu, ir trumpam suniuka. Pacio tecio sapne neregiu, bet zinau kad jis liudnas, nes reikia ar palikti ar mirsta mylimas suniukas. Suniukas sapne atrodo laimingas ir pats sapnas nera liudnas tik busena liudna. Ka tai galetu reiksti? Bloga ar gera?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Neigiamos emocijos

     Sapnavau kaimeli kuriame seniau mokiausi. Staiga is dangaus nukrito daug bet nedideliu bombu, vienas zmogus pasake "cia tie kurie nori mus nuzudyti visus". Be manes buvo kokie dar 5 zmones. Bandziau pasislepti parduotuvei bet ji pradejo griuti, begau i visas puses bet kaip tycia begau ten kur bombos nukrisdavo. Tada viena prie pat mano veido susprogo taciau man nieko nenutiko, po to pradejo griuti pastatas salia esancios parduotuves, vos vos spejau laiku pasitraukti nuo to pastato, taciau 3 zmones nespejo. Tada supratau jog moku skraidyti, tiesiog rankas judinau. Visu greiciu nuskridau i kazkoki nama, jis atrode lyg apleistas... Atskridusi i kiema, pamaciau dideli siuksla kalna o ant kalno virsaus sumesti negyvu zmoniu kunai. Vaizdas buvo kraupus... Iejau i nama visur metesi ivairios tablets, svirkstai ir t.t. supratau ka jiems padare... Na ir viskas sapnas taip ir baigesi.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Siulas is burnos

     Sapnavau jog virsutiniu galiniu dantu ar burnis srities traukiau siula. Jis viena kart nutruko.taciau as traukiau vel kol beveik ji istraukiau. Tada atsibudau. Ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

prisiminimas

     sapnavau kad prisimenu tecio laidotuves ir vel jy maciau karste ir labai stipriai verkiau negalejau net sustoti verkti net kai nubudau pajauciau kad akys visos paskendusios asaruose

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Magiskas

     Sapnavau, kad pakilau nuo zemes, kaip magas

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2016 12 29        [Skaityti]

Sapnas

     Sapnavau kad peiliu nuduriau pazystama znogu ir bandziau tai nuslepti buvo labai daug kraujo ir visi pazystami nuo manes nusigreze nes viai zinojo ka padariau bet i teisesauga niekas nesikreipe ka tai reiskia?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vestuves

     Sveiki, sapnavau, kad turiu teketi uz savo buvusiojo, bet paskutine minute man viskas pasidare negerai, nepatiko dekoracijos ir t.t. susinervinau ir nenuejau prie altoriaus nors gimines liepe eiti.:)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Dvynukai

     Gal galetumet pasakyt ka reiskia sapnuoti, kad laikai dvynukus berniuka ir mergyte naujagimius, bet jie ne tavo pacios bet ivaikinti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

pasivaikščiojimas

     Sapnavau kad ėjau su savo draugu, kuris nėra mano vaikinas pasivaikščioti. Mes vaikščiojom po vietas kuriose anksčiau dažnai būdavau,ir pats sapnas persipynęs su praeities ir dabarties man svarbiomis vietomis,mes ėjom susikabinę už rankų per tas visas vietas lyg aš norėčiau jam viską aprodyti. Kai jau atrodydavo kad niekur nebenoriu eiti jis mane pabučiuodavo ir mes eidavome toliau iki tol kol priėjom vietą kurioje mėgdavau sėdėti ir aš atsisėdau jam ant kelių ir tiesiog sėdėjom, aš jaučiau kad man buvo labai gera ir jauku, bet tada mes atsistojom ir pradėjom eit link mano geriausios draugės namų,užlipom laiptais ir kai jau buvo laikas daryti duris aš prabudau.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

senas namas

     sapnavau, kad bendradarbė nusipirko didelį seną remontuojamą namą, man aprodinėjo jį, o pati džiaugėsi, kad tvarkysis, persikraustys. man tas nama nelabai patiko

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

AŠ GAL IŠPROTĖTI BAIGIU? KĄ DARYT? PATARKIT MALDAUJU

     Sveiki, žinau keista bus skaityti, bet man reikia aiškaus paaiškinimo! Yra taip, šiąnakt susapnavau nežinau ir nelabai prisimenu, kad aš žinojau kiek sapnavau kartų, bet man nėjo pabust, kai atrodo pabundu vėl košmarai ir kad vien tas pats žmogus ar dvasia nežinau ( kad bučiuojosi su draugu o man dantys iškrenta, kad atsiprašinėju kažkokio draugo susitaikyti, o jis buvo su sunimi ir tas suo buvo didelis, vilikis ar kaip, ir jis vien lindo prie mano pilvo, o qš vien atstūmiau jį, poto kažkaip ėjau, ir kažkas bande vyras užpult mane o šuo bande apgint bet jis vistiek nesustojo, ir taip lyg kazką jis man norėtu padaryt pilvui, ir žinau gal juokingai skamba bet nežinau ką be daryt... kad kažkoks draugas skambino man ir mes kalbėjom telefonu, ir ėjau veliau arbatos darytis, bet virtuvei svesos nebuvo, o mama gulejo ir aš norėjau pasakyt jei bet ji pasoko iš lovos ir man kazka blogo lyg norėjo padaryt...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

baisu...

     sapnavau savo amzinatelsi mociute vorus ugni indus neplautus vandeni nesvaru kad mano sese rubus kraunasi nzn ka tai reiskia

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Vaišės, antys ,gandrss

     Sapnavau, kad man nežinomoje, nepažįstamoje - ant kalno vyksta didelės vaišės: ne aš jas ruošiu, bet matau kaip kas ką gamina. Ant to kalno yra daug nedidelių tvenkinių ir kažkokia mergaitė ten atneša daug ančių ( tokios didelės ir ,galima sakyti juodos) aš jas maitinu pyragais nuo vaišių stalo ir raginu kitus tai daryti. Antys labai jukios - iš rankų lesa. Kažkas praneša, kad vieną antį kitame tvenkinyje užkapojo gandras ( to gandro tai nemačiau)
      Įdomu ką visa ši painiava galėtų reikšti

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1517 pasakojimų
  <<<<    <<     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

57809446 - 101626832   Dabar naršo: 9      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas