2020 01 20
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnų pasakojimai, aptarimas ir jų aiškinimas

 
 

Tolstantis zmogus

     Jau kelis kartus sapnuoju vis savo mylima mergina kurios tai pastoviai nerandu ar tiesiog jinai tolsta nuo manes, as negaliu pajudeti, vis saukiu ja bet jinai atsisukusi veidu i mane nuo manes eina vis tolyn... Idomu ka tai reiskai nes nalabai radau tokios reiksmes, gal turite kokiu tai variantu?? Beto mes su mergina issiskyreme, bet jau senai.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

idomu...

     Sveiki...
      Ka galėtu reikšti, kad sapne pasakoju ka sapnavau preita diena (pasakojau ka istikruju sapnavau)...
      Arba siandien kai sapnavau didelius vejo sukurius ju buvo labai daug ir juos matydama galvoju jugi tai sapnavau labai seniai ir jie issipilde...

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Liga vėžys

     Susapnavau sapną ,kuris man neduoda ramybės visą dieną.
      Sapno pradžioje atsirandu stotelėje ,netoli mano gyvenamosios vietos, aš labai sunerimės ,o šalia manęs sėdi verkianti moteris. Staiga aš išsitraukiu lapelį kuriame mano prognozuojamas smegenų vežys (Ant lapelio buvo keletas piešinių - smegenys ar kažkas panašaus ,bet lyg vaiko piešta)
      Paklausiu moters kas jai yra ji man pasako ,kad katik jai taipogi buvo prognozuotas vežys ir aš lyg norėdamas pasigirti pasakiau ,kad aš jau vykstu į ligoninę darytis operacijos ir kažko panašaus. Staiga atsirandu ligoninėje ir įėjas į operacinę kur turėjau būti operuojamas pamatau tuoletą primenančia patalpą vidurį jos moterį skrodžiančią žmogų ,kaip nebūtu keista aš nei kiek nepasimetu ir pnš. (sapne atrodė viskas normaliai) aš paklausiu kada mane priimtu operuotis ji man taria ,kad palaukčiau už dūrų ir atėjus laikui mane pakvies. Pries išeidamas nusiploviau rankas ,žvelgiau į duris kurių rankena buvo kruvena. Sapnas baigiasi
     
      Ką tai galėtu reikšti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

oras

     sapno pradzioje buvo labai karsta, o poto sapne per zinias sake kad salcio bus -100 ir tada is kazkur zmones pradejo rekti.
      Ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

sapnas - pasakykit ka reiskia prasau.

     sapnauvau pasiemiau savo telfona , bet jo ekranas buvo iskiles , po kazkiek laiko as vel paziuriu i ji ir viskas gerai jam ka tas galetu reiksti ? ? ir dar sapnavau kad pabuciavau savo pazystama drauge kuri turi vaikina ka tas galetu reiskti ?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

KOŠMARAS!!!!! ;((((

     Ėjau labai gerai apšviestoje gatvėje. Ir matau priekyje eina dvi mano draugės. Aš pasisveikinu su jom ir ten kažką pasakau, dabar neatsimenu ką. Ir tada jos akys išvirsta, ji jas tiesiog išstumia taip pat, kaip ir liežuvį! Mano kita draugė juokiasi, o ta, be akių ir liežuvio, artinasi prie manęs ir tiesia ranką.. Dar kažką pasako nesuprantama, lyg burtažodį... Aš iš baimės jau seniai nusisukus ir pajuntu ant peties ranką. aš greit apsigrėžiu, o ten stovi mano geriausia draugė irgi išvertusi akis ir iškišusį VISĄ liežuvį juokiasi beprotišku balsu... Iš baimės klykiu......

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 06 26        [Skaityti]

Labdara, padeti ktiems, kolektyvas

     Dirbau labdaros istaigoje, tvarkem stalus, matomai ruosem juos padengti valgymui. Ten darbas baigesi, iejau i kita patalpa, ruosiau stalus. uvo

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

riebaluoti plaukai...

     sveiki, gal kas zinote ka galetu reiksti kad matai kad tavo plaukai riebaluoti ir ieskai budu kuo greiciau ja isplauti, net paaukoji ekskursija (sapne galvojau kad tikrai riebaluotais plaukais nevaziuosiu i exkursija)

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 05 29        [Skaityti]

Svečiai iš ANAPUS.. Kas jie?

     Dar kai maža buvau teko susapnuoti keletą keistų žmonių savo namuose. žinojau kad jie buvo ateiviai, nors jie niekuo nesiskyrė nuo mūsų. Tada jie sėdėjo svetainėje, kažką kalbėjosi , paskui prieš išeinant tepasakė tiek, kad mes dar sugrįšim. Ši frazė kazkiek mane baugino visus keletą po to einančių metų, bet nelabai kreipiau į tai dėmėsio. Ir kas keisčiausio, po kelerių metų jie sugrižo, bet kitu pavidalu. tada sapnavau kad esu pas močiutę, kaimo sodyboje. Ateiviai atakavo mūsų namą. Buvo labai daug skraidančių lėkščių aplink, jie bandė patekt į namą, bet nepavyko.
      Na, ir dar po kiek laiko, tada jau atsimenu susapnavau, kad esu jų pagrobta. Atsidūriau kažkokioje mokyklėlėje ir mus kažko mokino. Tik tiek.
      Pabudus apėmė keistas jausmas. Tarsi visa istorija. Vėliau jų nebepavyko daugiau susapnuot. Nežinau ko jie mane išmokino. Gal dar sužinosiu ateityje. Bus matyt.
      Aš iš dalies tikiu jų egzistavimu, matyt todėl man jie ir sapnuojasi. Nejaugi visi tie žmonės, kurie sakėsi juos matę, yra apgaulė? Ir tie visi šviesulėliai skraidantys nakty, kas tai? Bet tada kyla klausimas, jei jie tyrineja mus is padebesių, kodel jie nedrysta nusileisti ir visiems pasirodyti? Tai vienintelis klausimas, kuris leidžia abejoti jų egzistavimu...

Komentarų yra: 2, paskutinis parašytas: 2011 09 25        [Skaityti]

pakvietė į pasimatymą

     Sapnavau, kad vaikinas (kurį tik iš matymo pažįstu) pasivijo mane einančią namo ir pakvietė į pasimatymą. O paskui mes ėjom susikibę už rankų. Šiuo metu jaudinuosi dėl savo vaikino, tai gal sapne tą dėmesio trūkumą perkėliau į pažįstamą?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 05 29        [Skaityti]

Arkliai

     
      Kažkas praneša, kad miesto pakraštyje laksto arklių šeima, nusilpusi. Reikia gelbėti. Matau žirgą baltą su rudomis apvaliomis dėmėmis narve. Noriu išlaisvinti, bet negaliu, bet ir čia ne tas arklys, kurį reikia gelbėti. Žiūriu tolėliau, kumelė su kumeliuku, rudi šviesiai, vos bestovi ant kojų. Prieiti ir bijau.Atsiranda kumelys , ir kumelė ant jo pasiremia, kumeliukas griuvinėdamas mėgina užšokti, ir jie dingsta už kalno.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

;]]

     Ka galetu reiksti sapne kai mane uosto, nes labai gardziai kvepiu uz visus aplinkinius? (uosto kakla)

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

siulai

     Sveiki.labai rupi suzinoti ka reiskia mano sapnas...jau nuo pat vaikystes sapnuoju,kad mano tevai ir as su sese begam is visu jegu kazkokiu kvartalu,ir mus vijasi didelis siulu kamuolys...galbut juokingas sapnas,bet visuomet pabudus as jauciuosi blogai ir jauciu didele baime...aciu visiem

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

save vaikuy matyti

     man 39 metai.sapne pamaciau tarsi kino juostoj save kuomet buvau 11 metu.tiksliai kaip buvau apsirengus susisukavus savo veida.susukau is nuostabos kad tai as ir atsibudau.buvau net pamirsus kad turejau tuos drabuzius,sapnas primine.paliko labai stipru ispudi.ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 05 29        [Skaityti]

blogas jausmas

     sapnavau,kad atejau i darba,bet ten pamaciau dideli vaisiu stala.prie jo sedejo mano virsininkas ir mano linijos vadove.salimais stalo buvo miegamasis staiga sapne tame paciame kambaryje isvydau savo sunu.jis istepe stala as sokau ji tvarkyti ir staiga isgirdau,kad mano virsininkai mylisi,pasijutusi nejaukiai palindau po stalu,kad jie manes nepamatytu,pastarosiomis savaitemis as sapnuose daznai regiu besimylincius zmones.ka tai galetu reiksti?

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 05 29        [Skaityti]

<3

     isiskyriau su mylimuoju ,kiek jau laiko praejo ir jis ateina i mano sapna kas vakara ka tj galetu reiksti?

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Slogus sapnas

     Sapnas buvo gana ilgas, bet papasakosiu tik jo dalį.
      Pirmiausiai sapnavau didelį ir labai ilgą bei aštriai išgaląstą peilį, kuris lyg ir buvo skirtas kiaulei pjauti, bet jis gulėjo vidury didelio miesto užsienyje ir priklausė man. Laukiau, kol jį kažkas pasiims. Peilio geležtė buvo apvyniota skuduru, kad nieko nesužeistų, bet vis tiek ir aš įsipjoviau juo į ranką, ir pro šalį ėjusi moteris susižeidė pėdą. Atsimenu, kad verkiau dėl šio peilio.
      Vėliau sapnavau, kad prapuolė mano piniginė ir ją tame pačiame užsienio mieste radau pas kažkokį užsienietį musulmoną, kuris buvo iš jos iškraustęs stambias kūpiūras. Pareikalavau, kad jis jas grąžintų, bet jis tik juokėsi ir teigė nieko apie tai nežinantis. Tada šalia manęs atsirado mano katinas, kuriam liepiau pulti tą užsienietį. Šiokiai tokiai mano nuostabai, jis taip ir padarė, tačiau tai irgi nepadėjo. Savo katiną paėmiau ant rankų, bet susinervinusi netyčia jį išmečiau. Man pasidarė gaila savo augintinio, o tą užsienietį mano rūpestis dėl gyvūnėlio lyg ir paveikė ir jis pasakė, kad grąžins man pinigus. Tačiau užuot tai padaręs, jis bandė man įkišti savo vyrišką organą. Labai susinervinau ir apspjoviau jam veidą.
      Čia sapnas baigėsi, nes suskambėjo žadintuvas.

Komentarų yra: 1, paskutinis parašytas: 2011 05 29        [Skaityti]

šarvojimo salė

     sapnavau ta dieną palaidotą brolį, bet jis buvo pašarvotas ir aš labai stipriai verkiau šalia jo.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

gerole

     
      Anot sapnininkų, vieni sapnai įspėja apie ligą, kiti - apie ateities įvykius, treti - mūsų mintis, lūkesčius, nusivylimus ir kitus dienos išgyvenimus.
     
      Sapnas - kaip linijos žmogaus delne. Tereikia išmokti skaityti ir sugebėsite geriau pažinti save, suvokti kokių permainų jums siunčia likimas. Tačiau kiekvienam žmogui susapnuotas tas pats simbolis, daiktas ar reiškinys gali reikšti skirtingus dalykus. Neskubėkite daryti išvadų, pulti į paniką po košmariško sapno. Žinokite, sapnininkas tėra pagalbininkas, padedantis suprasti sapną. Kad būtų lengviau suprasti sapnus, turite sapną prisiminti iki smulkmenų, galite netgi vesti sapnų dienoraštį. Taip bus lengviau sapnus analizuoti, susieti su tos dienos ar savaitės įvykiais.
     
      Nė nepastebėsite, kaip netrukus tapsite sapnų eksperte ir realiame gyvenime sugebėsite pakreipti įvykius jums norima linkme.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

Sapnas

     Sapnavau jog ateina pas mane senas draugas kuris man patinka.jis pakviecia mane i kiema o as zinoma sutinku. visa sapna daugiau nieko neveikiu tik rosuosi iseiti o jis manes laukia.vaikstau is vieno kambario i kita rengiuosi sukuojuosi ir t.t.bet galiausiai taip ir neiseinu. jau stoviu prie duru o jis salia rengiuosi iseiti bet staiga prabundu.

Komentarų yra: 0                     [Skaityti]

 1508 pasakojimai
  <<<<    <<     11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

49295136 - 90956455   Dabar naršo: 15      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas