2024 07 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Forumo archyvas

 


Laikinai paslauga sustabdyta (157-1)


 Kokius žinote būrimus ?
Nuo senų senovės žmonės prasimanydavo įvairių pramogų, vienos iš jų buvo burtai. Stebuklais tikėta ne kasdien, dažniausiai per metines šventes: Šv. Kalėdas, Velykas ir pan. PVZ.: Merginai- Kučių vakarą prieš einant miegoti prisipilk vandens į kokį nors indą ir ryte pabudus stenkis kuo greičiau prisimint ką sapnavai. Jei prisiminsi iki greičiau, nei pažiūrėsi į langą - sapnas išsipildys.
Komentarų: 22
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas    2007 10 09

   Dar vieni burtai ;) Paimk į saują smulkių daiktų (degtukų, žirnių, pupelių, saldainių ar sausainukų) ir skaičiuok, kiek paėmei. Jei išėjo porinis (lyginis) skaičius, ateinančiais metais ištekėsi arba su kažkuo draugausi. Jei neporinis - teks ilgiau palaukti. 
 2007 10 09 08:44
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Susapnuotas mylimasis !!!! Nuo pirmadienio nakties iki sekmadienio nakties (t.y savaite) suskaičiuok po 7 žvaigždes. O sekmadienio naktį susapnuosi tą, kam tu patinki ar kas tave myli.  
 2007 10 09 08:46
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Paslaptingas sapnas Nori sužynoti, ar turi paslaptingą gerbėją? Kalėdų naktį viskas įmanoma! Beje, dar prieš Kalėdas turi įsigyti naujas šukas. Paslaptingąjį vakarą susišukuok jomis ir pasidėk po nauju užvalkalu apvilkta pagalve. Ryte nepamiršk užsirašyti, ką sapnavai. Sapnai panašiški ir pildysis jie gana greitai.  
 2007 10 09 08:47
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   nei vieno 
 2007 11 12 21:04
 simona, 15 m., veliuona
   Daugelis net ir šiandien mūsų krašte tiki, kad iki Kūčių reikia atlikti visus svarbiausius darbus, atiduoti visas skolas, susitaikyti su žmonėmis, kuriems ką nors negero esi padaręs, ar kurie tave yra įskaudinę. Priešingu atveju visą laiką būsi paskendęs skolose ir nuolat nesutarsi su aplinkiniais.  
 2007 12 20 13:10
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Nuo seno sakoma, kad tas, kuris ilgiau Kūčias valgys, ilgiau gyvens, tam tėvo ūkis atiteks. 
 2007 12 20 13:14
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Kūčių vakarą po vaišių, jei esi drąsus, užlipk ant aukšto ir žiūrėk į stalą, prie kurio valgei. Jei pamatysi karstą, greitai mirsi, jei merginą - vesi.  
 2007 12 20 13:23
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Pasibaigus Kūčių vakarienei, mama paima kviečių saują ir beria grūdus vaikams ant galvų - kuris iš jų daugiau grūdų sugaus, tas turtingiau gyvens.  
 2007 12 20 13:23
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Įsipilk į dubenį vandens ir suk jį tol, kol atsiras verpetas. Tada įmesk du angliukus. Jei vanduo juos suneša į krūvą - ištekėsi, jei ne - liksi viena.  
 2007 12 20 13:24
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Kūčių vakarą mergina sugauna gaidį ir duoda jam lesti duonos, grūdų ir vandens. Jei gaidys geria vandenį - vyrą gaus girtuoklį, jei gaidys lesa duoną - vyras bus dykaduonis, jei grūdus - darbininkas. 
 2007 12 20 13:25
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Kūčių vakarą reikia atsargiai, su peiliu, nulupti obuolio žievę ratu taip, kad ji nesutrūktų. Ją reikia mesti per galvą atgal. Kaip nukritusi žievė susiraitys ant žemės, taip skaitykite pirmąją mylimojo (-osios) vardo raidę. 
 2007 12 20 13:30
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Kūčių vakarą, prieš pat einant miegoti, ant kiekvieno 10-ies lapelių reikia surašyti po vieną norą (geriau realų). Tris lapelius galima palikti ir tuščius, kad žinotumėt, jei kažkuriam (-iems) iš norų nelemta išsipildyti. Tuos 10 lapelių reikia sumaišyt ir padėt po pagalve, o Kalėdų rytą nežiūrint ištraukt 3 lapelius. Tie trys (ar mažiau, jei pasitaikė tuščias) norai turėtų išsipildyti iki kitų Kalėdų. 
 2007 12 20 13:31
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Sakyki, Menesiena, ar isbandei siuos burimus, ar pavyko? 
 2008 02 25 23:15
 Windy, 17 m., Klaipeda
   cia pastebejau kad tik kuciu vakaruo skirti burtai,turejau tokia knygute su burimais kucioms,bet dabar nei vieno nepamenu,as tik moku burti is kavos :) truputi realesnis dalykas :D 
 2008 03 04 12:06
 Gerdulicka, 41m., UK
   Windy, kai buvau tavo metu isbandziau beveik visus cia aprasytus burtus. Na o dabar laukiu kol mano vaikai bus paaugliai, kad galetume pazaisti siuos smagius zaidimus. Mazoji jau dabar kuciukus poromis delioja;))) 
 2008 03 04 14:22
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Gerdulicka, zinai burimas tirsciais mane visada domino, bet taip ir neradau zmogaus, kuris isburtu ar paaiskintu kaip tie burtai veikia.. Nors kavos tikrai per diena daug isgeriu, su tirciais nebutu problema ;))) Parasyk, mums nepatyrusiems.. turetu buti idomu. 
 2008 03 04 14:24
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   :) burimas siaip labai paprastas,isgeri puoduka kavos apverti ant lekstutes ir ieskai atvaizdu paveiksleliu,simboliu ir t.t siaip burimui is tirsciu reikia dvieju rusiu kavos,siuo metu geriu jacobs tai nelabai gali ka ir paburti nes ji stambi,reiketu saukstelio stambios ir saukstelio smulkios kavos,zinoma puodelis turi buti nedidelis ir sviesus kad matytusi tirsciai ant dugno,kaip mane burdavo moteris is kosovo kada lankiausi norvegijoj,ji kava burimui spicialiai ruosdavo, virdavo spiacialeme puodelyje . Kava budavo labai skani,kiekvienam zmogui virdavo atskirai :D ne viename inde,reiksmes visur daug maz vienodos pas visas tautas  
 2008 03 19 20:54
 Gerdulicka, 41m., UK
   Cia radau ssamesni paaiskinima,su reiksmemis Būrimas iš kavos tirščių Jau ne vieną šimtmetį žmonės, bandydami išpranašauti savo ateitį, bando tai daryti pasitelkdami kavos tirščius. Tikėta, kad tai, ką išpranašauja kavos tirščiai, būtinai išsipildys. Tiesa tai, ar melas – jums spręsti. Būrimui geriausia naudokite šviesų puodelį ir šviesią lėkštelę. Du arbatinius šaukštelius stambiai maltos kavos ir vieną šaukštelį smulkesnio malimo kavos išvirkite kavinuke. Būrimui naudojamoje kavoje neturi būti cukraus! Kavą gerkite lėtai, o gėrimo metu apmąstykite klausimue, į kuriuos pranašavimo metu norite gauti atsakymų, rašo Paruošusios kavą leiskite jai šiek tiek pastovėti, o tik po to išgerkite. Puodelį su jo dugne likusiomis nuosėdomis paimkite į kairę ranką ir „pamaišykite“ puodelio turinį trimis judesiais ratu. Tuo metu kavos tirščiai turi tolygiai pasiskirstyti ant puodelio sienelių. Kuria kryptimi sukti puodelį? Buriant moterys tai turi daryti prieš laikrodžio rodykle 
 2008 03 19 21:01
 Gerdulicka, 41m., UK
   Tesinys o vyrai - pagal laikrodžio rodyklę. Šios procedūros atlikimo metu labai svarbu sutelkti dėmesį į būrimo tikslą, kad būrimas būtų tikslesnis ir teisingesnis. Greitu judesiu apverskite puodelį aukštyn dugnu ant lėkštelės ir palikite jį vienai-dviem minutėms. Kaire ranka nuimkite puodelį ir pradėkite labiausiai jaudinantį būrimo etapą – kavos piešinio interpretavimą. Iš pirmo žvilgsnio galbūt nepastebėsite jokių aiškių figūrų ar objektų, bet jei žiūrėsite įdėmiai ir neskubėsite, neabejotinai įžvelgsite vienokių ar kitokių simbolių. Labai svarbu ne tik nustatyti, kokių simbolių kontūrus pastebėsite būrimo medžiagoje, bet ir suprasti, kokia yra jų kombinacija. Siekiant geriausio efekto rekomenduojama puodelį apžiūrėti iš įvairiausių pusių ir kampų, nes kai kurie objektai gali būti pasisukę ar apsivertę. Būrimo iš kavos tirščių metu reikia atsižvelgti į tai, kad puodelyje pamatyti dalykai padės pranašauti ateities įvykius, o lėkštelė parodys praeities įvykius.  
 2008 03 19 21:04
 Gerdulicka, 41m., UK
   Linijos ir figūros Tiesios linijos – jūsų laukia ilgas ir laimingas gyvenimas. Kampuotos linijos – gyvenime gali būti tam tikrų sunkumų, taip pat ir finansinių. Punktyrinė linija – neapibrėžtumas arba neryžtingumas, kartais – liga. Kreivos linijos – įspėjimas apie gresiančią nelaimę. Puodelio dugną kertanti linija – jūsų laukia maloni kelionė. Zigzagu vingiuojanti linija – nuotykis. Ovalas – santuoka. Atviras apskritimas – nauja pažintis. Uždaras apskritimas – sutarsite su aplinkiniais. Kvadratas – jūsų laukia turtingas ir laimingas gyvenimas. Žvaigždė – atsikratysite rūpesčių ir nemalonių žmonių. Lankas – jūsų aplinkoje yra pavojingas priešas Taškai ir brūkšneliai – sėkmė, laimė. Atviras trikampis – turite gynėją. Uždaras trikampis – sėkmė. Brūkštelėjimai – nauja darbo vieta. Keturkampis – pasisekimas meilėje. Daiktai Deimantas – laiminga abipusė meilė. Angelas – geros naujienos, laimė, staigmena. Karstas – bėda, nelaimė, liūdesys. Karstas su kryžiumi – mirtis.  
 2008 03 19 21:05
 Gerdulicka, 41m., UK
   Durys – pasisekimas naujoje aplinkoje. Namas – šeimyninė santarvė. Ratas – nuotykiai. Žiedas – santuoka, piršlybos. Automobilis – kelionė, išvyka. Peilis – netektis, auka. Žirklės – sėkmė. Šautuvas – barniai, skandalai. Kilpa – blogas ženklas, rimtos problemos. Pasaga – sėkmė. Žvakė – svajonės. Vėliava – neverta skubėti ir elgtis neapgalvotai. Inkaras – sėkmė. Žmonės, kūno dalys Akys – gyvenime laukia pasikeitimai. Moters galva – meilė. Vyro galva – išsiskyrimas su partneriu. Burna – malonios naujienos. Ranka – nusivylimas, iliuzijų išsisklaidymas. Sena moteris – laimingas šeimyninis gyvenimas, tvirti santuokiniai ryšiai. Gyvūnai, paukščiai, vabzdžiai Drugelis – meilės laiškas. Jautis – pavojus. Kupranugaris – finansinė gerovė. Varnas – nelaimė namie. Kiškis – bailumas. Gyvatė – slaptas priešas. Karvė – artima laimė. Katinas – skurdas, bankrotas. Gulbė – netikėti pinigai. Liūtas – kilnus žmogus. Lapė – apgavystė, gudrybė. Skruzdėlė – laukia rūpesčiai. Musė – turtų įgijimas.  
 2008 03 19 21:06
 Gerdulicka, 41m., UK
   Erelis – užtarnauta pergalė po įtemptos kovos. Voras – staigmena. Gaidys – gera naujiena, laimė namie. Žuvis – maloni kelionė. Dramblys – turtai, įtakingumas, autoritetas. Šuo – ištikimas draugas. Pelėda – sunki liga, mirtis. Tigras – piktumas, agresija. Driežas – netikėta naujiena, įvykis. Augalų pasaulis Ąžuolas – pergalė, didžiulė sėkmė. Ieva – ašaros, liūdesys. Dobilas – sėkmingas visų problemų išsprendimas. Krūmas – nesėkminga pabaiga. . Miškas – klaida renkantis gyvenimo kelio partnerį. Lelija – jei puodelio dugne - tai barnis, o jei ant sienelės – ištikimybė meilėje ir draugystėje. Rožė – susižadėjimas, santuoka. Pakalnutė – santuoka su turtingu žmogumi. Chrizantema – vėlyva meilė. Skaičiai 1 – yra žmogus, kuris jus myli. 2 – liga, nemaloni naujiena. 3 – pelnas, sėkmingas sandoris. 4 – sėkmė ateityje. 5 – paskalos, piktavaliai žmonės aplinkoje, tuščios kalbos. 6 – santuoka. 7 – abipusė meilė, šeimyninė laimė. 8 – barnis su artimu žmogumi. 9 – pažintis. 10-100 – sėkmė, pasisekima 
 2008 03 19 21:07
 Gerdulicka, 41m., UK

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

58100198 - 101967985   Dabar naršo: 7      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas