2024 06 20
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Forumo archyvas

 


Laikinai paslauga sustabdyta (157-1)


 Kaip atskirti tą Tikrąją Meilę? Kuo ji skiriasi nuo susižavėjimo?
Kokia Jūsų nuomonė šiuo klausimu? Kokie yra Tikrosios Meilės požymiai, ir kokie susižavėjimo? Kokie jų skirtumai? Ar jums teko patirti tikrąją Meilę? O gal Jūs kaip tik dabar ir galvojate, ar tai Meilė? O gal Jums nerūpi, ar tai tikra Meilė, ar susižavėjimas, Jums svarbu, jog mylite? Ir apskritai, išsakykite viską, ką apie tai manote ir galvojate apie šiuos 2 dalykus.
Komentarų: 9
 Justė, 32m., Kaunas    2007 12 15

   Aš esu iš tų, kurie greitai susižavi. Nesinervinu, kai negaunu atsako. Juk tai vistiek verčia rūpintis savimi, norėti atrodyti visada gražiai. Prieš pusę metų galvojau, kad įsimylėjau, kad tai tas "vienintelis".. nebežiūrėjau į kitus, nebesinorėjo turint vaikiną būti neištikimai... bet.. jis gyvena kitame mieste, todėl mes matydavomės tik savaitgaliais. Iš pradžių kas savaitę, kai atėjo ruduo - kas dvi savaites. o galiausiai ir nebesusitikom.. Praėjus gal trim savaitėm, manyje nebebuvo likę jokios "meilės"... Po tų trijų sav. man pradėjo patikti vėl kitas žmogus, tada supratau, kad Tikrosios Meilės dar nė velnio nepatyriau, ir žinau, kad tas naujas susižavėjimas ir yra tik susižavėjimas.. Iš tiesų džiaugiuosi, kad taip viskas gavosi, nes man dar tik 17m., o aš labai mėgstu laisvę... :) 
 2008 01 04 20:20
 Jurga, 17 m.
   Labai smagu, kad Tu Jurga taip protingai mastai. Cia kaip ledus valgyti: jei daug rusiu ragauji po truputi- skoni jauti ir tuo megaujiesi, jei daug prisivalgai is karto- tenka gydytis angina;) 
 2008 01 07 14:39
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   Susizavejimas - tai emocija, jausmas, kuris greitai isblesta; suteikia sparnus, taciau neilgam. O meile... Tai jausmas, kuris tiesiog yra tavo gyvenimas. Nesvarbu kas, kur, kaip ir kada atsitiktu, jei myli zmogu, sis jausmas nepasikeis. Nes meile nekelia salygu ir nereikalauja. Ji duoda, puoseleje, tausoja, pakelia virs purvo ar realybes, suteikia prasme. Myli tada, kai del zmogaus gali paaukot viska, nes del meiles jis ir jo laime tampa tavo gyvenimo tikslu. Ir as dziaugiuos suzinojusi, jog tokia meile, kokia rodo kino filmuose arba apraso knygose, egzistuoja... Zinau, ka reiskia myleti ir buti mylimai... ir visiem linkiu tai patirti. 
 2008 03 26 17:07
 Lolita,
   Lolita, patikek, labai del taves dziaugiuosi.. suvokti, kad tave myli ir tu myli - yra tikra palaima. Saugok ta jausma. Jis labai trapus ir reikalujantis labai daug demesio. 
 2008 04 04 13:36
 Mėnesiena, 2024m., Sapnininkas
   jei ta MEILE buvo tokia ypatinga... kodel taip sunku buvo ja susigrazinti?.. jei Ji tokia nuostabi... kodel taip sunku apsispresti ja susigrazinti?.. 
 2008 04 09 15:20
 Lolitai...,
   Manau jog zodis "Meile" turi butinai but su didele prasme.. manau ji galima sakyti zmogau kuris tau lbj artimas ir siltas.. tu gali "mtleti" drauga,drauge..ar net savo mylimaji ta netikraja "meile".. juk kito zodzio mes ir neturime kaijp issakyti savo jausmus.. :) Taigi manau jog tikroji meile tik tada kai su zmogum nugyveni visa gyvenima..ir myli kiekviena jo isaugusia naujaja raukslele, su juo sutinki kiekviena liudesi, prijimi kiekviena asara,myli kiekviena jo zingsni,jauti jam aistra...Ir visa tai turi but visus gyvenimo nugyventus metus...Jog kiekviena minute ji/ja pamacius suvirpetum iki pirstu galiuku.. Stai kur meile :) 
 2008 11 26 10:36
 Gerda, , Klaipeda
   Meile ir susižavėjimas;] Meie Ar tai, jog visą dieną galvoji apie vieną ir tą patį asmenį; valandą negali nustoti šypsotis po JO skambučio; blogai jautiesi vien dėl to, kad JIS truputį peršalo ir t.t. Susižavejimas greiati dingtsa kaip ir greitai atsirado 
 2009 03 25 23:49
 Aukse, 18 m., Italija
   pastebejau kad vaikinai nesupranta merginu pvz susipazinau su vaikinu kuris uz mane viresnis 6 metais kaip ir atrode kai kaska jaucia man mes kiekviena diena susitinkam su juo ir jo draugais ir mano draugem geriem kazka stipresnio kol jis blaivas ar tik biski uzgeres kabinejasi prie mano draugiu kelnoja jas kelasi ant keliu kaip noredamas man pavyda sukelt o poto kaai uzgere daugiau lenda prie manes ir kitu nereikia jam tik manes kalba grazius zodzius ir siulo pasimilet bet as kaip nekalta ir dar nenoriu praras nos taip traukia jam as sakau daugiau pabendraut reikia kaip jam pasakyt kad as pries glamones neturiu pries ir taip kas vakara ir nori tik vakarais susitikinet KLAUSYITES TOS KURIOS TAIP KAIP AS ISIMILEJOT GERIAU TOKIUAS MEST PER BORTA NES KAI JIS ISSIBLAIVYS SAKYS KAD NEPRISIMENA O TAI JUS ISKAUDINS KAIP IR MANE 
 2009 08 21 17:47
 saulytea, 17 m., slt
   saulytea- ko tu dar toki kenti? su mano harakteriu taip nebutu....! nejau manai kad jis vertas tavo nekaltybes? geriau but vienai, negu su tokiu kaip tavasis "romeo"! zinai koks geras pasakymas yra? "as nepavydi-as pripratusi buti vienintele" :) tuo principu ir linkiu tau gyvent...;) 
 2010 11 05 13:33
 lauriuciukeee, 33m., Celbridge

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

58009695 - 101860758   Dabar naršo: 7      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas