2021 09 18
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2021-09-18 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Rimtos veiklos metas. Iki pietų tinkamas laikas reikalingai darbo technikai įsigyti. Vakaras palankus susitikti su senais draugais, tiesa, derėtų vengti svaigalų.

Tauras

Gerų permainų, įkvepiančių naujienų ir lemtingų susitikimų diena, kai užsimezgę draugiški santykiai palieka gilų įspaudą jūsų gyvenime. Daugiau bendraukite, domėkitės avangardiniais dalykais savo veiklos sferoje.

Dvyniai

Pasikliaukite savieiga, nesistenkite daug nuveikti, nors diena sėkminga. Tai ramybės metas, mokėkite ramiai laukti palankios akimirkos. Tyla bus veiksmingiausias argumentas.

Vėžys

Sėkmės metas, dabar bus taip, kaip panorėsite, tad drąsiai svajokite, ryžtingai siekite savo tikslų. Iki pietų galima pradėti didelių, svarbių darbų ciklą. Iki pavakarės tinkama proga taikiai pasišnekėti su antrąja puse dėl jums svarbaus reikalo.

Liūtas

Tinka reikalauti pamirštos skolos grąžinimo. Galima netikėta pagalba, nelauktos dovanos. Diena gera ir buitinėms, šeimos narių problemoms spręsti.

Mergelė

Jums pavyks susitikti su reikalingais žmonėms ir gauti teigiamą atsakymą dėl jums svarbaus reikalo. Iki pavakarės tinkamas laikas aptarinėti finansinius, verslo reikalus.

Svarstyklės

Laikinų apribojimų metas, kai reikia bent trumpam susitaikyti, net jei ne viskas patiks. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų, atvirkščiai, siekite įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą.

Skorpionas

Sėkmingas metas, spręsis įsisenėjusios problemos. Jūsų nuotaika bus puiki, kad ir kuo užsiimsite, lydės sėkmė. Tai bus tinkamas laikas atlikti darbus, kuriems reikia įkvėpimo, kūrybingumo ir optimizmo.

Šaulys

Iki pietų puikus laikas aktyviai veiklai, kūrybai: būsite darbingi. Jei norite, kad ir vėlesnis laikas būtų geras, nepriekabiaukite, nepykite, nepradėkite aiškintis santykių, net jei dešimt kartų įsitikinsite, kad esate teisūs.

Ožiaragis

Orientuokitės į kitų valią, siekius, interesus, jei norite, kad ši diena būti vaisinga ir smagi. Iki pavakarės geras laikas įvairiems susitikimams, deryboms, ilgalaikiams susitarimams.

Vandenis

Pagalba galima, tik nebūtinai tokia, apie kokią galvojote. Pasistenkite nesusitapatinti su svetimais rūpesčiais. Atjauta – puikus dalykas, kol nesiimi už kitus atlikti namų darbų.

Žuvys

Iki pavakarės palanki diena, jūsų galimybės plėsis. Tai bus sėkmingas metas, tinkamas ir asmeninėms problemoms spręsti, ir dalykiniams reikalams, ypač jei jie susiję su užsieniečiais.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

53053605 - 95867943   Dabar naršo: 6      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas