2018 02 23
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2018-02-23 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Žmonės, su kuriais šiandien jums teks turėti bendrų reikalų, gali susidaryti tiesos neatitinkančią nuomonę apie jus. Pasistenkite elgtis kuo ramiau, kas minutę nekaitaliokite savo nuomonės ir planų, venkite konfrontacijos.

Tauras

Gali pajudėti kažkokie reikalai, susiję su finansinėmis aktualijomis, paskolomis, fondais. Tiesa, tai įvyks ne savaime, o po susitikimų su kai kuriais pažįstamais. Labiau pasikliaukite tais, kuriuos mylite.

Dvyniai

Šiandien rimtai dirbsite, mokysitės ir kursite didelius planus. Tačiau kažin ar pavyks išvengti nesklandumų, trukdymų. Kiek geriau seksis tiems, kurie nusiteikę daryti tik tai, kas įprasta ir būtina.

Vėžys

Pasireikš ambicingi siekiai, noras būti pripažintiems. Jei tvirtai stovite ant žemės ir mokate racionaliai mąstyti, teisingai įvertinsite tiek savo galimybes, tiek labiausiai tikėtinus veiksmų padarinius. Raminkite nervus, stiprinkite sveikatą.

Liūtas

Diena bus palankesnė, jeigu neieškote nenusipelnytos naudos bei abejotinų nuotykių bei nesielgiate savanaudiškai. Nesikivirčykite su aplinkiniais, nekritikuokite draugų

Mergelė

Šiandien venkite pasiduoti neprotingai euforijai, iliuzijoms, o joms sugriuvus kaltinti visą pasaulį. Galite jaustis pavargę nuo triukšmo, šurmulio ir įtemptų darbų. Norėsis vienatvės, ramybės.

Svarstyklės

Jūsų nuotaikos bus permainingos. Labai jautrus žarnynas. Galimas nelengvas pokalbis. Regis, kažkuo nusivilsite, apniks abejonės. Svarbu pasirūpinti, kad jus suptų patikimi bendraminčiai, ypač jei vykdote atsakingą veiklą.

Skorpionas

Įtemptos, rimtos pastangos nenueis perniek. Tačiau gali būti, kad jums norėsis gauti naudos kitų sąskaita, naudojantis tarnybine padėtimi ar pan. Tokiu atveju galite vienu ypu labai pakenkti savo autoritetui.

Šaulys

Nusimato įvykių ir emocijų. Jeigu į viską žvelgsite pozityviai, diena bus įdomesnė. Rasite laiko paplepėti su draugais, artimaisiais apie šį bei tą. Tačiau venkite kitus teisti, kritikuoti. Kažkam galite skaudžiai įgelti, o jums neatleis.

Ožiaragis

Veikiausiai kuriam laikui jums teks pamiršti visokius idealus, aukštus siekius, nes reikės uoliai padirbėti namuose arba savo versle. Regis, kažkokie nesutarimai, nemalonumai gali prasidėti nuo menkų smulkmenų.

Vandenis

Šiandien gali užgriūti aibė smulkių rūpesčių. Nesinervinkite, nepulkite nuo vieno dalyko prie kito. Bendrauti su dominančiu žmogumi ir netgi su vaikais seksis kur kas geriau, jei neprisikūrėte nerealių lūkesčių.

Žuvys

Regis, darbe būsite skubinami kažką atlikti, atsiskaityti. Nenusisukite, jei pagalbos paprašys kolega ar giminaitis. Meilė, šiluma, kurios trokštate, šiandien turbūt atrodys nepasiekiama.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

38135443 - 78069831   Dabar naršo: 3      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas