2017 12 11
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2017-12-11 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Šiuo metu gali paaiškėti, kad kai kurie iš jūsų prisikūrė nerealių iliuzijų. Beje, oro pilys gali būti statomos ir toliau, veidmainiavimas prieš save ir kitus tęsiamas. Jūsų laukia netikėtumas, susitikimas, galintis pakeisti jūsų planus.

Tauras

Jausite, kad atsiranda šansų padaryti norimą įspūdį, užmegzti trokštamą ryšį. Galbūt netikėtai atsivers paslapties uždanga ir išaiškės, kad dėl jūsų sėkmės kažkas stengiasi, yra jums neabejingas.

Dvyniai

Nuo pat ryto rūpės darbai, karjera, politika ir pan. Būsite dalykiški, reiklūs sau ir kitiems, rimtai vykdysite savo įsipareigojimus. Vakare tarsi persimainysite. Galite šauniai praleisti laisvalaikį su bendraminčiais, draugais.

Vėžys

Visą dieną elgsitės tarsi visuomeniniai aktyvistai. Ausys bus stačios, akys plačios, kad tik nieko nepražiopsotumėte, kas vyksta aplink jus ir kur kas toliau. Į vakarą pasijusite labai pavargę nuo šurmulio. Trokšite vienumos. Saugokitės sukčių.

Liūtas

Stenkitės būti diplomatiški, nepažeminti kieno nors orumo. Abejotinas nuotykis, slapta avantiūra gali suryti pinigų ir laiko. Kita vertus, staiga prasiveržęs kūrybiškumas, išryškėjusi meninė gyslelė gali atnešti naudos.

Mergelė

Neužsispirkite, nemanykite, kad tik jūs teisūs. Gilinkitės į save, partnerį, kad išsiaiškintumėte savo ar jo nerimo priežastis. Stiprinkite šeiminius saitus.

Svarstyklės

Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo lanksčiai bendrauti, derėtis. Visgi gali paaiškėti, kad jūsų dėka arba jūsų sąskaita kas nors kitas pasipelnė, įgavo pranašumo, o jums atiteko tik trupiniai.

Skorpionas

Iki pat vakaro suksitės lyg voverės rate. Darbai, reikalai, susiję su įvairiais raštais, dokumentais, informacija, reklama, ryšiais, transportu pagaliau taip įgris, kad norėsis užsidaryti namų erdvėje, sukiotis prie puodų ir nieko negalvoti.

Šaulys

Nekaip seksis bendrauti, susikaupti. Nepaisant to, jums nepaprastai rūpės tai, kas gražu, skanu, teikia komfortą. Svajosite apie labai žemiškus, praktiškus dalykus. Pasisaugokite sukčių, aferistų.

Ožiaragis

Diena turėtų būti darbinga, rami, kuomet beveik viskas vyksta pagal planą ar įpratimą. Vakare jums būtinai reikės nuoširdžios partnerio draugijos, arba pašnekovų, su kuriais galima padiskutuoti, pasiginčyti, išgirsti kitokią nuomonę.

Vandenis

Regis, būsite linkę seksualiai eksperimentuoti, regzti meilės intrigas. Jeigu jums smagu flirtuoti, pokštauti, atidžiau pažvelkite pašnekovui į akis ir įsitikinkite, kad ir jam tai priimtina.

Žuvys

Ši diena bus labai prieštaringa. Vieniems ji atrodys žaisminga, romantiška, kitiems - kupina įtampos. Jeigu esate blogai nusiteikę, stenkitės nebendrauti su tais, kurių nemėgstate.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

36795050 - 76417577   Dabar naršo: 4      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas