2021 04 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2021-04-17 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Bus sunku išlikti santūriems: kvailos mintys, negeri prisiminimai, senos nuoskaudos neleis būti objektyviems. Tai sudėtingas metas, kai galite likti neišgirsti, nesuprasti, neįvertinti.

Tauras

Nepalankus metas svarbiems reikalams (ypač finansiniams) tvarkyti, deryboms, susitarimams. Su niekuo nesiginčykite, niekur nesiveržkite.

Dvyniai

Neskubinkite įvykių eigos, negeras dabar laikas įsibėgėti. Nepalanku aiškintis meilės santykių. Nesivelkite į ginčus su mylimu žmogumi.

Vėžys

Jums keliami reikalavimai vargu ar bus teisingi ir įvykdomi, tačiau neverta dėl to ginčytis, nieko neįrodysite, tad nurimkite, jau rytoj aplinkiniai bei jūs atgausite sveiką protą.

Liūtas

Būkite sąmoningi bet kurioje situacijoje. Emocijos gali užvaldyti ir priversti žengti kvailą žingsnį. Beje, nesitikėkite teisingumo savo atžvilgiu.

Mergelė

Nuovargis, susierzinimas gali rimtai išmušti iš vėžių. Imkitės tik būtiniausių, neatidėliotinų darbų. Svarbių sprendimų priimti netinka.

Svarstyklės

Būkite pasiruošę netikėtumams darbe. Jūsų reputacijai gali būti suduotas smūgis. Reikėtų saugotis norinčių jus nupirkti, patiems taip pat negeras laikas siūlyti kokias nors „gėrybes“, kad laimėtumėte reikiamo asmens palankumą.

Skorpionas

Bus sveika labiau atsiriboti, likti nepriklausomiems nuo svetimos įtakos. Nepasikliaukite draugų nuomone ir į juos nesikreipkite. Saugokitės vagių.

Šaulys

Būtų protinga atsisakyti bendravimo (ypač su įtakingais žmonėmis, užsieniečiais), ilgiau vieniems pabūti, taip išvengsite nereikalingų pagundų, klaidingų apsisprendimų. Nepasiduokite provokacijoms, mėginimui šantažuoti.

Ožiaragis

Nereikėtų pasitikėti draugų pažadais, jų nuomone: jūsų pavojaus nuojauta gali snausti. Neverta imtis atsakingų darbų, nepastebėsite, kaip padarysite rimtų klaidų, kurios pakenks jūsų dalykinei reputacijai.

Vandenis

Netikėkite tuo, ką girdite, ką matote, nuosavos ausys bei akys ir net nuojauta gali apgauti. Svarbiausia nepanikuoti ir nepriimti jokių svarbių sprendimų.

Žuvys

Likite santūrūs: saiko jausmas bendraujant, vertinant situaciją padės jums bei aplinkiniams blaiviau pažvelgti į situaciją ir neapsirikti.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

52241795 - 94810380   Dabar naršo: 12      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas