2020 11 01
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2020-11-01 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Jūsų aktyvumas ir kūrybingumas stebins aplinkinius. Galite iškrėsti kažką, kas jums nebūdinga. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais. Kokie bebūtumėte apsukrūs, galite ir patys įkliūti į pavojingas pinkles.

Tauras

Nusimato kontaktai su verslininkais. Galbūt gausite žinią, susijusią su verslo aktualijomis. Vis dėlto kai kurių planų įgyvendinimas gali strigti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.

Dvyniai

Šiandien turbūt neišvengsite santykių aiškinimosi, pokalbių, ginčų. Nevenkite jų, bet stenkitės neperžengti etiško bendravimo ribų. Galbūt pavyks išsiaiškinti tai, kas buvo nutylima. Flirtas, romantika gali ypač įpareigoti.

Vėžys

Kils pagunda smarkiai išlaidauti arba leistis į itin abejotinus nuotykius, aferas. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais.

Liūtas

Šiandien daug bus kalbama apie mokslą, užsienį, keliones, išvykusius pažįstamus, ateities planus. Galite gauti svarbią žinią arba nustebins informacija internete.

Mergelė

Nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras nenumatytų rūpesčių. Pagrindinė sėkmės sąlyga - darnus bendradarbiavimas su aplinkiniais. Tačiau gali būti, kad kažko nepasidalinsite ar vieni kitiems neįtiksite.

Svarstyklės

Į dviprasmišką situaciją galite patekti dėl flirtų, neištikimybės ir pan. Netgi draugais nederėtų aklai pasitikėti, jei nenorite nesusipratimų, nuostolių.

Skorpionas

Stigs noro dirbti, bendrauti, sumažės energijos. Nekokia diena sveikatai, nes didesnė tikimybė patirti staigų kraujotakos sutrikimą, alerginę reakciją, apsinuodyti ir pan.

Šaulys

Iš draugo ar partnerio galite sulaukti staigmenų. Tai jums nebūtinai patiks, tačiau elgsitės atlaidžiai, kilniai, stebinsite originaliu požiūriu ir argumentais.

Ožiaragis

Galbūt nuostolių patirsite per artimą žmogų. Apgauti gali ir sukčiai. Mokėkite ne tik imti, bet ir duoti. Grąžinkite, kas jums nepriklauso, būkite sąžiningi. Tai išeis į naudą ne viena prasme.

Vandenis

Ši diena leis rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Vis dėlto emocijų ir prieštaringiausių minčių gali sukelti dominančio asmens poelgis. Pastangos, nukreiptos į mokslą, sportą, meilę, turėtų nenuvilti.

Žuvys

Šiandien nelaukite didelio draugiškumo ir supratimo: visi rūpinsis tik savo reikalais. Verčiau visko nesugadinkite savo netaktu, nesaikingumu. Gali sustiprėti noras rizikuoti.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

51318918 - 93589359   Dabar naršo: 5      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas