2018 11 21
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2018-11-21 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Paskutinę minutę pasiseks, tačiau nereikėtų be reikalo rizikuoti. Venkite ginčų, nieko nežadėkite nepagalvoję. Ramiau vairuokite automobilį ir nesinešiokite su savimi didelių pinigų sumų ar svarbių dokumentų: galite pamesti.

Tauras

Nepalanku kuo nors sudėtingu darbe užsiimti. Labiau pasigilinkite į ankstesnius darbus, tinka imtis nebaigtų reikalų.

Dvyniai

Tinka imtis tvarkyti užvilkintų reikalų. Vakarą skirkite tiems, kuriuos mylite. Daugiau laiko praleiskite su vaikais.

Vėžys

Palanku užsiimti atidėtais darbais. Tai geras laikas ir tikrintis sveikatą. Didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė ką nors meistraujant.

Liūtas

Galite tapti svetimo žioplumo auka, tad geriau niekuo nepasitikėti ir viską daryti patiems. Gresia nesusipratimai tarp sutuoktinių: nesiaiškinkite santykių, nenorėkite sužinoti, ko jums nesakoma, ir nesakykite to, ko kitas nenori girdėti.

Mergelė

Gana pavojingas metas, tad būkite nuosaikūs bei atsargūs. Bendraudami nesiimkite nieko kategoriškai spręsti, teigti. Vis dėlto vakare įsitikinsite, kad nėra to blogo, kuris neišeitų į gera.

Svarstyklės

Galimos kritinės situacijos bendraujant, dirbant ar važiuojant automobiliu: kils problemų dėl per didelio nervingumo, ambicingumo, nesiskaitymo su šeimos, vadovybės ar valdininkų nuomone. Gali paaiškėti jūsų veiklos trūkumų.

Skorpionas

Šios dienos ketinimais, nauji sumanymai dažnai tušti. Turite būti itin atidūs darbe. Geriau nesiimti atsakingų užduočių. Mokėkite laiku nusileisti, nieko nereikalauti.

Šaulys

Nepervertinkite savo sugebėjimų, nedemonstruokite savarankiškumo, proto, geriau paklausykite išgirstų patarimų, įspėjimų. Būkite pasiruošę nemaloniems netikėtumams darbe, o sužinoję apie savo sutuoktinio simpatijas kitam asmeniui, neskubėkite panikuoti.

Ožiaragis

Nepalankus metas aktyviai veiklai, svarbiems reikalams tvarkyti. Derėtų saugoti savo turtą bei sveikatą.

Vandenis

Būsite energingi ir nemažai spėsite reikalų sutvarkyti, aišku, jei dėl niekų nesierzinsite ir mokėsite nereaguoti į provokacijas. Tad nesistenkite būti kieti bei visada tiesūs. Mažiau skubėkite, nebent reikėtų taikytis ar suteikti pagalbą.

Žuvys

Jei liksite ramūs, pavyks išspręsti svarbų finansinį klausimą. Kuo nors nauju žavėtis nepatartina: kas dabar jaudina, ko šiuo metu norisi, gali būti netikra. Vakaras palankus susitaikymo dovanėlei įteikti.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

43722703 - 84425764   Dabar naršo: 4      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas