2020 05 25
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2020-05-25 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Praeitis sugrįžta, apversdama planus, priversdama keisti sprendimus. Dabar esate pajėgūs įveikti kliūtis ir pakreipti įvykius, taip pat santykius su artimaisiais bei draugais taip, kaip jums norisi. Neturintiems darbo šiandien gali netikėtai nusišypsoti laimė.

Tauras

Gera diena tiems, kieno įdirbis nemenkas, – gausite užtarnautą atlygį. Tinkamas laikas spręsti finansines problemas, tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Galimi netikėti sėkmingi radiniai. Tinka ieškoti pamestų daiktų, dokumentų.

Dvyniai

Būsite kupini optimizmo bei gerų sumanymų ir visi noriai su jumis bendraus, sieks padėti, kartu veikti. Galite sužinoti itin svarbių, reikalingų dalykų, įgyti puikių draugų, dalykinių partnerių. Tiesa, šiandien gauti pasiūlymai naudingi bus ne iš karto.

Vėžys

Puiki proga tvarkyti senus, atidėtus reikalus, spręsti finansines problemas. Tinka ieškoti naujų pajamų šaltinių. Palanku spręsti nekilnojamojo turto, žemės klausimą. Tiks tikrintis sveikatą.

Liūtas

Džiaugsmo, kūrybinės sėkmės metas. Kad ir ko imsitės, tai suteiks pasitenkinimą, duos naudos. Daugiau bendraukite su vaikais: jie įvertins jūsų tiesas. Palanku ieškoti papildomų uždarbio šaltinių, tartis dėl reikalo finansavimo ir pan.

Mergelė

Verta tvarkyti tarnybos reikalus. Tinka pasirašyti ilgalaikes darbo sutartis. Puikus metas ieškantiems darbo patalpų, taip pat namų tvarkytojos, auklės darbo ir pan. Tinka pradėti remontą savo namuose ar biure.

Svarstyklės

Tampate objektyvūs ir teisingi. Rinkitės dalykinius partnerius, aptarinėkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas. Tai palankus metas deryboms, svarbiems susitarimams, teisiniams reikalams tvarkyti.

Skorpionas

Pavyks rasti išeitį, kaip sutvarkyti dalykinius, finansinius reikalus. Tinkamas laikas spręsti skolų problemas, tvarkyti draudimo reikalus.

Šaulys

Žingsnis po žingsnio, ir svajonė išsipildo. Vėl pajusite, kad esate mylimi, populiarūs, visiems reikalingi. Galite šiandien gauti vertingą profesinį pamokymą, naudingą dalykinį pasiūlymą. Sėkmingas metas verslo kelionei, susitikti su žmonėmis iš toli.

Ožiaragis

Gerų laimėjimų metas, kada verta su vadovybe aptarinėti jūsų veiklos perspektyvas. Palanku susitikti su nauju darbdaviu. Daugiau dėmesio skirkite tėvams, paisykite jų valios.

Vandenis

Galima netikėta sėkmė. Jūsų laukia praregėjimai: kai ką svarbaus šiandien sužinosite, suprasite, tik siekite daugiau bendrauti, būkite atidesni draugų nuomonei, patarimams. Palanku ieškoti investuotojų, rėmėjų.

Žuvys

Niekur nesiveržkite: pajuskite, ką gyvenimas liepia, ko iš jūsų nori, ką jums pataria. Veikti suspėsite, neišgyvenkite, jei šiandien ne viską padarysite: dabar savaime kai kas svarbaus išsispręs jūsų naudai.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

50433071 - 92512507   Dabar naršo: 7      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas