2019 01 23
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2019-01-23 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Ilgai slėptas nepasitenkinimas savo šeima, artimu žmogumi, sutuoktiniu ar draugu gali išsiveržti dėl atsitiktinio preteksto, tad stenkitės labiau kontroliuoti savo emocijas. Nepriimkite radikalių sprendimų dėl savo šeimos, gyvenamosios vietos.

Tauras

Nauda kol kas miglotas dalykas. Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi nebent vėliau. Mažiau klausykite piktų draugų kalbų apie mylimą žmogų: galite be reikalo susipykti.

Dvyniai

Jūsų veiksmai turi būti gerai apgalvoti. Nepasiduokite finansiniam spaudimui ir nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Dirbkite atidžiau, jei saugote savo darbo vietą.

Vėžys

Kad viskas gerai baigtųsi, ramiai pasėdėkite, pagalvokite, kitaip galite be reikalo vandenį sudrumsti. Nieko neprašykite, mažiau pasikliaukite draugų bei partnerių parama.

Liūtas

Geriau nieko atsakinga neplanuoti. Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą bei pinigus. Jei ką negera sužinosite apie mylimą žmogų, sutuoktinį, neskubėkite patikėti.

Mergelė

Pasiruoškite netikėtumams, pokyčiams. Apskritai daug nenorėkite, mažiau tikėkitės, viskas gali išeiti atvirkščiai. Tai blogas laikas planuoti ateitį: šios dienos svajones bei sumanymus bus ne taip paprasta įgyvendinti (nebent per stebuklą).

Svarstyklės

Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis darbe. Blogas laikas kreiptis į vadovybę ar kurti svarbius profesinius planus.

Skorpionas

Neskubėkite apsispręsti, ypač tvarkydami piniginius, turto reikalus: pasitenkinkite tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, jas visai pamirškite, panikuodami tik pabloginsite padėtį.

Šaulys

Nesiafišuokite, jūsų elgesys turi būti nenuspėjamas. Gali pakenkti intrigantai, tikėtinos provokacijos. Pernelyg nepasikliaukite intuicija bei draugų pažadais. Tikros pagalbos sulauksite iš artimųjų, šeimos. Vakare jausitės kiek geriau.

Ožiaragis

Bus išbandytas jūsų pasitikėjimas savimi bei draugais, šaltakraujiškumas, t.y. gali tekti priimti žaibišką sprendimą. Venkite užmegzti naujas pažintis.

Vandenis

Būkite pasiruošę bet kokioms staigmenoms, ypač per užsieniečius. Dėl finansinių nesklandumų gali suirti šios dienos planai. Visiškai netinkamas laikas aiškintis santykius su antrąja puse.

Žuvys

Neverta imtis svarbių, ypač finansinių reikalų, galite rimtai apsirikti. Būkite itin atidūs rašydami, skaičiuodami.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

45101602 - 85977614   Dabar naršo: 16      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas