2018 09 21
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2018-09-21 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Nusivilti visada suspėsite. Bent palaukite iki popietės, kai aplinkybės pasikeis jums naudingai ir paaiškės, kad viskas gerai, o pastarųjų dienų nerimas yra tik audra arbatos stiklinėje.

Tauras

Tinkamas metas susitikimams su įtakingais asmenimis, galinčiais paveikti jūsų karjerą. Jei tektų dėl ko nors tartis, būkite konkretūs, reikalaukite tikslumo.

Dvyniai

Būkite lankstesni ir kantresni: šiandien nieko nepaskubinsite. Išklausykite patarimų, pasiūlymų, mat gali kilti gerų sumanymų, kaip įgyvendinti senas dalykines užmačias.

Vėžys

Gera diena susitaikyti su draugu, atnaujinti reikalingus partneriškus santykius: ateityje daug ką lems dabartinių ryšių glaudumas. Galimos laimingos romantiškos pažintys.

Liūtas

Pasyvi diena ir iki pietų niekuo sudėtingu ir nemaloniu savęs nevarginkite. Vėliau palankus metas, kad ir kuo užsiimtumėte.

Mergelė

Jūs kupini jėgų, tad imkitės skubių, užvilkintų reikalų. Tiesa, daugiau laiko raskite savo porai. Jei reikia dėl šeimos ką nors paaukoti, nedvejodami tai ir padarykite.

Svarstyklės

Kai kas jums nė neįtariant išsispręs savaime. Tai keistas metas, kai reikia pasikliauti savieiga, kadangi aktyvios pastangos vargu ar pasiteisins. Verta ką nors svarbaus nupirkti namams.

Skorpionas

Puiki diena susitikimams, pažintims užmegzti ir viešnagėms, kelionėms, tik venkite lengvabūdiškų pažadų, neapgalvotų susitarimų, mat gali būti nelengva juos įvykdyti.

Šaulys

Jaučiatės pavargę? Geriausia likti, jei tik įmanoma, namie ir itin svarbių reikalų tvarkymą atidėti kitai dienai. Na, o nuoširdus jūsų rūpinimasis artimiesiems suteiks jėgų, juos nuramins.

Ožiaragis

Kūrybingas metas, būsite apimti įkvėpimo. Labiau seksis emocingiems, intuityviems asmenims. Skirkite šią dieną tiems, kuriuos mylite.

Vandenis

Stenkitės labiau pagelbėti artimiesiems, dėl jų vertėtų paaukoti ir dalykinius reikalus. Patartina grąžinti skolas draugams bei giminaičiams. Tai geras laikas tikrintis sveikatą.

Žuvys

Šiandien svarbu įveikti aplinkinių nepasitikėjimą, nepasitenkinimą, taip pat sutvirtinti gerus santykius su partneriais, kolegomis, draugais, šeimos nariais, kad turėtumėte patikimų sąjungininkų, galinčių jus suprasti ir paremti.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

42167277 - 82709022   Dabar naršo: 19      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas