2019 10 24
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2019-10-24 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Šiandien turėsite nemažų ambicijų, bet vargu ar išvengsite kliūčių. Galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, su kuriuo svarbu gerai sutarti, ims kelti griežtesnius reikalavimus, pretenzijas.

Tauras

Ši diena gali atskleisti kai kurių santykių esmę. Gali būtu aptartos jūsų profesinės, visuomeninės ar politinės perspektyvos. Venkite rizikos, avantiūrų.

Dvyniai

Šiandien netrūks įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Bet bus dar blogiau, jeigu mėginsite kažką paveikti, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Klausykitės intuicijos ir sąžinės.

Vėžys

Netiksli arba tyčia iškreipta informacija gali sukelti rūpesčių. Arba jausitės neramiai dėl kažkokio incidento ar artimo žmogaus bėdų, neadekvačių poelgių.

Liūtas

Regis, įtemptai darbuositės, siekdami papildyti savo piniginę ar gauti norimą rezultatą. Tačiau įmanomi nesusipratimai, kurie gali lemti nuostolį, pajamų šaltinio išgaravimą iš panosės ar kt.

Mergelė

Nepersistenkite siekdami savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje, antraip galite pakliūti į gana nemalonią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato bei garantijų.

Svarstyklės

Tam tikra prasme galite pasijusti lyg perlieti šaltu dušu. Kažkokios viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų artimieji saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais.

Skorpionas

Tie iš jūsų, kurie susiję su informacija, transportu, darbo turės daugiau nei įmanoma atlikti nepriekaištingai. Stenkitės nekaltinti aplinkinių, jei jie jums nelabai padeda.

Šaulys

Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kažką reikės papildomai padaryti, perdaryti ar pan. Tačiau darbas ne bėda. Bus kur kas nemaloniau, jeigu sutriks sveikata, susitrukdys susitikimas.

Ožiaragis

Jeigu pasinersite į protinę veiklą, galėsite daug nuveikti. Tačiau nerimą kels konkurencija arba tai, kad už dalį darbo gali nepavykti gauti užmokesčio. Bet kol kas tai tik spėlionės. Gali nuvilti kažkas iš artimųjų.

Vandenis

Regis, jums teks prisiminti nepratęstas sutartis ir pan. Išlaidų gali padaugėti dėl vaikų problemų, automobilio gedimo ar kt.

Žuvys

Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, kažkokios derybos, dalybos. Nekaip gali baigtis finansinės avantiūros.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

48253795 - 89618863   Dabar naršo: 16      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas