2018 04 24
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2018-04-24 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Jeigu trokštate valdžios, autoriteto, tuomet jūsų galvoje suksis neramios mintys ir rasite priežasčių nepasitenkinimui, nevengsite demagogijos. Galimas kažkoks nesusipratimas arba papildomi įpareigojimai, reikalavimai.

Tauras

Galima tikėtis stiprių įspūdžių bei pojūčių. Tačiau daug kas, kuo šiandieną norėsis patikėti, tebus suaudrintos fantazijos vaisius. Nepraraskite savitvardos jokiose situacijose.

Dvyniai

Šiandien jums labiausiai norėsis pabūti vienumoje su savo mintimis, pailsėti nuo šurmulio. Atsargiau dalyvaukite su stambiais projektais susijusiose veiklos srityse, nespręskite globalinių problemų, nes jums stigs plataus požiūrio.

Vėžys

Dienos situacija gali būti sudėtinga. Tikriausiai peržiūrėjimo pareikalaus dalykiniai reikalai, komercinės sutartys. Būkite atsargūs, kad vėliau netektų gailėtis dėl savo nežinojimo ar neapdairumo.

Liūtas

Jums vertėtų peržiūrėti savo planus, paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti interesus, priimti optimalius sprendimus. Kai kurias problemas įveikti nebus sunku, jei elgsitės racionaliai.

Mergelė

Galite kiek suabejoti savo intelektiniais sugebėjimais. Pajusite, kad gana paviršutiniškai vertinate tai, ką išgirstate arba pasireikš persisotinimas informacija. Perleiskite iniciatyvą kitiems, nusiraminkite ir viskas susitvarkys.

Svarstyklės

Gali užplūsti prisiminimai, ilgesys ir abejonės. Niekuo nepasitikėsite, nervingai reaguosite į artimųjų pastabas. Galbūt pasijusite išnaudojami ar vedžiojami už nosies. Geriau nesiknaisiokite senose nuodėmėse ir nuoskaudose.

Skorpionas

Jus veiks meilės vibracijos, bus progų paflirtuoti, tad būti piktiems lyg ir nesinorės. Darbai seksis neblogai, ypač jei nebandysite piktnaudžiauti savo padėtimi ar sukčiauti. Deja,vaikai gali prikrėsti eibių, už kurias atsakysite jūs.

Šaulys

Tikriausiai nerimausite dėl darbo, sveikatos ar gerovės. Nuotaikos negerins ir galimai atsiradęs išvaizdos defektas ar medicininio tyrimo rezultatas. Ne itin palanki diena atsiskaitymams, susijusiems su informacija, buhalterija.

Ožiaragis

Šiandien bus nelengva susitarti su kitais ir neprarasti savitvardos, optimizmo. Gali atsirasti konkurentų arba situacija bus tiesiog nepalanki, paini. Pasistenkite išlaikyti darną, prievarta nebrukite aplinkiniams savo nuomonės.

Vandenis

Regis, ims aiškėti, kokia kryptimi turite pasukti gyvenimo vairą. Piniginės, turtinės problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jeigu imsite daugiau nei nusipelnėte. Grąžinkite skolas, jei tik galite tai padaryti.

Žuvys

Galimas rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu. Tikriausiai susijauks kai kurie jūsų planai. Dėl nepageidaujamo įvykio ar pakitusio gyvenimo ritmo padidės jūsų dirglumas, emocionalumas, o tai gali neigiamai veikti ir aplinkinius.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

39301767 - 79475479   Dabar naršo: 11      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas