2019 07 17
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Dienos horoskopas

 

2019-07-17 dienos horoskopas pagal vytautus.com

Avinas

Sudėtingas išbandymų metas. Likite nuošalyje, venkite nereikalingo bendravimo, daugiau laiko, jei įmanoma, praleiskite namuose. Negeras laikas svarbiems įsipareigojimams: vargu ar ištesėsite žodį.

Tauras

Diena, nepalanki nei kelionėms, nei svarbiems susitikimams, nei reikšmingiems apsisprendimams: būsite linkę į iliuzijas, tad galite netyčia apsigauti ar ką nors apgauti.

Dvyniai

Netikėtumų bei klastos metas. Reikalus tvarkykite neskubėdami, automobilį vairuokite nesinervindami, kitaip patirsite nenumatytų išlaidų. Būkite apdairesni su pinigais.

Vėžys

Labiau apgalvokite savo žodžius: negeras metas ilgalaikiams įsipareigojimams nei tvarkant reikalus, nei jausmų srityje (vėliau dėl to gailėsitės). Venkite ginčų su kolegomis, vadovybe.

Liūtas

Diena netinkama aktyviai veiklai: užsiimkite namais, šeima, o dalykinių reikalų tvarkymą verta atidėti rytdienai. Jei teks dirbti, būkite itin atidūs rašydami, ką nors skaičiuodami.

Mergelė

Diena žada visai malonių netikėtumų: galite sužinoti tai, ką nuo jūsų slėpė vaikai, sutuoktinis ar mylimas žmogus. Bet jei viskas bus gerai, nepasiduokite kitam kraštutinumui: nerizikuokite ne tik partnerio pasitikėjimu, bet ir pinigais bei karjera dėl pelno miražo.

Svarstyklės

Dirbkite neskubėdami, susikaupę: galite padaryti apmaudžių klaidų. Neskubėkite kelyje. Pasaugokite sveikatą. Būkite atidesni maisto, vaistų kokybei, venkite svaigalų.

Skorpionas

Nederėtų per daug demonstruoti savarankiškumo, taip pat galios, įtakos: viskas gali išeiti atvirkščiai. Stiprinkite bendradarbiavimo ryšius.

Šaulys

Būkite taupūs, ieškokite papildomų uždarbio šaltinių, tiesa, skolintis venkite. Atidžiai skaičiuokite pinigus, tiek savo, tiek tuos, kurie jums patikėti pagal pareigas.

Ožiaragis

Tuščia mėginti ką nors suprasti ir paaiškinti, ypač vaikams, sutuoktiniui, mylimam žmogui. Nederėtų priiminėti sprendimų, susijusių su kelione, užsieniečiais. Įvykių prasmė šiandien gali atsiverti netikėtai su kuo nors bendraujant, ką nors skaitant, žiūrint televizorių, klausantis radijo ir pan.

Vandenis

Nerizikuokite nei važinėdami, nei dirbdami, nei įsipareigodami. Jei jums trūks pasitikėjimo savimi, paprašykite gero draugo patarpininkauti.

Žuvys

Viskas gali apvirsti aukštyn kojomis, tad mažiau planuokite. Atsiskleis nepatikimi asmenys, draugai apgavikai. Tai netikusi diena dalykiniams susitikimams.

vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne i konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

47210356 - 88443078   Dabar naršo: 5      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas