2020 05 31
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnininkas

 
 
 
Sapnas Sąlyga (jeigu...) Reikšmė
Karas   nemalonumai, sunkus darbas  

Komentarai:
 
 
Sapnuoju: daug einančių kareivių lyg koks paradas, tik jie labai retai išsidėstę per visą pagrindinę gatvę, bei visu garsu paleista frazė kalba Maskva (rusiškai), naktis ir visi miega, dar pamatau lyg pro grotas, nors jų realiai nėra, kad prasideda karas ir pašoku ryte iš siaubo.
Gal galite paaiškinti? 
 
 2018 09 24 16:06
   Brigita, 35 m., Lt.Pnv
 
 
Atejusi ryta bendradarbe papasakojo,kad sapnavo kara ir, se ,tau, puse dvylikos reikejo iseit is darbo,nes prekybcentris gavo pranesima,kad padeta bomba.100%teisybe. 
 
 2015 01 21 11:40
   r, ,
 
 
As sapnavau, kad Rusai paskelbe kara Amerikai ir visi zinojo kad amerika pralaimes nors ir kiek zmoniu bus, tai daug lietuviu ejo uz amerika. Mano vaikinas su draugais irgi turejo eiti i ta kara. Jie isejo. Girdziu BOOM! ir tik danguje pasirode du grybo formos dumu debesis... As ir kiti isigandom, ir supratom kad rusija laimejo, tai as jau pradejau eit pirktis juodus drabuzius i laudotuves ir ziuriu pro langa grysta mano vaikinas su savo draugu, bet kiti likusieji draugai negryzo. Ir mano vaikinas papasakojo kad kada amerika pralaimejo bet dar 3 draugai yra gyvi ir jie nepasiduos iki paskutinio atodusio.  
 
 2012 02 24 21:53
   Jule,
 
 
Sveiki gal padėsite paaiškinti.Taigi sapnavau kad vaikštinėjau savo sodyboje su teta kai staiga išgirdau bombadavimo sirenas gal žinot (II pasaulinio karo).Reikėjo bėgt staigiai slėptis,mačiau keletą lektuvų ir kaip keista jie buvo vokiški,bet pirmojo pasaulinio karo.Turėjo ant sparnų svastikas,bet kartu ir jūrų laivyno vėliavas.Jie mane gaudė o aš turėjau bėgiot nuo jų. 
 
 2011 11 12 14:37
   Regimantas, 15 m., Vilnius
 
 
Blogas čia sapnininkas!
Kur paaiškinimas? 
 
 2011 06 07 09:04
   Audrius, 28 m., Vilnius
 
 
Šianakt sapnavau, kad lietuvai ispanai paskelbė karą ir aš turėjau mūsų kariams vadovauti, tačiau mūšio lauke sustingau ir negalejau pajudėti.. 
 
 2010 12 05 17:20
   Ieva,
 
 
Siandien sapnavau, praejo vasaros diena ir atejo vakaras, tada danguje pasirode pilna naikintuvu [lietuviu ir kazkokiu priesu] jie pradejo danguje kariauti. Visi subego i namus. Atejo kita diena ir vel tas pats, tik ta diena mes dar ejome i baznycia. 
 
 2010 10 27 12:34
   sapnininke, 13 m.
 
 
Sian sapnavau,kad laukiau karo namie ramiai.. vakare man pakylo temperatura ;D 
 
 2010 08 29 22:26
   kacice,
 
 
As sapnavau kad sedziu ant kalno ir matau kaip mano miesta naikina ir Šaudo i Gyvus Žmones Kurie nebuvo net kalti. Ryte mokykloi mokytoja irase visiem Dvejeta Už nieka ;DDDDd 
 
 2010 05 20 16:26
   Burundukas,
 
 
sapnavau, kad kovoju su savo klasiokais, ir buvusiais klasiokais, pralaimėjau, ir poto apsiverkiau ;D Tada ir atsikėliau 
 
 2010 01 02 11:37
   Kamilė,
 
 
Sapnavau, kad su savo klase įšėjome į žygį ir ten eidami pamatėm sena pilį. Įėjome į tos pilies vidų ir nusikėlėme į viduramžių laikus. Per pilies plyšius matėme kad lauke stovi pulkas karių (bendraamžių, be to mergaitės taip pat dalyvavo). Kai tik nusikėlėme mums davė ginklų, šarvų, ir turėjome ginti savo paneles (klasės drauges) ;D. Taigi karas prasidėjo, mes sustojome prie pilies vartų. Priešai pradėjo bėgti link mūsų. Kai pribėgo nugalėjome pirmąjį dalinį. O vėliau laimėjome visą karą. :D

P.S. Šį sapną sapnavau 2009 Liepos 6 dieną (Per Lietuvos 1000-metį, bei Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena.) =/ Be to man 15 metų.
 
 
 2009 07 06 11:15
   Arunas, 15 m.
 
 
Su tais karais,tai man jau idomu darosi. Nebe pirma karta(gal trecia ar ketvirta) sapnavau kazka panasaus i kara. Kiekviena karta veiksmas vyksta mano mociutes sodyboj. Beveik visada buna susirinke didzioji dalis gimines. Ir aplinkui mus vyksta veiksmas. Visada sapne buna lektuvai, naikintuvai ir pan, kurie visur aplinkui saudo, sprogdina. Matau ugni,kaip sprogsta tetos namas,visur samysis, baime.Stengiames pabegti,bet nera kur ir kaip. Nukentet sapne neteko dar,bet labai daug baimes ir siaubo.
Keisciausia tai,kad tokie sapnai vis kartojasi... 
 
 2009 03 31 11:02
   Irma, 21 m., Kaunas
 
 
sapnavau karą, tiksliau mane bande nušaut kareivei o aš laksčiau, sapno reikšme " sunkus darbas nemalonumui" tai tiesa nes ta diena turėjau laikyti vairavimo egzamina, man tinka ;) 
 
 2009 03 20 08:47
   Arvis,
 
 
Pastebejau dauguma sapnuoja , kad lektuvai saudo ir pns... :) nu jo sapnas buwo panasus tik bombardawo... maciau labaj tikrovishkai , kajp uzmete bomba ant apzwalgos rato ir kajp jis griovo... :p karas manau buwo pasaulinis. wisas wejksmas wyko tajp , kad ash norejau kuo grejciau grisht namo... wisa laika keliawau namo su dwejajs wajkajs , kurie padejo man :) ir beto wienas vaikas buwo narkomanas :)
keista tiem wajkam buwo ~8-10m , bbet padejo grisht man namo :)
p.s pirma karta sapnawau kara :)  
 
 2009 03 10 11:09
   Nerijus, 19 m., Siauliai
 
 
na mano sapnas labai keistas...as sapnuoju kad is dangaus krenta ugnies kamuoliai kurie prazudo viska aplinkui matau klykiancius zmones.kad zmones yra rusiuojami jauni seni vaikai vyrai moterys,jaunas mergynas zagina,prievartauja,vyrus ir paugliu vaikynus isveza kazkur o moteru akivazduoja iszudo mazamecius vaikus,atsuka namie dujas naktim ir leidzia zmonems uzdusti,atima maista ir marina badu.ir tas vyras su keistu juoku vis juokiasi,ir aplink labai daug zmoniu siaurom akim jie be gailescio zudo... moterys apsimeta vyrais ir eina i kara vien tam kad neeitu ju mazameciai sunus i kara ir nezudytu. kareiviai vartoja kazkokius vaistus o tada puola zudyti, aplink kraujo klanai punantis kunai viaku verksmai, o as visa ta laika ieskau savo seimos ir niekaip negaliu rasti nei tecio nei mamos nei brolio nei sesers nieko nerandu...tik vis girdziu to vyro keista juoka... si sapna sapnuoju gana dazai ir labai jo bijau nes jis labai tikroviskas... pastebejau kad ji visada susapnuoju 11 diena men. 
 
 2009 02 11 11:15
   paslaptis,
 
 
Pasmane dazniausiai sapnai pildosi tai tas toks keliantis nerima buvo, Pradziai sapnavau kad viskas prasidejo susiremimu musu keli esame kazkokia grupuote pries kazka lb stipraus kariaujanti, poto sutikau susitikti sumama ir ji ejo izmoniu registravima tada as taip bijojau pasirasyt nes supratau kadtie zmones mane suseks bet kad mama nieko nesuprastu uzsirasiau bet poto tycia sugadinau lapa, iseidama is to pastato sutikau teti ji lb senai maciau(tai supratau isjo asaru ir zodziu jog jis lb manes pasiilgo)Apsidairius aplinkui pastebejau jog visi pastatai sugriauti vieni griuvesiai o ten kur buvo mokykla ikurtas karvedzio ar to kuris uzkariavo musu krasta muziejos(ryte dar zinaujau pavarde db tik pamenu kad is triju zodziu ir is B raides)Otas zmoniu registravimas poto juos kazkur isiuncia mama isiunte i ispanija ji tuom lb dziaugies kitiems netaip gerai kliuvo...Grupuoteje pradejom kalbet jog prasidejo raudonasis karas kitaip kruvinasis zmoniu beviek neliko dauguma nuzudyti kiti isiust 
 
 2008 11 23 10:14
   Ieva, 18 m.
 
 
As sapanvau, kad vyksta karas, laivai ir as slepiuosi. Ilendu i kazkoki laiva ir prasau dievo kad tik niekas manes nepamatytu ir akurat, ateina du zmones, mergina ir kitas nzn kas jie ateina prie manes ir kai kas praeina sako kad cia nieko nera ir taip mane apgina, ant merginos veido istaruoti kiniski herovlikai ;D blin galvoju kas per sapnas ir svarbiausia toks ryskus ;DD 
 
 2008 11 04 16:55
   hefaist, 16 m., Violnius
 
 
Aš sapnavau kylančius lėktuvus labai gražiai, vienas... antras... žiūriu, kad jų atsirado daugiau ir tai buvo kariniai lėktuvai (o my god) :) tada supratau, kad bus karas :) problemu ir sunkumu nenoriu, gal ju ir nebus, nes atomazga tokia, kad karo nebuvo, o paaiškėjo, kad tik jam ruošiamasi buvo, atskrido kažkokie musulmonai padėti lietuviams :DDDDDD je je je... :)
 
 
 2008 09 26 08:30
   Lina, 25 m.
 
 
Esu sapnaves kara kokius 30 kartu, kokia 15 kartu branduolini kara kada viskas sunaikinama dar ir pats kaikuriuose sapnuose stipriai apdegdavau, dangus juodas, svino spalvos ir tolumoje istisiniai branduoliniai sprogimai vienas po kito, sapnas savotiskas mirties laukimas su labai bloga savijauta,

Tai pat sapnuodavau kitokius sapnus kai karas vykdavo kad kazkokia armija okupuodavo, juose ne karta teko paciam nudeti ne viena priesa - kartais sapne po 7 priesus nudet teke, pvz susiduri akis i aki su juo ir tam kad isgyvent tekdavo ji nuzudyti, paprastai tai budavo peilis ar durklas kartais net 2 su kuriais perpjaudavau jiem gerkles, teke gal dar keleta kartu uz plauku kur nors i siena uzdauzyti ne viena blogieti... esu daug metu treniravesis rytu kovas ir ginkluota kova tai gal tao itaka, karta sapnavau 2 pasaulini kara tik tada sapnesamoningai puoliau pats ir ispjoviau 5 fasistu tanku ekipazus vienas... 
 
 2008 09 23 13:57
   Arvydas, 32 m., Vilnius
 
 
As sapnavau kad nuskrido lektuvas bet jis gryzo ir pradejo saudyti y mus, ten buvo daug zmoniu ir tada as nubegau y namus ir kai gryzau mano geras pazystamas buvo pasautas, ir as labai liudejau :( ka tai reiskia? 
 
 2008 08 21 18:21
   Monika, 14 m., Airija
 2 puslapiai
  <<<<    <<   1  2    >>     >>>> 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

50484012 - 92571296   Dabar naršo: 4      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas