2023 06 03
 
 
El. paštas:  
 
Slaptažodis:  
 
 
 
 
Jūs sapnavote :   
         Sapnų reikšmės   Pagalba
 
 
 

Sapnininkas

 
 
 
Sapnas Sąlyga (jeigu...) Reikšmė
Mokytoja  mokytojos patarimas šis sapnas kažką nori Jums patarti, įsiklausykite 

Komentarai:
 
 
Karta sapnavau mokytoja kuri man aiškino matiekos uždavinį.Matikeka man nesisekdavo.Ir tai reiškia kad reike mokytis dar stipriau ir uoliau.O jai sapnavote kad mokytoja tik stovi reiškė lauk ramios savaites. 
 
 2017 07 12 09:46
   moze, 18 m., Vardeniu G.4n 2butas
 
 
Sapnavau kad sedejau suole su savo buvusiu suolo draugu ir vis mes snekam o mano buvus mokytoja rekia ir taip toliau paskui as isikrausciau is tikruju ne sapne o releme gyvenime i usieni. O usieni kitaip pertraukos ir taip toliau ir visa laika kaip nuskamba skambutis as digstu pradedu lakstyt kaip isprotejas o mokytoja vis rekia ant anes paskui galau gale paklause mokytoja mano adreso kur gyvenu.... Ir tipo jinai norejo pranest tevams ka as dariau visa ta laika....

Gal zinot ka galetu reiksti sis sapnas? nes jau ne pirma karta sapnuoju mokytoja  
 
 2009 04 18 15:16
   Mintautas, 18 m., Londonas Uk
 
 
sapnavau kad sutikau kaskokiam koncerte savo buvusy muzikos mokytoja(vyra) ,mes atsisedom ir labai graziai snekejom..ir kas labiausia tam sapne man ystrigo,kad jis labai buvo susidomejes kaip man sekasi.tokia buvo musu pokalbio tema.bet ka snekejom nepamenu.
ka reiskia sis sapnas? 
 
 2008 11 21 16:25
   Arturas, 22 m.
 
 
Sapnavau, kad specialybes mokytojas buvo labai isiutes, ir stipriai ant manes reke, ir dar reks, kad as atostogu metu neatejau i jo pamokas. Tada galvojau, kad gal geriausiai mesti tuos mokslus ir viskas butu gerai, bet paskuj i galva pradejo lysti visokios mintys, kad tai negeras pasirinkimas, kad draugai juoksis, o seima nusivils. Sapnuodama jauciausi baisiai ir pribudusi, pasakiau, kad tai tik sapnas ir uzmigau toliau.  
 
 2008 10 30 15:01
   I write, because u wrong.,
 
 
Vogti - pirmuoju atveju, tai parodo tavo poreikius ir norus, kad nori isigyti kazkoki daikta..
kitu atveju, tai nesuvokti ir neispildyti tikslai. galbut nusistatei tikslus per " aukstai".
Rubai mano supratimu yra svarbiausias elementas - tai tavo seni iprociai, nekintantis mastymo budas - isgyvenimai .
Violetinė - mistikų spalva, suteikianti ramybę, vidinę tylą, ir dvasinį komfortą. tai spalva - susijusi su įžvalga, intuicija.jautete poreiki siai spalvai?? gal ieskote ramybes ir dvasinio komforto? Bet del senu paziuru ir isitikinimu sunku atrasti ta ramybes oaze? As pasistengciau.. 
 
 2008 03 29 14:23
   Mėnesiena, 2023m., Sapnininkas
 
 
Sapnavau, kad pavogiau iš buvusios rusų mokytojos puspaltį violetinės spalvos su sidabrinės lapės apykaklę ir tokia pačia kepure taip bevaikšiodama apsirengusi po miestą sutikau tą mokytoją kuri atpažinoa savo drabužius, bet man nieko nesakė, paskui aš nuėjau pas ją į namus viską nunešiau ir teisinausi, kad niekaip negalėjau atsispirti tai spalvai ir norėjau nors trumpam panešioti tą puspaltį, mokytoja manęs nebarė, pokalbis buvo labai daugiškas 
 
 2008 03 28 08:15
   Nijolė, 40 m., Panevėžys
 
 
Sudetinga pasakyti, ka galetu reiksti sapnas, kuriame mazai ka prisimeni.. gal tai tik nuotrupos is praeitos dienos.. o gal tiesiog tau reikia ismokti gyvenime klausytis.. gal ko realiame gyvenime negirdi.. nenori pasinaudoti vyresniuju patarimais... 
 
 2008 03 08 20:40
   Mėnesiena, 2023m., Sapnininkas
 
 
as sapnavau labai tamsu lauka ir ten mokytoja savo sutikau ji kaska man sake bet as neisgirdau ir dar neatsimenu ar ji buvo pikta ar ne.... ka tai galetu reiksti?? 
 
 2008 03 07 14:33
   Monika, 14 m., Airija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

56403808 - 99896339   Dabar naršo: 6      Čia norai pildosi | www.manonoras.lt | Programavimas